piotrekbial1

byki na uwięzi czy luzem [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kamilek1    52

potwierdzam u mnie tak samo.. zawsze zaladunek kilku sztuk trwa doslownie sekundy. Z luzu byczki sa potulne w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

odganiasz i wio, u mnie z luzu ładuje pojedyncze sztuki na wagę i obywa sie to bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

sołtys48 jak jest dziś z oplacalnoscia bykow? bo mam zamiar przebranzowic się z krow na byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od kąd mam rampę to byki ładuje sam bez niczyjej pomocy.

6 minut temu, farmer_89 napisał:

sołtys48 jak jest dziś z oplacalnoscia bykow? bo mam zamiar przebranzowic się z krow na byki

Zastanów się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

nie mam doświadczenia z oplacalonoscia bykow wiec pytam, sklania mnie do tego ilość pracy przy krowach a rodzice coraz starsi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Powiem Ci tylko tyle,ze jak Masz krowy to się ich trzymaj, najwyżej znajdź kogoś do pomocy......

Przejdziesz na opas to skończy się comiesięczna wypłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie myśl sobie  że tu będziesz miał mniej roboty.jak się zaczną sraczki,zapalenia płuc,szczepienia,odrobaczanie urazy mechaniczne to będzie pot się łał po d*pie strumieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja już nie kupuje😁i czuję się z tym świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

niby hodowla bykow nieoplacalna ale jak sprzedaje cielaki to chcą się pozabijać, popyt jest duzy na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć ile utrzymałbym sztuk bydła opasowego mam 10 ha III kl 4 ha klasy IV i V i 1.60 VI kldo tego 2 ha łąk, ale będą jeszcze dobierane myśle że tak do 5-6 ha sie dojdzie będziemy z nich zbierać 2 pokosy a co do bydła to byłyby to byczki nie typowo mięsne tylko mieszańce bydło utrzymywane wolnostanowiskowo
    • Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć ile utrzymałbym sztuk bydła opasowego mam 10 ha III kl 4 ha klasy IV i V i 1.60 VI kldo tego 2 ha łąk, ale będą jeszcze dobierane myśle że tak do 5-6 ha sie dojdzie będziemy z nich zbierać 2 pokosy a co do bydła to byłyby to byczki nie typowo mięsne tylko mieszańce bydło utrzymywane wolnostanowiskowo.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj