Adam0702

John deere 6150 R czy Claas Arion 620

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adam0702    2

Zastanawiam się nad kupnem ciągnika JD 6150R albo ariona 620 na wypasie z cebisem amortyzacją i takie tam podobna do JD. Co polecacie jakie są wady i zalety tych maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek9833    18

ja bym polecił ci ariona w mojej okolicy nie dano kupił jeden i jest z niego zadowolony dał za niego 350tyś brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

ja otrzymałem ofertę na 380 tys ale netto bo chce mieś opcję na full czyli amortyzacja przedniej osi kabiny przedni tuz opony michelin 650 climatronik 4 pary hydrauliki. I przy tych moich wymaganiach cena robi się bardzo bliska do 6150r i nie wiem co zrobić. Bo ten arion jakiś taki ogórkowaty jest w środku ale za to trochę tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emix    8

Ja bym wziął Arona u nas jeden ma same Classy oraz kilka John Deere i pare Renault i chwali sobie Classy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MKrajes    133

Miałem okazję pracować JD 6170 R i ciągnik po prostu bajka tak jak i cała seria 6R

Co do claasa to też bardzo sympatyczna maszyna jednak spotkałem się z opiniami serwisantów o stosunkowo dużej awaryjności ciągników tej marki. Najwięcej problemów było ze skrzyniami i elektroniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poettinger    22

Ja ma Ariona 620 i mogę go polecić.przez rok zrobiłem im 620 godzin bez żadnej awari. Wygodny w środku dobry uciąg miło im sie pracuje. jak chcesz wiecej info to na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

a co do wnętrza w arionie to mam pytanie odnoście podłokietnika czy nie obciera się od niego ręki jak jest to sam plastik? I jak sie sprawuje skrzynia biegów? wygodne jest jesj użytkowanie? mówię o standardowej skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor110    54

ja otrzymałem ofertę na 380 tys ale netto bo chce mieś opcję na full czyli amortyzacja przedniej osi kabiny przedni tuz opony michelin 650 climatronik 4 pary hydrauliki. I przy tych moich wymaganiach cena robi się bardzo bliska do 6150r i nie wiem co zrobić. Bo ten arion jakiś taki ogórkowaty jest w środku ale za to trochę tańszy

ale czy możesz mi powiedzieć o co chodzi z tym że jest ogórkowaty w środku?

nie daję ci żadnych uwag tylko pytam o co ci chodzi bo ja siedziałem u kolegi w Arionie 620 full to wszystko co piszesz no i jak dla mnie kabina jest taka normalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

he powiem Ci że ten plastik wygląda jak by był chiński ;) i nie podoba mi się podłokietnik bo tez jest z plastiku i boje się że ręka będzie sie obdzierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Theprzemo205
      Witam Jestem zainteresowany tym oto kombajnem.  https://www.olx.pl/oferta/claas-mercator-50-kosa-3m-oryginal-jeden-wlasciciel-export-szwecja-CID757-IDCeVnD.html#fe296148d1 
      Za bardzo się nie znam na kombajnach. Dotychczas uztkowałem tylko Claas Cosmos. Czy mercatorem da rade kosić kukurydze i rzepak?  Czy te 2029 motogodzin to dużo jak na taki kombajn?
    • Przez koomar
      Witam. jak w temacie mój arion gubi płyn chłodniczy który pokazuje się w kabinie przy pedale gazu dwukrotnie przewod pod kabina pękł. ktoś ma jakieś pomysły od czego to może być? nie kopci na biało olej też nie wskazuje na obecność płynu chlodniczego
    • Przez Dawid1156
      Witam, zamierzam zakupić kombajn claas lexion 540 z 2005 roku, potrzebuje informacji na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie takiego kombajnu. Ogólny stan to wiadomo ale czy są jakieś szczególne rzeczy którym trzeba się przyjrzeć. Chętnie usłyszę też ogólne opinie na temat tego kombajnu, docelowo ma pracować na 150 ha plus małe usługi. 
    • Przez calverdu
      Posiadam Claas Ares 657 z 2007 roku, od nowości u mnie (2600mtg) . Natomiast w ostatnich dniach dzieje się coś dziwnego, w trakcie oprysku rozłącza mi wałek i całkowicie jazdę, deska zaczyna swiecić, pikać. Zgaszenie na minute załatwia sprawę i moge jechać dalej. Druga kwestia jest taka, że jadę w transporcie i rozłącza skrzynie na 2-3 sekundy po czym znowu zaczyna "ciągnąć". Występuje to czasami, lecz coś mi się wydaje że coraz czesciej i trzeba coś z tym zrobić, tylko pytanie co ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj