Skocz do zawartości

Zdjęcie

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05

41 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 04 styczeń 2008 - 09:16

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 I co z tą szybą ?? Bo jestem bardzo ciekaw ;)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 Dzisiaj, 20:55
  •  

#22 Share kostek

kostek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 13:48

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 Kiedy wujek miał jescze df dx7.10 szyba pekła mu z tyłu powód był taki ze łancych pekł jak go wyciągali szyby nie mógł nigdzie dostać wiec koleś zrobił na zamówienie moze i nie wiele kasy dał ale po kazdym razie ona pekała ;/ takze lepiej kum od pewnej firmy

#23 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oraz nowe technologie uprawy i hodowli

Napisany 04 styczeń 2008 - 18:54

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 ale z tyłu te szyby są proste a więc to byle gdzie kupisz

@ Olik nie pojade w tym tygodniu bo mi pare spraw sie narobiło do załatwienia i nie wyrabiam

#24 Share Albercik

Albercik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 07 styczeń 2008 - 20:28

Kiedy wujek miał jescze df dx7.10 szyba pekła mu z tyłu powód był taki ze łancych pekł jak go wyciągali szyby nie mógł nigdzie dostać wiec koleś zrobił na zamówienie moze i nie wiele kasy dał ale po kazdym razie ona pekała ;/ takze lepiej kum od pewnej firmy

Co do firmy EMESGLAS to mogę powiedzieć ,że są solidni. Zamówiłem u nich drzwi do Lampo, po tygodniu miałem u siebie.05.jpg

#25 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 08 styczeń 2008 - 16:48

Co do firmy EMESGLAS to mogę powiedzieć ,że są solidni. Zamówiłem u nich drzwi do Lampo, po tygodniu miałem u siebie.05.jpg

Jak ten co na fotce to Twój egzemplarz to chyba wykorzystujesz go w warzywach lub owocach bo takie cieniutkie te oponki :rolleyes:
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#26 Share Albercik

Albercik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 08 styczeń 2008 - 21:26

Jak ten co na fotce to Twój egzemplarz to chyba wykorzystujesz go w warzywach lub owocach bo takie cieniutkie te oponki :rolleyes:

zgadłeś, w warzywach

#27 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 08 styczeń 2008 - 23:10

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 A wracając do tematu:
Karol uwijaj się z tą szybą, uwijaj bo za chwilkę zastanie Cię wiosna a tu szyby nie będzie :rolleyes: hehe

#28 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 18 styczeń 2008 - 18:35

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 kupiłem własnie taka szybke za 1020 zł + transport 90zł prosto z rzeszy...
kuzyn
mi rozpiepszył jak pomagał w polu

#29 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 00:04

Kupiłem własnie taką szybkę za 1020 zł + transport 90zł

O kurde! 1020 zł? <_< A przypadkiem nie za dużo tych zer <_<

#30 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 19 styczeń 2008 - 00:07

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 Wujek do Fotona dał 900zł tylnia ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 14:57

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 Nie zrobi mi tej szyby bo będą za duże szczeliny ale jak pytałem sie przesz tel to owszem cytuje ,,czego nie da się zrobić " jednak sie nie da i przyjdzie przywieść z Francji za 700 zł albo założyć pleksi

#32 Share michal16

michal16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 16:07

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 ja mam plekse no i nie polecam... szybko sie brudzi i ma mniejsza nieprzezroczystość i sie gnie i dlatego sie bardziej kurzy w kabinie :angry: ... <_< kolega ma mi teraz załatwić używaną szybę ale nie wiem skad...

#33 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 19 styczeń 2008 - 16:11

ja mam plekse no i nie polecam... szybko sie brudzi i ma mniejsza nieprzezroczystość i sie gnie i dlatego sie bardziej kurzy w kabinie :angry: ... <_< kolega ma mi teraz załatwić używaną szybę ale nie wiem skad...

Szczególnie jak sie porysa i pod słońce sie jedzie to nic nie widać ja mam z pleksy tylko dolną szybe w drzwiach w zetorku ;P
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#34 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 12:54

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 noo zobaczę wsadzę pleksi a w między czasie może gdzieś załatwię jakaś używkę szybke

#35 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 13:54

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 No patrzę, że ta "moja" firma Ci nie pomogła. Ajj Ci fachowcy ;)

#36 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 00:25

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 nieradze pleksy orobiłem sie chwile było troche kosztowało a jak sie wkrv. to roz.. ja gołymi rekoma bo pekała teraz mam orginał z rzeszy i fajan jest tylko biała bo chyba 300 zł drozsza byłą przyciemniana a teraz mam spokój radze karolku kup nowa taniej wyjdzie i napewno szybciej...

#37 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 13:32

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 Oczywiście, że tak. Ja też jestem przeciw pleksi. Mam w belarce zasłonę z pleksi żeby wiatr mi nie zganiał siatki i już się porysowała o gałęzie to w słoneczny dzień nie widać co się dzieje z aparatem od podawania siatki :/

#38 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów

Napisany 27 styczeń 2008 - 13:52

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 no to jak tak mi radzicie to zamówie nową

#39 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 27 styczeń 2008 - 14:16

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 No niestety jak żadna firma nie chce Ci dorobić tej szyby a pleksi odpada to już tylko zostaje karton lub worek po nawozach no albo trochę droższy sposób kupić nową szybę :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów

Napisany 31 styczeń 2008 - 18:27

SZYBA DO DEUTZ-FAHR DX6.05 no wiesz Olik karton jest nie przezroczysty a worek bedzie mi na wietrze jak flaga powiewać

Dodaj odpowiedź