Arek

Olej w skrzynie biegów, czy można mieszać

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piozz    65

A mam pytanko zakupilem lambo champion olej byl wymieniany 100mth (madry ktos by co wymienial diltry i olej bo napisal markerem ilosc mth iprzy wymiane) patrze po wyjeciu miarki olej jest czysciutki tylko jest ledwo ponad minimum i niewiem jaki dolac pytam sie handlarza co sprowadzal to tez niewie ..da sie coz z tym ugrysc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to idzie tam olej utto 10w30 lub 10w40 :)

ogólnie nie zaleca się mieszania olejów ale jak zmieszasz utto z utto to nic się strasznego nie stanie


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I u mnie pojawił się problem.

JD hygard i MCCormick Agrolube, dealer mccormick powiedział, że mieszkalne, mc cormick ma pójść pod opryskiwacz na hydraulice i tak się trochę obawiam mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisek45    1

A czy mogę wymieszać 2 oleje które spełniają normę API GL-4? Bo muszę teraz wymienić olej i kupiłbym 60L oleju Claas Agrishift GA12 i dolał 5L drugiego oleju, który zakupiłem wcześniej i nie wykorzystałem, wiem że oba spełniają normę API GL-4 ale nie pamiętam jaką ten pierwszy olej ma lepkość tzn. 80w90 itp. Czy nie zważą się te 2 oleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj