Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyczepy Mar-pol

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 17 grudzień 2007 - 22:32

przyczepy Mar-pol Czy ktoś zna tego producenta przyczep z Ryk?
http://www.allegro.p...oducent_gw.html
Co sądzicie o jego wyrobach?
Właśnie szukam takiej małej przyczepki do gospodarstwa i cena wydaje się być dobra, tylko jak z jakoscią tego sprzętu?
No to się narobiło...

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przyczepy Mar-pol Dzisiaj, 01:57
  •  

#2 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 18 grudzień 2007 - 00:17

przyczepy Mar-pol

Czy ktoś zna tego producenta przyczep z Ryk?
http://www.allegro.p...oducent_gw.html
Co sądzicie o jego wyrobach?
Właśnie szukam takiej małej przyczepki do gospodarstwa i cena wydaje się być dobra, tylko jak z jakoscią tego sprzętu?

cena wmiare ale nawet nie ma resorow
kujawy to jes to!!!!!

#3 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 18 grudzień 2007 - 07:20

przyczepy Mar-pol Kiedyś przy konstruowaniu swojej przyczepki chciałem podpatrzeć różne patenty i udawałemm kupno właśnie u nich i synproducenta mi fotki robił dokładniejsze, oczywiście rozmyśliłem sie i jakoś nie przypadły mi do gustu..
Mieli kiedyś strone www.mar-pol.pl ale teraz widze znikła, zapytaj mailem o jakiekolwiek certyfikaty bo chyba jakies tam mieli...
Najbardziej mnie zastanawia mocowanie siłownika, jest dla niego pospawany taki koszyk w któym największze panujące w przyczepie siły opierają sie na spawach, pozatym wogóle zły siłownik jest znaczy złe mocowanie, powienien mieć po bokach mocowanie do ramy i odpopwiedni koszyk jak w większości a tu jest taki jak np w jelczu gdzie mocowanie to gałki po końcach,,

#4 Share dyczkowski

dyczkowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisany 18 grudzień 2007 - 19:19

przyczepy Mar-pol Jakos BAARDZO delikatnie one wyglądają...z ta na podwójnych bortach to strach 30 na godzine jechać ;)

#5 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 grudzień 2007 - 20:02

przyczepy Mar-pol za 7 tyś to cacy przyczepe na 2 osiach z wywrotem można kupić, a to fakt może i nowe ale na nowe maszyny to bym się decydował takie które nie są popularne na rynku wtórnym a przyczep jest na rynku, pozatym nie wiem co chcesz tym ciagać ale bez resorów i do tego wąziutka jakaś to bele czy paczki wszystkie pogubisz (miałem taką małą platforme do bel bez resorów to zawsze bela jakaś spadała),

a co sądzicie o tym rozrzutniku z ryk? http://www.allegro.p...oducent_gw.html

#6 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 18 grudzień 2007 - 23:40

przyczepy Mar-pol

za 7 tyś to cacy przyczepe na 2 osiach z wywrotem można kupić, a to fakt może i nowe ale na nowe maszyny to bym się decydował takie które nie są popularne na rynku wtórnym a przyczep jest na rynku, pozatym nie wiem co chcesz tym ciagać ale bez resorów i do tego wąziutka jakaś to bele czy paczki wszystkie pogubisz (miałem taką małą platforme do bel bez resorów to zawsze bela jakaś spadała),

a co sądzicie o tym rozrzutniku z ryk? http://www.allegro.p...oducent_gw.html

Wszystko prawie co sie dało jest jak w przyczepie i dorzucony jest adapter i inny zaczep, no i wywrotu brak ;P
Wytrzymałość podobna jak przyczep wg mnie..

#7 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 02 styczeń 2008 - 21:44

przyczepy Mar-pol

za 7 tyś to cacy przyczepe na 2 osiach z wywrotem można kupić, a to fakt może i nowe ale na nowe maszyny to bym się decydował takie które nie są popularne na rynku wtórnym a przyczep jest na rynku, pozatym nie wiem co chcesz tym ciagać ale bez resorów i do tego wąziutka jakaś to bele czy paczki wszystkie pogubisz (miałem taką małą platforme do bel bez resorów to zawsze bela jakaś spadała),

Dawno nie zaglądałem na forum, ale dzięki za Wasze odpowiedzi na mojego posta.

Przyczep jest sporo, ale nie chcę kupować używki nad którą musiał bym sporo pracować bo nie mam na to czasu, a nie stać mnie na nową :-(

Rozglądam się za taką mniejszą podręczną przyczepą do gospodarstwa, żeby dowieźdź kamien na reperację drogi, żwir na podsypkę, do lasu jak się sprząta gałęzie koło pola, etc.. po prostu do małych prac
No to się narobiło...

#8 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 marzec 2009 - 08:59

przyczepy Mar-pol http://www.allegro.p...super_cena.html

http://www.allegro.p...producenta.html

http://www.allegro.p...500kg_nowa.html

jest tego więcej tyle że są to ceny netto ;)

#9 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 07:42

przyczepy Mar-pol Ciekaw jestem w jaki sposób są rejestrowane te przyczepy, bo homologacji napewno nie mają a za rejestrowaną 300zł więcej liczą, pewnie jako SAM są rejestrowane?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share rob334

rob334

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 09:10

przyczepy Mar-pol Odświeżam temat. Ma może ktoś przyczepe tego producenta, może ktoś coś napisać na ich temat, lub podać inne propozycje. http://moto.allegro....2630132465.html

#11 Share kazikow

kazikow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 16:52

przyczepy Mar-pol Kolego rob 334 ta przyczepa kosztuje 26 000 netto a wtej cenie to byś miał pronarke 6t. lub cynkomet 6t. ?

#12 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 17:37

przyczepy Mar-pol Jak dla mnie to ma za wysoko podłoge. Więc będzie mniej stabilna na drodze z ładunkiem.

#13 Share MARPOL_J_URBANSKI

MARPOL_J_URBANSKI

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 luty 2013 - 15:03

przyczepy Mar-pol Witam.

Proszę Państwa, przyczepy produkujemy od ponad 17 lat. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę rozmawiać z klientami posiadającymi nasze wyroby - jeżeli klient wyrazi zgodę możemy udostępnić jego dane kontaktowe w celu uzyskania opinii.
Wykonujemy różne wersje przyczep od 1,5 - 10 ton. Każda nasza przyczepa posiada wszelkie certyfikaty i pełną dokumentację umożliwiającą jej zarejestrowanie. Przyczepy nie są rejestrowane na SAM.

Wszyscy klienci, którzy dokonali zakupu jednego z naszych wyrobów biorąc ją na jakiekolwiek dofinansowanie kredyty otrzymywali bez najmniejszych problemów

Każdy klient dostaje gwarancje nie po to, żeby mógł ją sobie oprawić w ramkę, tylko żeby w razie awarii przyczepa została naprawiona jak najszybciej.

Jeżeli klient potrzebuje wersji z resorami proszę bardzo, bez resorów - nie ma sprawy - tak jak informujemy na naszej stronie wykonujemy wszelkie wersje na zamówienie.

To samo tyczy się rozrzutników i reszty asortymentu.

Najlepszą metodą reklamy jest zadowolony klient.

W przypadku pytań proszę pytać a my odpowiemy.

Z poważaniem

MAR-POL JACEK URBAŃSKI

#14 Share darkoza

darkoza

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 19:18

przyczepy Mar-pol co sądzicie o tych przyczepach zwłaszcza tandem 8 ton

#15 Share dzarjan8111

dzarjan8111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 29 styczeń 2015 - 11:51

przyczepy Mar-pol

Odkurze troche temat. Mam zamiar kupić przyczepe http://mar-polryki.o...ki-A203472.html lub  http://olx.pl/oferta...html#c1a6477b7f ewentualnie http://olx.pl/oferta...html#c1a6477b7f . Czy ktoś miał z nimi doczynienie ? Nie ukrywam ze sugeruje sie głównie niższą ceną.

#16 Share sikora2001

sikora2001

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 maj 2015 - 18:22

przyczepy Mar-pol

Kupiliśmy cztery lata temu przyczepę 8 t tandem w firmie Marpol w Niwie Babickiej i po po pierwszym załadunku zboża rozszczelniły się dolne borty.Telefonicznie oceniono,że to moja wina.(niby została przeładowana) , ale nikt do nas nie przyjechał jej  obejrzeć.Po trzech latach użytkowania głowna oś na tandemie wyrobiła się.. Po kontakcie z producentem okazało się,że oś nie posiada ani panewek ani łożysk. Producent w sposób niegrzeczny po prostu umył ręce a ja muszę całą oś wymienić we własnym zakresie .Dodam jeszcze ,iż posiadam różny sprzęt rolniczy i wszelkie naprawy gwarancyjne są wykonywane na moim podwórku a w tej firmie kazano nam dostarczyć przyczepę do zakładu.Radzę czytać gwarancję . Może ktoś ma podobny problem związany z tą firmą?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share Wlodekkk

Wlodekkk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 03 czerwiec 2015 - 13:03

przyczepy Mar-pol

Witam.

Ja posiadam taką przyczepę tylko młodszą bo ma niecałe 3 lata i nie zauważyłem problemu o których Pan/Pani mówi. Ja co prawda mam wariant z trzema rzędami burt ale tym bardziej się nic nie dzieje.  Z tego co widziałem teraz robią przyczepy na resorach z osiami z pronaru i trochę większe. Trzeba pilnować żeby w tych starszych modelach smarować główną oś przy wózkach bo rzeczywiście może się coś przytrzeć :) Nie wiem jak wygląda u Pani kwestia serwisu ale z tego co wiem jeżeli w gwarancji jest informacja że trzeba zawieźdź przyczepę do producenta to nic się nie wskóra, można jedynie się spróbować dogadać i liczyć na dobrą wolę szczególnie jeżeli mineły 4 lata od zakupu.

Pozdrawiam 

Włodek