Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiana miejsca dojarki a prow

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 08:19

Zmiana miejsca dojarki a prow Mam pytanie cyz jeśli kupiłem dojarke na prow w ostatnim naborze a zachciałoby mi się wybudować nową oborę a dojarkę tylko przenieśc to czy mogę tak zrobić ? Tzn zminić miejsca "stacjonowania" dojarki - gopodarstwo mam na kilku działkach we wniosku było na innej działce a gdybym budował nową oborę hala byłaby gdzie indziej to czy takie rozwiązanie jest możliwe czy musze czekać 5 lat aż się skończą wymogi co do tego prowu ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zmiana miejsca dojarki a prow Dzisiaj, 17:47
  •  

#2 Share PioterKolo

PioterKolo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 11:52

Zmiana miejsca dojarki a prow Logiczne ze mozna... nie widzę semsu tego pytania...

#3 Share Farmtrac685DT

Farmtrac685DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 12:47

Zmiana miejsca dojarki a prow No właśnie z ta Unią to nie wszystko tak do końca jest logiczne więc dobrze ze się chce upewnić tylko najlepiej jakby to w samej agencji zapytał. A miałeś już kontrole z agencji dotycząca PROW-u?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 19:29

Zmiana miejsca dojarki a prow Tak miałem już kontrolę... Dlaczego nie logiczne chciałbym się dowiedzieć może ktoś z użytkowników to robił, chodzi o o że w papierach mam ściśle określoną działkę na której znajduje się dojarka a co w przypadku gdybym chciał zmienić miejsce jej użytkowania

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła i koni, weterynaria, rolnictwo.

Napisany 13 marzec 2013 - 15:22

Zmiana miejsca dojarki a prow Zapytałam ostatnio człowieka co robi mi wniosek na Prow, co będzie jak w przeciągu tych 5lat postawię nową oborę, dom i przeniosę swoje gosp. i wszystkie maszyny z tegoż Prow-u w nowe miejsce, czy nie bedzie problemów potem, Powiedział, że nie, wystarczy złożyć wniosek o zmianę danych w agencji, czy korektę, jakoś tak.