Zaloguj się, aby obserwować  
wloczykij

306 LS kulka w pompce hamulcowej gdzie być powinna?

Polecane posty

wloczykij    1

Witam,

Czy posiada ktoś schemat bądź wie w którym miejscu powinna być zaznaczona na zdjeciach kulka?

Byłbym wdzięczny za pomoc.

 

2b3fmgy8uy2b.jpg

 

 

hgejfnoqgeki.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Witam szukałem trochę w katalogu ACGO ,ale tam jest tyle tego rodzajów Fenciorów 306 ze boli głowa ,ja bym zadzwonił do kor banka sklepu i spytał się .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Trochę źle się do tego zabrałeś, kulka powinna być wyjęta przed demontażem tłoczka.

  • Like 1

Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloczykij    1

Faktycznie rodzaji pompek jest multum, Kosti wielkie dzięki za obrazki - dużo wyjaśniają. Wbijam punkt (o ile śą tu takie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Ja na początku nie wierzyłem żeby kulka była w pompce . Trochę się tego rozbiera i , nigdzie nie było ,ta kulka w środku robiła by zagrożeni, jej zadanie jest takim zaworek,ze w jeonom stronę puszcz płyn ,a w drugom blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dany1234
      Witam wszystkich ,czy może ktos wie czy da sie dokupić do mf 3060 wybierak do biegów ten co idzie pod kabina zlewej strony przy wejściu do skrzyni chodzi mi o tą kulkie i kielich od waichi od biegów bo sie ta kulka wyrobiła i wyskakuje z tego kielicha zgóry dzieki
    • Przez Shogun
      Zakupiłem ładowacz czołowy ALLIED 594 do mojego Belarusa 952 i muszę nieco przerobić mocowania, lecz nie wiem jak wyznaczyć ich wysokość/odległość od "ziemi".
      Czy euro-ramka po maksymalnym opuszczeniu ma być na równo z powierzchnią ziemi czy powinna mieć możliwość zagłębienia się jeszcze, jeżeli tak to ile?
      Wiem że mógł bym na oko to zrobić lecz jak coś robić to lubię zrobić to właściwie a wiadomo jak będzie tur za wysoko to będą problemy z nabieraniem materiałów sypkich czy ziemi, a jak zamontuję go znów za nisko to nie wykorzystam maksymalnej wysokości podnoszenia, niby nie wielka różnica ale czasem te parę/paręnaście cm robi różnicę.
      Stąd pytanie jak macie zamontowane swoje tury, chodzi mi o te z mocowaniami fabrycznymi, najlepiej bardziej markowe bo rzemieślnicze to myślę że mocowania robią tak +/- na oko.
      Z góry dziękuję za każdą informację.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj