Skocz do zawartości

Zdjęcie

Crono 574-70 stuki w silniku :( pomocy !!!!

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 23 sierpień 2013 - 22:16

Crono 574-70 stuki w silniku :( pomocy !!!! musisz dokładnie obejżeć tłoki, może już się za bardzo wyrobiły kanaliki na pierścienie i tłok po rozgrzaniu wpada w drgania i udeża o pierścienie,
a masz założone półksiężyce na wale korbowodowym bo to może być przyczyną że wał zaczyna udeżać o blok.

PS: wiem co przeżywasz ja też przerzywałem taki horror z T 25, też się namordowałem i wkońcu się okazało to co opisał JANCZAK1176 (bo opisał on mój przypadek w skrucie)

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Crono 574-70 stuki w silniku :( pomocy !!!! Dzisiaj, 17:11
  •  

#42 Share slov83

slov83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 luty 2014 - 19:55

Crono 574-70 stuki w silniku :( pomocy !!!! Witam mam podobny problem i doszłem ze to wina jest po stronie regenerowanej sekcji.Poniewaz stukot idzie wraz za nią mam 6 cyl.i tak ją przekładałem w kazde miejsce i stukot był zawsze po jej stronie.I jak kolega pisał ze kiedy odkreci sie przewód wysokiego ciśnienia wszystko cichnie i silnik pracuje równo.A i mam pytanie gdzie robiłeś regeneracje sekcji????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share Granul

Granul

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 20:19

Crono 574-70 stuki w silniku :( pomocy !!!! Cześć

Ty masz 6 cyl więc troche więcej opcjij :) Sekcje regenerowalem w Krakowie rzut kamieniem od aqua parku na ul.Dobrego pasterza
2 pompy byly calkowicie padnięte 1 byla w miarę ktoś chyba ją robił ??? Z nowości to traktor miał mocno podkręconą dawke paliwa :)
ustawiłem jak fabryka kazała i w trasporcie o jeden bieg niżej :( ale sa tego plusy jak pisalem chyba wczesniej traktor BARDZO !!! slabo hamowal silnikiem ...tak jakby im szybciej jechał z góry bez gazu dostawał większą i większą dawke startową paliwa. Na szczęście już lepiej i teraz jak jade z góry bez gazu już nic praktycznie nic nie klepie , klepie natomiast na wolnych bez zmian.....:(
U mnie stukot raczej nie idzie za sekcją :( Wtryski tez odpadają bo nowe końcówki i nic się niezmieniło w klekocie :(
Jakieś pomysły ????

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share slov83

slov83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 kwiecień 2014 - 08:06

Crono 574-70 stuki w silniku :( pomocy !!!! Ja również walcze ze swoją machiną,tez mam problem z silnik w trakcie hamowania na biegu z górki nabiera obrotów jak bym mu dodawał gazu.A czy regulowałeś pompki podkładkami dystansowymi?Sprawdzałeś prace listwy czy sie nie zacina?Bo u mnie właśnie to robi.A jak przedstawia sie sprawa regulatora obrotów bo teraz nad nim sie zastanawiam?CZemu nie potrafi utrzymywac równych obrotów?czemu nie wychamowuje silnika podczas zjazdu z górki?niebawem zaczne sie z nimbawic na nowo jak cos mi uda sie zrobic to napewno napisze.A pompki robione u hoffmana w Rzeszowie!

Pozdrawiam i powodzenia!!!

Dodaj odpowiedź