Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar 82 tsa- wymiana tłoczyska siłownika tylnego podnośnika

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lanzer25

lanzer25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 17:31

Pronar 82 tsa- wymiana tłoczyska siłownika tylnego podnośnika Witam wszystkich urzytkowników tych ciągników i proszę o pomoc. Jak wymienić tłoczysko siłownika ?? Siłownik już zdemontowalem ale teraz nie wiem jak sie zabrać za wymianę tłoczyska . Dodam ze to siłownik c 110. Prosze o podpowiedz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar 82 tsa- wymiana tłoczyska siłownika tylnego podnośnika Dzisiaj, 11:32
  •  

#2 Share ziemowitpl

ziemowitpl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 18:24

Pronar 82 tsa- wymiana tłoczyska siłownika tylnego podnośnika no rozkręcasz go

#3 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7597 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 18:24

Pronar 82 tsa- wymiana tłoczyska siłownika tylnego podnośnika Masz taki siłownik?
http://zapodaj.net/3...e5194d.jpg.html
W tym jest taka duża nakrętka. Ale są jeszcze inne. W moim trzeba wyjąć taki d*pny seger zrobiony z drutu. Prawdopodobnie wyjdzie dopiero jak wciśnie się trochę denko. Ale tego nie jestem pewny, jeszcze go nie rozbierałem.
KPK Kumurun Team

#4 Share lanzer25

lanzer25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 23:02

Pronar 82 tsa- wymiana tłoczyska siłownika tylnego podnośnika Silownik chyba jest taki sam ale rozni sie obudowa bo jest caly gladki i ma dwa wypusty do wezy, jeden z przodu i jeden z tylu.Jutro bede sie bral za naprawe .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 23:33

Pronar 82 tsa- wymiana tłoczyska siłownika tylnego podnośnika No to właśnie kolego masz go zabezpieczony drutem o którym wspomina @seweryn20.

#6 Share lanzer25

lanzer25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 14 marzec 2013 - 16:15

Pronar 82 tsa- wymiana tłoczyska siłownika tylnego podnośnika Witam rozebrałem siłownik i żadnego druta nie było Bylo ciężko a zwłaszcza odkręcić ta duza osłonę . Musiałem podjechał do specjalnego punktu gdzie naprawiaja silowniki tam mi ja odkrecili a reszte to sam zrobilem . Wymieniłem uszczelniacze na nowe no i oczywiście tłoczysko. A jeszcze mam pytanie jedno czy po zalozeniu nowego rozdzielacza hydraulicznego typowego do pronara 82 tsa trzeba bedzie regulowac cisnienie?? Bo opadal mi podnosnik jadac z agregatem po drodze.ale byla wina pompy . Teraz wlozylem nowy rozdzielacz bo stary ulegl uszkodzeniu . A dodam ze kiedys jakis mechanik byl i cos podkrecil na zaworze przelewowym.. i Pytanie mi sie nowe nasuwa czy nie trzeba bedzie zdzierac plaby i na nowo cisnienia ustawiac???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 14 marzec 2013 - 20:08

Pronar 82 tsa- wymiana tłoczyska siłownika tylnego podnośnika Sprawdzić ciśnienie w układzie warto, bo można się spodziewać wszystkiego.

Dodaj odpowiedź