Skocz do zawartości

Zdjęcie

JOHN DEERE

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 lipiec 2008 - 07:40

JOHN DEERE JEstem posiadaczem 1450 WTS i powiem ze te kombajny to jeden wielkii szajZ!! Normalnie problem za poroblemem... mam go juz niespelna rok a motowidla w pierwszym roku zostaly wymienione bo te gowno z blachy sie posyopalo na legim zbozu,Pasek od mlucarni w tym roku juz mi pekl,a wczoraj zarwaly sie sita,gumy na ktorych sie trzymaja sie wyrobily. Jednakze musze jeszcze jakos 3 lata przecierpic z tym kombajnem. Pozniej sprzedam i kupie cos wiekszego. Byc moze tez JD tylko ze seri T. One sa juz inaczej robione,inne rozwiazania maja wprowadzone niz te ma,le JD. Osobiscie widzialem tez go w pracy i zrobil na mnie wrazenie. Jezeli nie JD to moze jakis Class Lexion. Przyszlosc pokarze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JOHN DEERE Dzisiaj, 09:13
  •  

#22 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 29 lipiec 2008 - 21:33

JOHN DEERE Może po prostu nie wytrzymał tych 500ha jelonek temu się sypie

#23 Share olus

olus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 29 lipiec 2008 - 23:16

JOHN DEERE @HubertOjdana

Mała rada - co się tylko da to reklamuj wkoncu po to jest gwarancja. Opinia o tych kombajnach jest taka, ze mają choroby wieku dziecięcego a potem jest juz dobrze. Przypilnuj aby ci dobrze wszystko zrobili ;) Można wiedziec jaki Dealer JD obsługuje?

#24 Share Skrzypek

Skrzypek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 30 lipiec 2008 - 05:59

JOHN DEERE Kolego HubertOjdana ja opisałem raz ten kombajn na forum i dilerzy-krawaciarze po prostu mnie zjedli.Pamiętaj hasło reklamowe-"John Deere-niezawodność naszą siłą". ;)

#25 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 30 lipiec 2008 - 07:17

JOHN DEERE heheh - nie no fakt ja mam jd 2064 i jakos nie korci mnie zmiana na inny :) narazie daje rade bez wiekszych problemow - oczywiscie to co ma prawo sie zepsuc sie psuje- ale jak od 13 lat kosi ponad 500 ha to ma prawo:) w tym roku niespodziewanie poszedl frez na osi wariatora - mega zajac w rzepaku wiec mial prawo - tyle ze to droga naprawa w serwisie - sama os 4200 netto - ale moj ulubiony zaklad wykonal go za 1000 zl ;) szybciej niz by serwis dostarczyl czesc :). Ale przyznaje seria t mnie neci i chyba trzeba bedzie sprzedac zasluzonego jaska. No nic jade na warsztat bo trzeba skontrolowac przeglad.

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 sierpień 2008 - 14:13

JOHN DEERE

@HubertOjdana

Mała rada - co się tylko da to reklamuj wkoncu po to jest gwarancja. Opinia o tych kombajnach jest taka, ze mają choroby wieku dziecięcego a potem jest juz dobrze. Przypilnuj aby ci dobrze wszystko zrobili ;) Można wiedziec jaki Dealer JD obsługuje?

Contraktus z bialegstoku...na ich nie narzekam, na pole w razie awarji przyjezdzaja nawet w pol godz

#27 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 02 sierpień 2008 - 16:27

JOHN DEERE niestety ilość hektarów przerosła CWS-a...

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share lanz

lanz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja rolnictwo kombajny zbożowe

Napisany 02 sierpień 2008 - 17:46

JOHN DEERE A co powiesz o kombajnie John deere 330?
JOHN DEERE- siła i niezawodność!!!!!!!!

#29 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 sierpień 2008 - 07:39

JOHN DEERE

niestety ilość hektarów przerosła CWS-a...

Masz radcje 1450 jest zdecydowanie za maly na tyle pola :/ Sie tylko wkopalem z tym kombajnem, Musze znalezc jakies rozwiazanie bo 3 lata to nie chce mi sie z nim meczyc . Moze bede kogos wynajmowal do koszenia do pomocy, w tym roku juz tak zrobilem i pewnie w nastepnych tez tak bedzie. Bo kupowac nowego wiekszego i kosic swoimi dwoma to juz duuzy koszt i duzy wydatek na kolejny nowy kombajn :/

#30 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 04 sierpień 2008 - 09:25

JOHN DEERE to zalezy, musiz to przeliczyc ile musisz zlecic komus do wykoszenia, moze lepiej kupic sobie jakiegos T, pojezdzic troche u siebie i ma usługach a jak juz mina 3 lata to opchniesz 1450 i swiety spokoj - zalezy jaki masz uklad z tym co przyjezdza ci do pomocy

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#31 Share farmer1234567890

farmer1234567890

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 05 luty 2011 - 15:17

JOHN DEERE

JEstem posiadaczem 1450 WTS i powiem ze te kombajny to jeden wielkii szajZ!! Normalnie problem za poroblemem... mam go juz niespelna rok a motowidla w pierwszym roku zostaly wymienione bo te gowno z blachy sie posyopalo na legim zbozu,Pasek od mlucarni w tym roku juz mi pekl,a wczoraj zarwaly sie sita,gumy na ktorych sie trzymaja sie wyrobily. Jednakze musze jeszcze jakos 3 lata przecierpic z tym kombajnem. Pozniej sprzedam i kupie cos wiekszego. Byc moze tez JD tylko ze seri T. One sa juz inaczej robione,inne rozwiazania maja wprowadzone niz te ma,le JD. Osobiscie widzialem tez go w pracy i zrobil na mnie wrazenie. Jezeli nie JD to moze jakis Class Lexion. Przyszlosc pokarze.

widze ze nie tylko ja mam problemy z sympatyczna maszyna jaka jest 1450 a jak pracuje ci przekladnia pasowa co podaje naped na rozdrabniacz bo u mnie tragedia straszne drgania sa az prowadnice pasa mi rozerwalo

#32 Share Patryk8R

Patryk8R

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 16:51

JOHN DEERE ja bym doradził np coś z nowych serii W lub T np 2 660 albo t560 do tego heder 622 lub 625 R i git

#33 Share FarmerPawlos

FarmerPawlos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 13:38

JOHN DEERE Mam pytanko. Co oznacza jak kombajny jd jakiejś serii mają oznaczenia "...WS" lub "...TS"?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 03 kwiecień 2011 - 21:26

JOHN DEERE Heder jakiej szerokości?

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

Dodaj odpowiedź