Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągniki Case PUMA

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share skywalker89

skywalker89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 735 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 18:37

Ciągniki Case PUMA Z tego co widzę, nie ma żadnego konkretnego tematu na temat tych ciągników. Może ktoś kto miał z PUMĄ styczność (mnie ineteresuje najmniejszy model tej serii tj. PUMA 130) napisze parę słów na ten temat?

Znajomy kupił maxxuma 125 multicontrollera, -siedziałem, jechałem, -no wszystko wygląda fajnie i obiecująco, myślę, że podobne wrażenia miałbym po przejeździe Pumą, ale Panowie jak to jest z tymi ciągnikami? Jak wygląda sprawa mocy? Czy tych znamionowych 130km w przypadku Pumy 130 to jest mnierzone na 'gołym' silniku, czy na hamowni?
Ja nie mam przekonania jeszcze co do montowanych tutaj silników, może ktoś rzuci konkretne światło na ten temat?
Interesuje mnie ta PUMA 130 gdyż w porównianiu z konkurencją cenowo wychodzi dosyć dobrze (jakieś 230-250netto z amort kabiną i osią). Nie mam tutaj na myśli modelu CVX.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągniki Case PUMA Dzisiaj, 00:15
  •  

#2 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1165 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 18:48

Ciągniki Case PUMA Puma ma lepsze opinie niż maxxum, także jeśli wymiarowo Ci odpowiada (dłuższa, szersza, niemal tonę cięższa), to nie ma sie co zastanawiać, tylko brać. Tym bardziej, ze obecnie są na nią niezłe promocje i można wyrwac niemal w cenie maxxuma.
PS. Da sie nawet wziąc CVX z miękką osią, oponami 600 za 255 netto. Miałem taką ofertę, ale nie chciałem takiego dużego traktora i zrezygnowałem na rzecz steyra profi 6125 (odpowiednik maxuma).

Edytowany przez nunu85, 20 marzec 2013 - 18:52.

#3 Share lukaszwojdak

lukaszwojdak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 19:46

Ciągniki Case PUMA

Czy tych znamionowych 130km w przypadku Pumy 130 to jest mnierzone na 'gołym' silniku, czy na hamowni?
Ja nie mam przekonania jeszcze co do montowanych tutaj silników, może ktoś rzuci konkretne światło na ten temat?

Moc w cignikach case mierzona jest na chamowni wom, z praktyki nowe maja o okolo10% wiecej
O silniku powiem tyle ze przez 4 lata nie tafilem na powazna awarie silnika w maxxumie czy pumie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share leon86

leon86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 20:43

Ciągniki Case PUMA Panowie czy 230netto za PUME 130 (amortyzowana os,opony 600,przedni tuz,mechaniczna hydraulika)to dobra cenka za ten ciagnik udało sie komus wynegocjowac lepsza cene dodam ze w tej samej cenie moge dostac NEW HOLLANDA T7.170 i zastanawiam sie nad wyborem miedzy tymi dwoma ciagnikami...?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1165 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 13:24

Ciągniki Case PUMA bardzo dobra cena. aż wręcz nieprawdopodobna.

Edytowany przez nunu85, 06 kwiecień 2013 - 13:26.

Dodaj odpowiedź