Zaloguj się, aby obserwować  
madas_szab

awaryjność fendt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
madas_szab    2

kilka lat temu kupiłem 2 valtry i szczerze mówiąc zadaje sobie pytanie czemuniekupiłem fendta przynajmniej by sie nie psuł i tu jest moje pytanie do użytkowników marki fendt panowie jak to jest czy fendt rzeczywiście jest bezawaryjny ?? czy jest taki jak opinia o nim ?? czyli naj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

jak nie bedziesz go uzywal to napewno psuc sie nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek45    17

Człowiek jest człwiekiem, może się pomylić, maszyna to twór jego wyobraźni i umiejętności, a więc każdy ciągnik może się popsuć. Jednak niemiecka precyzja i technologia marki Fendt, można powiedzieć, że czyni te ciągnikami jednymi z najlepszych. Dużo opinii słyszałem na temat tej marki i tylko jedną złą, ale to przez zaniedbanie operatora, który w 936 wlał za mało płynu chłodniczego i silnik się poprostu zatarł.

Znajomy i zaufany handlarz maszyn też bardzo pozytywnie wypowiadał się na ich temat. Ale to poprostu widać w praktyce. Jednak jedna najważniejsza rzecz-codzienna obsługa, użytkowanie, jakoś paliwa i olei decyduje o tym, jak dłygo nasz super Fendt pojeździ po roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madas_szab    2

jak nie bedziesz go uzywal to napewno psuc sie nie bedzie...

nie wiem czy byś był taki mądry jak bys wywalił pół pól miliona na maszynby które 1000 godzin bez zawarii nie wytrzymają i to nie z winy operatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mich18    89

A to twoje valtry takie awaryjne?


Sprzedam ciągnik ursus c-360.pisac nr gg 33108236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mich18    89

A jakie awarie w nich miałes?Jeśli można wiedziec.


Sprzedam ciągnik ursus c-360.pisac nr gg 33108236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madas_szab    2

A jakie awarie w nich miałes?Jeśli można wiedziec.

można to niejest tajmenica a więc

na gwarancji:

-uszczelniacz zymering przedniej osi

- uszczelnaicze pod pompą wtryskową

- moduł nawiewu

- wąz od klimy pękł niewiadomo czemu

po gwarancji:

- nagle przestaŁO widzieć modól id silnika efekt brak mocy

- chłodnica cieczy silnika 7 razy peknięta

- ponownie uszczelniacze pod pompa wtryskową

- uszczelniacz z przodu pod kołem pasowym silnika

- brak komunikacji miedzy jakimiś modułami (nie wiem dokładnie bo jeszcze nie naprawiłem)

no i w serii t przy obecnym stanie licznika 2100 to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mich18    89

uuuu to troche tego było.Mój kolega ma valtre T140 na liczniku 2500mtg,miał tylko jedną awarie uszczelke pod głowicą wymienił,ale tak to chwali ciagnik.


Sprzedam ciągnik ursus c-360.pisac nr gg 33108236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madas_szab    2

uuuu to troche tego było.Mój kolega ma valtre T140 na liczniku 2500mtg,miał tylko jedną awarie uszczelke pod głowicą wymienił,ale tak to chwali ciagnik.

własnie seria z 0 na końcu była udana tak tez słyszałem a ta seria z 1 na końcu juz im tak dobrze nie wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mich18    89

A Ty jakie masz modele valtry?


Sprzedam ciągnik ursus c-360.pisac nr gg 33108236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurak    9

Wracając do tematu, nie ma maszyn idealnych. Moim zdaniem jest to marka dbająca o wiele szczegółów, które przekładają się na jakość. Nie ma co porównywać modeli z lat 90' z modelami nowymi. Te nowe niestety, ale moim zdaniem nie będą w stanie wypracować tyle godzin co te starsze, jak sami wiemy, dziś księgowi projektują maszyny. Co do awaryjności, zdarzają się jakieś drobne awarie ale nie są to jakieś kosmiczne rzeczy. Rzeczy eksploatacyjne - klocki, filtry, oleje. Nie miałem jeszcze większych problemów z żadnym Fendtem i jestem przekonany do tej marki. Bardzo wygodnie się pracuje tymi ciągnikami i są dość oszczędne.


Pozdrawiam,
Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj