Skocz do zawartości

Zdjęcie

TYTAN 8 vs TYTAN 10

78 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 16:22

TYTAN 8 vs TYTAN 10 To są gąsienice do koparek... ;) ;)

A masz jakieś zdjęcie rozrzutnika z tymi gąsienicami...??? :D

Jakoś w to nie wierzę... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TYTAN 8 vs TYTAN 10 Dzisiaj, 20:33
  •  

#22 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 23 grudzień 2007 - 16:24

TYTAN 8 vs TYTAN 10

W tandemie żeby nie grząść w błocie mozna dodadkowo założyć gąsienice na koła ;)

Widziałem dużo tandemów na realu i w necie i nigdy sie nie spotkałem z gąsiennicami ;/

Ja bym był za Tandemem mam tandema i mam jedno osiowego i tandemem sie dużo lepiej jeździ nie rzuca ciągnikiem i jak już ktoś mówił że jest nacisk na 2 osie ;] i tandem tak szybko nie siada ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#23 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 16:25

TYTAN 8 vs TYTAN 10

Widziałem dużo tandemów na realu i w necie i nigdy sie nie spotkałem z gąsiennicami ;/

Tak samo jak ja...nawet na wystawach takich rzeczy nie było... ;) ;)

#24 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 16:32

TYTAN 8 vs TYTAN 10 Tandem lepszy, mam przyczepe z tyłu jest tandem ale nie na wózku tylko normalnie 2 osie szeregowo na resorach i fakt jak na miejscu się skręca to zerwie darń ale bez przesady, a tandem ma tą zalete o której nikt nie wspomniał wcześniej że jak pęknie jakaś opona to na tandemie da się normalnie jechać na kapciu a jak walnie w polu w roizrzutniku jednoosiowym opona to upalowany, może w dużych rozrutnikach jest inaczej ale takie są moje doświadczenia z rozrzutnikiem 3 t i w miękkim polu ani tego podnieść nie ma czym z ładunkiem ani wytrząść
górny zaczep polecam do ciągnika bez przedniego napędu bardzo dobrze dociąża tylną oś

#25 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 16:39

TYTAN 8 vs TYTAN 10 były na tej stronie co Valtry torf zbierały ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#26 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 25 grudzień 2007 - 17:14

TYTAN 8 vs TYTAN 10 Ja jestem za tandemem, a co do uwroci to nietrzeba skręcać w miejscu, tylko robić większe koło. Kiedyś z bratem pojechaliśmy po PTS 12 pełną zboża, ona ma tylny wózek na tandemie i tak ją niefortunnie postawili że stała przodem do górki i musieliśmy nią odrazu skręcać, jak się wózek skątował to 1224 w polu wymiękła. Teraz jak ktoś z nią jedzie to musi myśleć ;) , podobnie z rozrzutnikiem
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#27 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 30 grudzień 2007 - 12:51

TYTAN 8 vs TYTAN 10 Ja mam Tytana 10 jednoosiowego i na górny zaczep i nie narzekam...wybrałem jedną oś ponieważ tak jak już ktoś napisał lepiej się wozi obornik na łąki a ja na łąki dużo wożę :(
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#28 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oraz nowe technologie uprawy i hodowli

Napisany 01 styczeń 2008 - 10:41

TYTAN 8 vs TYTAN 10 no dobra ale powiedz mi jak ci się sprawuje czy cos ci sie w nim popsuło od zakupu czy jest to rozrzutnik wart swych pieniędzy

#29 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 styczeń 2008 - 10:47

TYTAN 8 vs TYTAN 10 na tandemie najlepszy bierz go

#30 Share mariusz789

mariusz789

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 03 styczeń 2008 - 21:10

TYTAN 8 vs TYTAN 10 BRAMA a Ty widziałeś u kogoś w rozrzutniku na kołach gąsiennice????? bo ja nie.Te co są w tym linku to nie są przystosowane do zakładania na gumowe koła i producent nie przewidział takiej możliwości ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share ORION1

ORION1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 03 styczeń 2008 - 21:27

TYTAN 8 vs TYTAN 10 Ja bym wybrał tadem na jednej oś buja bardzo rozrzutnikiem sam ma 6 t niemiecki to niee z a dobre rozwiązanie lepszy tadem mimo wszystko. górny zaczep moim zdaniem lepszy ponieważ jak ci usiądzie to łatwiej odczepić i nie uwieś się odrazu

#32 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oraz nowe technologie uprawy i hodowli

Napisany 08 styczeń 2008 - 22:07

TYTAN 8 vs TYTAN 10 a może ktoś wie ile TYTAN 8 plus kosztuje bo ja już dostaje kota jak widzę różne ceny na cennikach

#33 Share MC135

MC135

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 13 luty 2008 - 21:39

TYTAN 8 vs TYTAN 10

BRAMA a Ty widziałeś u kogoś w rozrzutniku na kołach gąsiennice????? bo ja nie.Te co są w tym linku to nie są przystosowane do zakładania na gumowe koła i producent nie przewidział takiej możliwości :rolleyes:

a widziałeś kiedys forłordera lub timberjeka to takie maszynki do zworzenia i wycinki drzew one właśnie mają gąsienice pozakładane. Wienc jak ktoś by chciał mieć gonsienice to mugby sie pokusić o takie rozwiązanie. Niedaleko mam torfownie i tam chłopaki latają przyczepkami 15 tonowymi na gąsienisach od deta błotniaka i co ty nato?

#34 Share Emaz

Emaz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 19:24

TYTAN 8 vs TYTAN 10 MC135 zgodzę się z tobą ale nie w całości, ponieważ ten forwarder czy jakoś tak to pracuje w lesie na gołej ziemi ( nie ma tam asfaltu lub betonu) natomiast jak się wozi rozrzutnikiem to na samym polu by zdawało to egzamin ale już w transporcie na drodze nie

#35 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 19:30

TYTAN 8 vs TYTAN 10 Bierz tandem nie takie obciążenie.

Edytowany przez MarcinPykuS, 14 marzec 2008 - 19:33.
Błąd...

AF - to Jest To:)

#36 Share adamrolnik2

adamrolnik2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 listopad 2008 - 20:10

TYTAN 8 vs TYTAN 10 JA MAM NA TANDENIE TYTANA 10 PLUS I NA DOLNY ZACZEP I TEŻ JESTEM ZADOWOLONY

#37 Share farmer161

farmer161

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 20:21

TYTAN 8 vs TYTAN 10 co do tych gąsienic to nie widziałem w rozrzutniku ale na youtube sa filmiki jak zakładaja takie gąsienice do cieżarówek normalnie na opony z tyłu jak sa 2 osie i tak samo do przyczep tandem na koła gumowe takie gąsienice:)
Valtra N92, Ursus 4514 i MF 255

#38 Share xdxaxmxixaxnx

xdxaxmxixaxnx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 20:33

TYTAN 8 vs TYTAN 10 Jak piszecie że z tandemem tak nie buja ciągnikiem, to zależy jakim. Bo jak tandem jest na wózku to nie ma róznicy z pojedyńczą osią. No czyba że osie są na resorach to inna sprawa. Mam racje? Bo nie jesztem pewien, z tandemami mało pracowałem.
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#39 Share Rexxar

Rexxar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 14:17

TYTAN 8 vs TYTAN 10 Wejś tandema bo ja wziołem Tytana 10 jedno osiowy i nie jestem zadowołony. Duży nacisk jest na ciągnik ale zato nierwie ziemi.
Bierz tandema !!!!!!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Bartek19992

Bartek19992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 21 luty 2009 - 13:45

TYTAN 8 vs TYTAN 10 powiedzcie jakie rozmiary opon ma tytan 10 plus (tandem)
Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW