Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o firmie WWS?

83 odpowiedzi na ten temat

#81 Share JanMaek

JanMaek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 09 lipiec 2016 - 16:54

WWS jest super firmom której zaufałem jestem bardzo zadowolony z buhajów jest bardzo wiarygodna wycena kom som są niskie łatwe wycielenia ja żadnej innej firmy nie chcę mówię z całego serca o porady mogę uzyskać bardzo łatwo doradztwo jest super fakt nasiona nie są tanie ale się wszystko zwraca ja sam inseminuję i sa efekty zawaliste i mogę każdemu polecić tom firme z całego serca ja jestem rolnikiem zajmuję się bydłem mlecznym  dzięki tej firmie mam rezultaty

Edytowany przez JanMaek, 09 lipiec 2016 - 16:56.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o firmie WWS? Dzisiaj, 05:50
  •  

#82 Share Pawel156

Pawel156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 05 luty 2017 - 17:42

Co sądzicie o firmie WWS? W wws zmiany. Od nowego roku nie ma już Wws Polska . Jest natomiast WWS Partner Tomasz Tyszecki. Pan Tomasz był wcześniej dyrektorem w ABS Polska. Dostałem od tej firmy katalog i zaproszenie do współpracy. Czy do was też wysyłali te katalogi i zaproszenia ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#83 Share mario98

mario98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 05 luty 2017 - 18:50

Co sądzicie o firmie WWS? Jeszcze nie ale licze ze dostane. WWS ma swietne buhaje w swojej ofercie tylko ze cena za niektore jest troche z kosmosu. Osobiscie bralem od nich troche drogiego nasienia i mam poki co tylko 3 corki po Donatello. Ladnie sie prezentuja ale zobaczymy jak beda doic a to nie predko. Za to co do tanszych buhajow moja uwage przykul byk z podstawy o nazwie Layne. Rodza sie po nim bardzo fajne dlugie i postawne cielaki. Zobaczymy jak bedzie po pierwszych wycieleniach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#84 Share mikaro

mikaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 06 luty 2017 - 10:04

Do mnie przyszedł katalog i cennik promocyjny. Z WWSu mamy jedną sztukę w drugiej laktacji po Planecie. Teraz dała córkę po Josuper.