7891Firefox

Matura jeszcze raz

Polecane posty

7891Firefox    53

Takie pytanko, a nuż ktoś zna odpowiedź

mianowicie w 2006 roku zdawałam maturę, ale nie z tego co trzeba. Dziś chciałabym zdać jeszcze raz, tylko że z chemii i biologii aby móc pójść na studia na których (niestety) te przedmioty są wymagane w rekrutacji. Proszę o poradę gdzie z tym się wybrać i jak można to załatwić? I czy wogóle można?

Pozdrawiam Firefox

 

swoją drogą to szkoda że już nie ma egzaminów wstępnych na studia, osobiście wolałabym taką drogę rekrutacji niż punkty. Mogłabym się urodzić dwa lata wcześniej, zdawałabym jeszcz starą maturę.... ehh ^^

Edytowano przez 7891Firefox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Myślę, że tu znajdziesz potrzebne odpowiedzi :) W sumie sam już nie pamiętałem czego tyczyło się ograniczenie 5 lat ale wychodzi, że tylko dotyczy uzupełniania niezdanych przedmiotów. Dodatkowe możesz zawsze zdawać tylko musisz udać się do Swojej byłej szkoły i odpowiednią deklarację złożyć (o ile już na ten rok za późno nie będzie...)

http://kursy-maturalne-maturita.blogspot.com/2011/01/poprawa-matury-lub-zdawanie-dodatkowego.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

o to to, właśnie o to mi chodziło, dzięki za linka i pozdrawiam :P

 

ps moja szkoła już dawno nie istnieje, byłam pierwszym i ostatnim jej rocznikiem hehehe, ewenement B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PK007    28

W tym roku już raczej nie da rady bo z tego co wiem deklaracje składa sie w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak twoja szkoła nie istniej to musisz wysłać deklarację do swojego oke , i z tamtąd cię skierują do innej szkoły w tym roku to już za późno deklarację ostateczną składa się do 7 lutego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

dzięki za pomoc, to nic że czas na wniosek minał, przymierzam się do tego dopiero w następnym roku, a pytam teraz by wiedzieć co i jak, i trochę mieć czasu na "odświeżenie" wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj