Polecane posty

Bazanto    0

Witajcie, zamówiłem własnie w sklepie rolniczym Fermo panele przepędowe dla prosiąt. Ogólnie do przegnainia, czy używacie takowych czy dobrze się spisująi jak ich używacie. Ja narazie kupiłem 2 te najwięsze, bo tak mi akurat pasują do moich kojców, Ja biore jedną płytę ojciec drugą i do przodu.

 

http://www.fermo.pl/...-119x76-cm.html

Uzywaliście już takich paneli separacyjncych jaki rozmiar jaka technika przeganiania warchlaków?

Edytowano przez Bazanto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

@bazanto te co kupiłeś to są bardzo dobre- lekkie, poręczne i wytrzymałe. W zależności jak wygodniej możesz trzymać pionowo lub poziomo. U mnie służyły do wyganiania tuczników z dużych kojców 80-120szt i żadna nie pękła a żałowane nie były :D A te co kolega niżej wstawił link to nie używałem ale podejrzewam że tylko do prosiąt zdadzą egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

te z filmiku ja uzywam na tucznikach i nie zdarzyło sie nic złego duzo lepsze niz te małe czerwone sztywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tjun
      Pochwalcie się waszymi sposobami na łączenie prosiąt (gniazd) do jednego kojca. Otóż zawsze mam z tym problem. Łańcuszki do zabawy, klocki drewniane, i cuda wianki i tak zdarza się, że się gryzą. Pomijam już mieszankę dla prosiąt itd. Chodzi mi głównie o to jak Wy sobie z tym radzicie. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem było wypuszczanie gniazd na zewnątrz na 2, 3 godzinki (ale latem czy wiosną) a co w okresie zimowym. Chętnie poczytam wasze sugestie.
    • Przez marasc-385a
      Witam. Maciora oprosiła się 2 tygodnie temu. Miała 5 sztuk. Jest to pierwiastka. Wszystko było ok, ale dzisiaj nie wiadomo dlaczego zdechły 3 sztuki. 2 żyją i wyglądają na zdrowe. Czym je szczepić żeby je uratować? Czy ktoś wie co to może być?
    • Przez RolnikFarm
      Witam. Ma ktoś z was jakieś sprawdzone dobre lampy grzewcze i mógłby mi polecić? Bo te aktualnie co mam z pobliskiej agromy to już mnie... strzela. Jak wytrzyma jeden miot to jest dobrze.
    • Przez Piters182
      Witam. Czy ktoś by mi mógł doradzić na jakie sposoby najlepiej głosić prosięta, tak by wiadomo pozyskiwać jak najwięcej klientów. Gdzie głosić, jak opisywać by jakoś ten interes się kręcił. Pytanie bo z tuczu przechodzę na sprzedaż prosiąt. 
    • Przez Kuba150
      Czy w nowoczesnych chlewniach w specjalnych kojcach  prosięta po porodzie od 2-3 dnia życia mleko od loch pobierają samodzielnie kiedy chcą czy o określonej porze po ingerencji człowieka? Nie jestem do końca w tym obeznany.  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj