Zaloguj się, aby obserwować  
damian315

opiełacz ręczny

Polecane posty

damian315    4

Czy posiada ktoś może opiełacz ręczny i jest mu on zbędny to z chęcią bym go odkupił nie musi być w super stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian315    4

jestem z okolic białej podlaskiej moge pokryc koszty wysyłki

Edytowano przez damian315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian315    4

myślałem że uda mi się znalesć uzywany a i mniej mnie to wyniesie jeśli ktoś ma proszę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lary97    2

znalazło by się coś takiego u mnie tylko byś rączki musiał dorobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam obserwowalem to forum ale nigdzie nie moglem znalezc tematu z ktorego moglbym sie dowiedziec jak dziala lub jak wyglada dzialajacy hamulec reczny tzn sama wajha od hamulca.jest linka ktora nie wiem jak zalozyc inie wiem jak to ma dzialac moze ktos ma lub zrobi jakies zdjecie? mam c330m z 1990r hamulec reczny znajduje sie po lewej stronie siedzenia. dzieki
    • Przez luteks77
      Witam,po wymianie taśm hamulcowych i wyregulowaniu wszystko działa jak należy ,po dwóch dniach taśmy wypadają z zaczepu.Wymienione zostały cięgna amortyzujące,zakątrowane nakrętki na śrubach wychodzących z zwolnicy .Po wyregulowaniu koła kręciły się dobrze ,wyczuwalne było już lekkie tarcie[zwolnica się nie grzała]po zaciągnięciu o 1ząbek koła kręciły BARDZO ciężko,3 ząbki koła stop.Dlaczego te taśmy spadają,już trzy razy to robiłem i wciąż to samo.
       
      WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU.
      POZDRAWIAM.
    • Przez Helenka12
      Witam mam pytanie czy ktoś używał takiego siewnika
      http://www.megaobrabiarki.pl/wolf-garten-siewnik-ec-m,id17651.html
      czy dobry jest do siewu kukurydzy proszę o pomoc
    • Przez matjab6
      Co powiecie o tych siewnikach? Chce nim posiać kukurydze, ogórki i buraki. Dobrze się sprawdzają?
    • Przez stepek
      Witam,
       
      Nie jestem zbytnio doświadczony w mechanice dlatego postanowiłem zasięgnąć rady bardziej doświadczonych znawców w tej dziedzinie.
       
      Otóż, ostatnio podczas pracy Ursusem C360 nieznacznie zaczął opadać gaz ręczny, z czasem ten problem się pogłębił do tego stopnia że obecnie rączka gazu ręcznego nie może w żaden sposób utrzymać się na ustawionej pozycji i opada do najniższego poziomu powodując wyłączenie silnika.
       
      Wydaje mi się, że jest to chyba nieskomplikowany problem, który mógłbym rozwiązać sam, bez konieczności wizyty mechaniki, jednak nie jestem pewien jak to zrobić.
       
      Dlatego zwracam się z prośbą do Was - jakie czynności muszę wykonać żeby rączka gazu ręcznego znowu mogła być ustawiana w wybranych pozycjach bez samoistnego opadania.
       
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj