Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co kupić Auto-Tech czy Unia Long??

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dydus321

dydus321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 20:51

Co kupić Auto-Tech czy Unia Long?? Witam chcę kupić przyczepę 8 tonową.Zastanawiam się nad dwiema firmami Auto0Tech i Unia Long.Przyczepa jest mi potrzebna do przewozu zbórz i słomy i dlatego potrzebuję przyczepy ktora ma skrzynię długośći 5200mm i szerokośći 2420mm

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co kupić Auto-Tech czy Unia Long?? Dzisiaj, 11:37
  •  

#2 Share remiczek

remiczek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 21:10

Co kupić Auto-Tech czy Unia Long?? ja ci proponuje przyczepę mataltech sam taką mam jest super szczelna, po deszczu musze otwierac borty ostrożnie żeby woda nie naleciała mi do butów. rama jest sztywna, jak sie kipruje do tyłu. naprawdę polecam

#3 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 14 marzec 2013 - 09:05

Co kupić Auto-Tech czy Unia Long?? remiczek kolega potrzebuje przyczepę o wymiarze paletowym, a MetalTech takich przyczep nie ma. Przyczepy MetalTechu mają tylko szerokość paletową.

Co do UNII i AutoTechu to w przyczepa "Unijna" ma burty z profilu Furman, grubszą blachę na burtach, grubszą podłogę, większy kąt wywrotu mocniejszą grubsza ramę. Przez to jest droższa.
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#4 Share grucha18

grucha18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 14 marzec 2013 - 09:50

Co kupić Auto-Tech czy Unia Long?? Auto-tech też ma burty Fuhrmanna, kola 385/22,5 (w Unii nie da rady ich założyć), i burty w standardzie 1m (w opcji 1.2m) gdzie Unia ma 0.8m więc A-T jest poprostu wieksza ;)

#5 Share matek1810

matek1810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 14 marzec 2013 - 09:57

Co kupić Auto-Tech czy Unia Long?? Ja bym wybrał Unię w mojej okolicy jeździ taki zestaw 2X14T w dużym gospodarstwie które jeszcze handluje zbożem mają założona 3 burtę z tego co wiem to na metaltecha mozna załadowac 16 ton to na Unię z 3 burtą wejdzie ze 20 ton i przyczepki ładnie pracują

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share dydus321

dydus321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 16 marzec 2013 - 12:51

Co kupić Auto-Tech czy Unia Long?? Unia ma burty tylko 0,8m a Auto -Tech ma 0,5+0,5 i jak dla mnie to Auto-Tech jest chyba lepsza bo chcąć coś podać podaję tylko 0,5m a nie 0,8m

#7 Share yanki

yanki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 13:19

Co kupić Auto-Tech czy Unia Long?? Jakaś polska firma produkuje jeszcze przyczepy o podobnych jak te wymiarach czyli 5,2x2,4m?? pozdrawiam

#8 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 16 kwiecień 2013 - 21:32

Co kupić Auto-Tech czy Unia Long?? Jedne i drugie przyczepy mają burty z profili furhman. Zdaje się, że w oby też są siłowniki mariz więc za wiele widocznych różnic między nimi nie ma ale Autotech ma dodatkowe wzmocnienie górnej ramy w środkowej części w okolicy siłownika (tego nie widać bo jest wspawane w środek) co nawet przy znacznym przeładowaniu nie powinno dopuścić do pęknięcia ramy. Poza tym nawet producent dopuszcza 1,5 krotne przeładowanie przyczepy. Unia jest lżejsza zapewne przez zastosowanie delikatniejszych materiałów.
Katalogowo unia jest droższa ale u dużego dilera można dostać rabat i wyjdzie taniej niż autotech.

#9 Share dydus321

dydus321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 12 maj 2013 - 10:24

Co kupić Auto-Tech czy Unia Long?? Ale i tak już złozyłem zamowienie na Auto-Tech

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 13 maj 2013 - 20:54

Co kupić Auto-Tech czy Unia Long?? Dobry wybór :) Można wiedzieć jaka cena i w jakim wyposażeniu?