Zaloguj się, aby obserwować  
hanomag

Case 956XL - nie odpala z rozrusznika.

Polecane posty

hanomag    0

Mam problem z ciągnikiem CASE 956XL.

 

Zimny silnik nie chce odpalić z rozrusznika, "na pych" odpala lekko. Gdy silnik jest rozgrzany, można go uruchomić rozrusznikiem, lecz kilka godzin później znowu nie można uruchomić z rozrusznika. Akumulator jest zdrowy.

 

Proszę o wskazówki gdzie może leżeć problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciekc2    3

Jeżeli posiada świece żarowe to najprawdopodobniej one padły i sa do wymiany,trzeba by świece sprawdzić czy nagrzewają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanomag    0

Nie widzę tam świec, gdzie mogą być? Na kolektorze nie widać ich. To mają być świece żarowe, czy płomieniowe?

 

Podejrzewałem przedmuchy, ale nic się nie kopci nawet na zimnym silniku, więc to chyba nie to.

Edytowano przez hanomag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbycho77    11

Sprawdz czy masz swiecę płomieniową . Prawdopodobnie masz rozrusznik do regeneracji, wyrobione tulejki lub szczotki do wymiany .Napisz wiecej informacji ;czy to stało się nagle ,czy moze tylko jak są mrozy , czy lekko kręci jak jest zimny, a jak jest rozgrzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

-poprawa masę od akumulatora

Masz dolny czy górny zbiornik???? (możliwe że paliwo schodzi)

-przeczyść wszystkie filtry paliwowe.

-sprawdź wężyki paliwowe, czy gdzieś nie cieknie

Rozumiem że jak jest zimny to kręci ale wcale nie dymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Masz jeszcze w nim orginalne przewody paliwowe (te w pancerzyku)? Układ w tym ciągniku musi być bardzo szczelny nawet przewody przelotowe wtryskiwaczy trzeba zmienić i dać opaskę zaciskową wtedy paliwo nie będzie się mogło cofnąć do zbiornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

układ paliwowy trzeba sprawdzić czy nie ma gdzieś nieszczelnośći.

Edytowano przez turion23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerty12345    0

układ paliwowy trzeba sprawdzić czy nie ma gdzieś nieszczelnośći.

Pewnie już się właściciel uporał z przyczyną ,ale nie napisał co bolało jego traktorek i jaka cena by usunąć awarie.

Według mojej długoletniej oriętacji(pracuje w firmie transportowej od 77roku jako mechanik).

Usterka leży w pompie paliwowej,nie daje wyższej dawki rozruchowej,wtedy zawsze na popych bedzie odpalał.takie ma objawy-głowica pompy do wymiany,lub zaworki w pompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanomag    0

Tak jak napisał Kolega powyżej, uszkodzona głowica pompy i wtryskiwacze. Regeneracja pompy kosztowała 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj