Polecane posty

ogorras    1

masz rację, ale uczepiłbym się SCR i DPR, dlaczego sądzisz, że DPR jest ważniejszy? Ja mam dokładnie odwrotne zdanie. Dla mnie kluczowy był zawszę SCR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8
Napisano (edytowany)

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano88    0

Z firmą WWS kojarzy mi się przede wszystkim buhaj Planet, który jest ojcem chyba ponad połowy ze 100 najlepszych buhajów na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano88    0

dopóki jest azot w nim to chyba nie ma jakieś terminu przydatności ale musi byc azot. jak długo masz jakiegoś buhaja w kontenerze to sprawdź czy dopuszczenie jeszcze ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanMaek    0

WWS jest super firmom której zaufałem jestem bardzo zadowolony z buhajów jest bardzo wiarygodna wycena kom som są niskie łatwe wycielenia ja żadnej innej firmy nie chcę mówię z całego serca o porady mogę uzyskać bardzo łatwo doradztwo jest super fakt nasiona nie są tanie ale się wszystko zwraca ja sam inseminuję i sa efekty zawaliste i mogę każdemu polecić tom firme z całego serca ja jestem rolnikiem zajmuję się bydłem mlecznym  dzięki tej firmie mam rezultaty

Edytowano przez JanMaek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

W wws zmiany. Od nowego roku nie ma już Wws Polska . Jest natomiast WWS Partner Tomasz Tyszecki. Pan Tomasz był wcześniej dyrektorem w ABS Polska. Dostałem od tej firmy katalog i zaproszenie do współpracy. Czy do was też wysyłali te katalogi i zaproszenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario98    7

Jeszcze nie ale licze ze dostane. WWS ma swietne buhaje w swojej ofercie tylko ze cena za niektore jest troche z kosmosu. Osobiscie bralem od nich troche drogiego nasienia i mam poki co tylko 3 corki po Donatello. Ladnie sie prezentuja ale zobaczymy jak beda doic a to nie predko. Za to co do tanszych buhajow moja uwage przykul byk z podstawy o nazwie Layne. Rodza sie po nim bardzo fajne dlugie i postawne cielaki. Zobaczymy jak bedzie po pierwszych wycieleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikaro    7

Do mnie przyszedł katalog i cennik promocyjny. Z WWSu mamy jedną sztukę w drugiej laktacji po Planecie. Teraz dała córkę po Josuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adamos33
      Witam:) Chce sie zapytac o to czy wie ktos gdzie mozna zrobic kurs na kombajn lub sieczarnie samojezdznia:) ale we Wrocławiu:) pilne
    • Przez ziom558
      witam mam pytamie , czy sa gdzies prowadzone albo bendo prowadzone kursy na rolnika w okolicach Leśnej Podlaskiej. Bialej Podlaskie , albo Jabłonia
    • Przez sebo1986
      Panowie pomóżcie, mam okazje kupic takie kontenery, i chciałbym je sprzedać po 500 600 zł myślicie że warto? kupi ktoś ? do gospodarstwa myśle fajna sprawa, są używane w bd stanie z kółkami bodajże 1m3. jak myślicie?
    • Przez marcin14-90
      Gdzie w woj. Łódzkim można się zapisać na kurs kwalifikacyjny na rolnika najlepiej w odległości do 40km od Łasku
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj