Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca na gospodarstwie mlecznym

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share baranek

baranek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Hodowla

Napisany 19 marzec 2013 - 20:47

Praca na gospodarstwie mlecznym Witam użytkowników. Zakladam ten temat z uwagi na dynamicznie rozwijający się sektor mleczny i co za tym idzie zatrudnienie pracowników na gospodarstwach w naszym kraju. Jeśli ktoś pracował, pracuje bądż potrzebuje czy zatrudnia ludzi na gospodarstwie to niech podzieli się spostrzeżeniami jak ta praca wygląda, jakie są obowiązki i wynagrodzenie :)
Za odp. z góry dzięki ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Praca na gospodarstwie mlecznym Dzisiaj, 20:45
  •  

#2 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3242 postów

Napisany 19 marzec 2013 - 20:58

Praca na gospodarstwie mlecznym w mojej okolicy płacą maksymalnie 2tys zł miesięcznie+jedzenie przy 10-12godzinach pracy 6 dni w tygodniu. Jak ktoś pracuje w niedzielę też nawet więcej może wyciągnąć.

#3 Share xerion3800

xerion3800

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i mechanizacja

Napisany 19 marzec 2013 - 21:50

Praca na gospodarstwie mlecznym Taki pracownik ma w obowiązkach dojenie, usuwanie obornika, ścielenie (jak nie ma wolno stanowiskowej). Jak potrzeba to penie jeszcze porody i odchów cieląt. Karmienie czyli podrzucanie kiszonek.
Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

#4 Share michal71096

michal71096

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Zainteresowania:Przedewszystkim rolnictwo

Napisany 20 marzec 2013 - 21:49

Praca na gospodarstwie mlecznym To wszystko zależy od gospodarza, powierzchni gospodarsta, ilosci zwierząt itp

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Hereford

Hereford

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 21 marzec 2013 - 09:23

Praca na gospodarstwie mlecznym Ja płacę 1650 netto plus zus plus 8zł za każdą nadgodzine i jeszcze marudzą!!! bardzo!!! w żniwa nieraz po 3-4 tyś na ręke.

#6 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 20:01

Praca na gospodarstwie mlecznym W moich stronach to prywaciarz do pracy w chlewni 1600 brutto, przy krowach to samo. O czas pracy lepiej nie pytać- co najmniej 10 godzin.

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 czerwiec 2013 - 12:19

Praca na gospodarstwie mlecznym dodam że o dobrego pracownika taki który nie pije i sie nie zatacza nie pali a w dodatku pracowitego niestety jets bardzo ciężko większość to by wolała dużo zarabiać ale sie nie napracować albo przyjdzie Ci taki po robocie mu zapłacisz a na drugi dzie zobaczysz go pijanego w rowie. a większośc ludzi zwłaszcza młodych co no nie maja predyspozycji do pracy ponieważ mają braki w wyksztalceniu lub nie majacym pomysłu na zycie woli przesiadywac w barach i pić niz pójść do Gospodarza uczciwie zapracować. Z tego co Ja słyszałam od wielu ludzi to wyrzucanie gnoju lub bycie pracownikiem to co dla niektórych wielki wstyd i moze to jest powód dla ktorego ludzi enie garna sie do tej pracy :( a jak zatrudniasz takiego człowieka i traktujesz go normalnie ustalasz z nim wybagrodzenie i on to akceptuje i najlepiej spisac to na papierze bo bedzie Ci potem mówił że tak nie było a dowód zawsze masz to będzie Ci pracował za dwóch :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share ChudyxD

ChudyxD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 12:28

Praca na gospodarstwie mlecznym Ja bym z miała chęcią poszedł do pracy przy bydle nie pije nie pale i 10 godz, to małe piwo ;) nawet te nadgodziny to nie problem, tylko to ze nie mam 18 :(