Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt Farmer 311 LSA kilka pytań....

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Janis89

Janis89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 19 marzec 2013 - 18:32

Fendt Farmer 311 LSA kilka pytań.... Witam...
Jak w temacie napisałem problem mój dotyczy Fendt'a 311 LSA turbomatik 1986.
Mam parę pytań, a mianowicie...
- gdzie na skrzyni bo chyba na skrzyni znajduje się czujnik prędkości jazdy ?
- czy czujnik o obrotów wałka to ten nad wałkiem z tyłu ?
- czytałem gdzieś o wymianie oleju w tubromatiku co 5000 mh i chciałbym się zapytać jak to zrobić ?

Ale największe moje obawy budzi to, że przed przywiezieniem ciągnika do domu ehr działał bez zarzutu.. a teraz jak przełączam na DW to jeszcze chodzi,a jak na EHR to tylko kontrolki mygną i koniec, nic, żadnej reakcji...
Ale jeszcze bardziej mnie zmartwiło to, że jak włączam pozycyjne potem krótkie i długie to ok a jak po nich włączam światła na dachu to gasną mi krótkie :( W celu sprawdzenia zacząłem oglądać bezpieczniki, i wszystkie ok ,ale teraz najciekawsze... jak żarówką z kablami dotykam do akumulatora to świeci jak trzeba, a jak dotykam to bezpieczników i masy to przy większości zapalają mi się pozycyjne !!
Oglądałem od spodu tablicę i wygląda na to że nikt tam nie grzebał ...nie widać żadnych naruszeń ani pociętych kabli czy posklejanych.
Może ma ktoś jakiś schemat który bezpiecznik to czego się odwołuje ?
Macie jakiś pomysł ?
Za wszelkie rady z góry dziękuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt Farmer 311 LSA kilka pytań.... Dzisiaj, 05:37
  •  

#2 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 19 marzec 2013 - 20:08

Fendt Farmer 311 LSA kilka pytań.... Co gasnących świateł to tak jest w oryginale, niestety nie wiem czemu producent tak to stosował ale nie doszukuj się tam żadnej ingerencji. O wymianie oleju w sprzęgle to są odpowiednie tematy, wystarczy poszukać.
Jak ci kontrolki mrygają w EHR to są jak się nie mylę kody błędów które musisz odczytać. Też jest odpowiedni temat na ten problem.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

#3 Share Janis89

Janis89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 19 marzec 2013 - 20:40

Fendt Farmer 311 LSA kilka pytań.... No właśnie chodzi o to, że nie mygają jak od kodów błędów tylko jest jedno błyśnięcie przy przełączaniu i nic więcej ... To też może oznaczać jakiś kod ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 19 marzec 2013 - 22:49

Fendt Farmer 311 LSA kilka pytań.... Niestety w tym ci już nie pomogę bo u mnie w Fendzie jest mechaniczny podnośnik. Napisz może do użytkownika Kosti89, często odpisuje w tematach o Fendtach to go znajdziesz, on powinien ci pomoc w tym.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

#5 Share zbozowy

zbozowy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 07:57

Fendt Farmer 311 LSA kilka pytań.... no to jak więcej nie miga to powinno być ok. może masz coś źle ustawione. poruszaj regulacją wysokości i głębokości może się coś ruszy.

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share silver115

silver115

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 20:30

Fendt Farmer 311 LSA kilka pytań.... Witam mam Fendta Farmer 311 LSA z 1986r. i nie działa w nim EHR co może być tego przyczyną???