Zaloguj się, aby obserwować  
marian7k

Trawa na nasiona.

Polecane posty

marian7k    110

Co myślicie o grodylu w trawie nasiennej rajgras włoski a może starane,chodzi o to żeby nie zaszkodzić trawie a zniszcyć chwasty (przytulia) i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Jak poradził sobie Mustang,co przepuścił czy przytulia została zniszczona dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy84    28

no umnie zadziałał ale to jest połowa dawki Mustanga i chodziło tylko oto by ją zatrzymać i by nie wydała nasion ja i tak 1 pokos robiłem na kiszonkę a 2 na nasiona pewne zniszczenie chwastów kosiarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość adamkoch
      Przez Gość adamkoch
      Witam wszystkich na forum, proszę o podanie stron ze sklepami rolniczymi na Słowacji lub Czechach z materiałem siewnym z ktorych korzystacie gdzie mozna zamówic material siewny i zostanie on wysłany kurierem. Ewentualnie z innych krajów jak jest to opłacalne.
    • Przez Lowca131
      Witam,

      do sprzedania posiadam nasiona cebuli. Możliwa wysyłka. Więcej informacji oraz cena podawana indywidualnie. Zapraszam do kontaktu. 606971792
    • Przez matias941211
      Witam. Planuje wsiac coś w mieszankę zbożowa żeby po zniwach szybko odbiło i skosic jeszcze dla krów. Co polecacie?
    • Przez mlodykom1
      Witam wszystkich.Zamierzam zasiać trawe. Zastanawiam się nad trawą firmy barenbrug. Polecacie trawy z tej firmy?
    • Przez damianoooo
      Witam do końca tygodnia muszę  zasiać lucernę 1h sieję ją pierwszy rok na 4 klasie gleby. Nie mam o niej żadnego pojęcia, w  okolicy też nikt  nie sieje. Jak nawozić jakie dawaki ? ile czasu schodzi ? Kiedy kosić mniej więcej ile dni od zasiewu. ile bel z 1 h ? na jeden pokos. Czy lucerna na słabszych klasach ziemi ma sens ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj