Zaloguj się, aby obserwować  
mf60hxturbo

Gruby dach u ursusie od naglaka

Polecane posty

mf60hxturbo    0

Witam, mam pytanie odnośnie jak wy montujecie swoje dachy w ursusach dach jest zakupiony u naglaka.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To jak go kupowales?? tak na oko? Czy do konkretnego modelu????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ursus-moc
      Witam kupie tanio dach do mf 235 255 do kabiny sokolka chyba ze ktos robi na zamowienie
    • Przez RometOgar200
      Witam tak jak w temacie mam zamiar zrobić natrysk na denka tłoków, ale się zastanawiam nad tym jaką wybrać pompę, aby była tak do ok 200zł. Myślałem nad jakąś od wspomagania, ale nie jestem pewien czy olej silnikowy Turdus 15w40 by jej nie zaszkodził i czy ona sama by zasysała olej, bo zbiornik oleju zwykle jest nad nią i spływa do niej grawitacyjnie.
    • Przez pawelc330c360
      Cześć mam pytanie czy da się  w ursusie 1234 skrzynię 4 biegową przerobić na skrzynię szybką 40 km/h  i czy do ursusa 1634 da się włożyć skrzynię z 1224 i przerobić ją na szybką mam dylemat który ciągnik wybrać i przerobić 
      Dziękuje i pozdrawiam
    • Przez ZYLA
      Witam. 
      Jestem zmuszony zmienić cały dach na wiekowej oborze. Chciałbym się poradzić jak to wykonać w miarę ekonomicznie. 
      Obora mała bo 8/15m, sklepienia brak i tak pewnie zostanie bo ściany i moja kieszeń nie utrzyma sklepienia betonowego. Chciałbym podnieść ścianę ze dwa pustaki i wylać wieniec. Na to położyć coś w stylu konstrukcji @czesio200 
      Pod tym, by odizolować więźbę przed oparem myślałem by podwiesić płytę obornicką, a może wy podsuniecie coś jeszcze tańszego co by się nadawało? Dwa kanały wentylacyjne by wystarczyły? 
      Co o tym wszystkim myślicie? 
    • Przez Karol_rolnik
      Witam mam taki problem iewiem gdzie  znaleść bezpieczniki w ursusie 7514 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj