Zaloguj się, aby obserwować  
Aro106

Co to za pług?

Polecane posty

Aro106    0

Witam. Posiadam pług bez tabliczki znamionowej. Czy ktoś orientuje się jaki jest jego model? Potrzebuję tych danych do zakupu brakujących części.

 

post-66085-0-23259000-1363798792_thumb.jpg

post-66085-0-62751500-1363798806_thumb.jpg

post-66085-0-87316300-1363798815_thumb.jpg

post-66085-0-82172100-1363798869_thumb.jpg

post-66085-0-71632700-1363798887_thumb.jpg

post-66085-0-94331000-1363798911_thumb.jpg

post-66085-0-12118700-1363798932_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian34966   
Gość Adrian34966

Kverneland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolega pyta o model, nie markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Kverneland - Fraugde ale jaki model to nie mam pojęcia,


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Model to pewnie F ale jeśli chodzi ci o części to nie mają nic wspólnego z modelem bo do takiego samego modelu były montowane różne korpusy,na każdej części roboczej masz numer widoczny przeważnie po jej odkręceniu i na podstawie tego numeru znajdziesz to czego będziesz potrzebował.W kwernelandzie do jednego korpusu nadają się zawsze po kilka odkładni i innych części więc bez problemu możesz zamówić np dłuższe odkładnie.Zapytaj w firmie UNIROL ,mają bardzo dobre części w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aro106    0

Dowiedziałem się że to Kverneland E 30-letni. Chcę go przywrócić do życia i potrzebuję: siłownik do obrotu, regulator szerokości orki (hydrauliczny), koło oporowe tylne (kompletne, cały zestaw) ale obdzwoniłem już parę firm i nie mogą sobie poradzić. W firmie Kvernelanda uslyszałem że nie da sie dokupić tych części, co mnie zaskoczyło bo jak oni nie mają to kto. Zaraz spróbuję w tym Unirolu. Dzięki chłopaki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Unirol na pewno też nie ma tych części. Siłownik obrotu to zwykły dwustronnego działania,aby górne ucho zaginane w "U",Długość mogę zmierzyć,bo gdzieś powinienem mieć zapasowy. Regulacji szer. orki ten model nie ma, tylko regulację pierwszej skiby może być tam siłownik hydrauliczny koniecznie z zamkiem lub jak to jest najczęściej cięgło regulacyjne.Koło to tylko używane bo nawet jakbyś znalazł nowe to cena powala na glebę niejednego, czasem trafia się na np.allegro niekoniecznie od kvernelanda, lub zrobić samemu.Koszt materiału to max 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Radzio86
      Kupię pług z odkładnicami sprężynowymi, do Zetora 7221  70 KM.
      Tel   794 584 759  (najlepiej wieczorem)
    • Przez kotek85
      Witam,
      Potrzebuje poznać opinie osób mających doświadczenie w użytkowaniu Case mx 135, prosiłbym o opinie w kwesti jaki do niego dobrać odpowiedni pług, gleby bielicowe przewaga klasy 3 proszę o podpowiedź.
    • Przez tropt
      Witam, czeka mnie zakup nowego opryskiwacza - zmiana z pilmetowskiego 600 litrów rozkładanego ręcznie na coś z pełnym komputerem i hydrauliką. Powierzchnia gospodarstwa to niespełna 70 ha, w skład chodzi 15 ha buraków cukrowych, 20 ha ziemniaków a reszta to zboża i łubiny. Do sedna - pytanie kieruje do bardziej doświadczonych, osób które mają jakieś pojecie o tym o czym piszą  mianowicie zastanawiam się czy wybrać przy swoich uprawach opryskiwacz zwykły czy z rękawem powietrza, ktoś przybliży temat z praktyki ? sprzęt ma być używany do max 40 tys. https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-rau-kverneland-z-rekawem-21m-hydraulicznie-rozkladane-CID757-IDvlLxY.html  znalazłem pewną maszynę mieszczącą się w tej kwocie. Co doradzicie ?
      Pozdrawiam 
    • Przez Baldek
      Witam,chciałbym zakupić pług marki Agro Tom z Pogorzeli model DSH 5 obrotowa na zabezpieczeniu hydraulicznym ,ma ktoś, polecacie???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj