Skocz do zawartości

Zdjęcie

massey ferguson 4360 nie wyłącza się przedni napęd

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sierszak

sierszak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:budownictwo<br />mechanika <br />inżynieria<br /><br />itp

Napisany 18 marzec 2013 - 20:00

massey ferguson 4360 nie wyłącza się przedni napęd witam, mam problem tak jak w tytule. w moim 4360 coś się nagle zepsuło i nie mogę wyłączyć przedniego napędu -działa non stop, nie reaguje na naciskanie przycisku -zarówno gdy świeci się kontrolka jak i gdy nie świeci, napęd działa cały czas. czy ktoś miał może taki problem? dotyczy to samego przedniego napędu. blokada mostów działą normalnie. co może być przyczyną? jak to (tanio) naprawić?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
massey ferguson 4360 nie wyłącza się przedni napęd Dzisiaj, 19:53
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 18 marzec 2013 - 20:27

massey ferguson 4360 nie wyłącza się przedni napęd zawór się zacią albo prąd do niego nie dochodzi
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share szymonek5320

szymonek5320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 18 marzec 2013 - 21:25

massey ferguson 4360 nie wyłącza się przedni napęd miałem podobny przypadek w moim mf 6140 mimo ze kontrolka gasła przedni działał cały czas wina była w komputerze. miałem dwa warianty wysłać kompa do naprawy i gościu by mi zrobił mostek w komputerze lub założyć przekaźnik narazie jest przekaźnik i chodzi bardzo ładnie. ja wziąłem przełożyłem wtyczkę od przedniego na zawór od blokady i tam chodziło dobrze i po kablu doszedłem do tego ze nie wychodził sygnał z kompa na elektro zawór bo na kontrolkę szedł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share czartoryski

czartoryski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 22:53

massey ferguson 4360 nie wyłącza się przedni napęd kolego naprawiłeś bo mam ten sam problem a nie chcę się uczyć na błędach

#5 Share Agroelektronix

Agroelektronix

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 28 czerwiec 2013 - 07:33

massey ferguson 4360 nie wyłącza się przedni napęd na przekazniku nie jest bezpieczne rozwiązanie , szybciej rozwalisz sprzeglo od napedu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share sierszak

sierszak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:budownictwo<br />mechanika <br />inżynieria<br /><br />itp

Napisany 28 czerwiec 2013 - 10:35

massey ferguson 4360 nie wyłącza się przedni napęd Kolego, ja już naprawiłem, tzn naprawił mi taki koleś, który zajmuje się takimi rzeczami. szczegółów nie znam, ale mogę powiedzieć tyle: nie musiałem kupować żadnych częcći. koleś przyjechał i najpierw zrobił tak, że miałem włączanie napędu podpięte pod przełącznik od blokady mostów (z kolei funkcja blokady mostów była wyłączona w ogóle). następnie przyjechał drugi raz jak już i coś pogrzebał (polutował? -nie wiem) i teraz mam już tak jak przed awarią: działa i włączanie napędu i włączanie blokady mostów -wszystko tak jak wyszło z fabryki