Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmtrac konkurs

126 odpowiedzi na ten temat

#121 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 02 luty 2014 - 11:25

Farmtrac konkurs

Miałem nic nie pisać na temat waszego oceniania (a raczej oczerniania) uczestników konkursu bo cały czas sądziłem, że to i tak nic nie da. Jedynie lukasz222 próbował, za co otrzymał tylko kolejną falę krytyki.
Jednak przed chwilą przeczytałem temat odnośnie Cudownego przybywania głosów i muszę 2 zdania napisać, a że temat został zamknięty to napiszę tu.

Wszyscy od początku do końca narzekacie z góry na to, że w konkursie na pewno nie da się wygrać ciągnika, że na pewno wszystko jest ustawione. Tego ja nie wiem, więc nie będę nikogo oskarżał.
Wiem za to jedno, swoim zachowaniem wszyscy pomagacie wygrać ciągnik osobie która nie jest zainteresowana rolnictwem i której śmiech z nas rolników będzie jeszcze długo rozchodził się po zakończeniu tego konkursu! Bo oczywiście nikt z Was nie głosuje, co łatwo stwierdzić po Waszych komentarzach.

Znacie mnie bardzo dobrze (od 7 lat jestem użytkownikiem tego forum), szczególnie z wypowiedzi w kategorii ciągników Farmtrac, bo tu najczęściej byłem aktywny przez ostatnie 3 lata. Znacie rotora32, lukasza222, czy innych uczestników finału którzy udzielali się na tym forum. Ale nie, musicie być jak pies ogrodnika. Sami ciągnika nie wygracie, to innym też nie pomożecie.

Zajrzyjcie ilu nowych i o jakich ciekawych nickach użytkowników powstało 31 stycznia, to wszystko zrozumiecie.

Ale nie, wy dalej spokojnie siedzicie i oczerniacie prawdziwych użytkowników forum. Jest nas 80 tys. na tym forum. Weźcie się za siebie i nie pozwólcie żeby ciągnik trafił do kogoś do kogo ten konkurs nie był adresowany.

Zaangażowałem bardzo wielu ludzi do codziennego głosowania. Jednak od wczoraj wiem, że nic to wszystko nie pomoże.
Albo weźmiecie się za głosowanie i wesprzecie prawdziwych rolników i użytkowników tego forum, albo możecie zacząć sobie dziękować, że pomogliście wygrać tej osobie ciągnik!

jak ty czlowieku jeszcze wierzysz ze wygrasz ten ciagnik (ktos da go ci za darmo) to naprawde nie obraz sie ale albo naprwde nic ale to nic nie myslisz albo nic nie wiesz.gdybys mial lat 15 to bym to jeszcze zrozumial (wiek gimnazjalny harakteryzuje sie znikama inteligencja ) ale facet 25 lat to juz powinien cos kapowac jak swiat wyglada.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmtrac konkurs Dzisiaj, 11:54
  •  

#122 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 28 luty 2014 - 20:39

Farmtrac konkurs Dzisiaj ostatni dzień
FINAŁ

Edytowany przez GoRAL1, 28 luty 2014 - 20:40.

#123 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 20:41

Farmtrac konkurs Jeżeli eis mylę to mnie proszę poprawić
KONKURS SIĘ ZAKOŃCZYŁ

Nie mogę znaleźć o tym komunikatu

#124 Share rotor32

rotor32

RotoR

• Members
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka

Napisany 01 marzec 2014 - 21:09

Farmtrac konkurs Zakończył się a głosowania nie wyłączyli xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#125 Share rotor32

rotor32

RotoR

• Members
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka

Napisany 06 marzec 2014 - 16:56

Farmtrac konkurs http://www.agrofoto....aktualnosci.php mamy zwycięzce, sprawiedliwości stało się zadość. Szkoda że ja nie nająłem informatyka żeby napisał mi program na głosy <_<
Nasz drogi zwycięzca ma 1 dzień na wpłacenie podatku.

Nagroda zostanie wydana po wpłaceniu zryczałtowanego podatku dochodowego w wysokości 10% wartości nagrody na konto AgroFoto.pl

Edytowany przez rotor32, 06 marzec 2014 - 17:07.

#126 Share bolid20

bolid20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rajdy, technika rolnicza

Napisany 06 marzec 2014 - 23:03

Farmtrac konkurs Gość założył konto na początku konkursu i nagle cudownym sposobem wygrał. Jak ktoś będzie w piątek na Agrotechu to zabierzcie ze sobą karton jajek lub pomidorów....................
-----

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#127 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 13 marzec 2014 - 21:18

Farmtrac konkurs Nomen omen przedstawiciel Farmtraca ma na nazwisko "Bareja" - przypadek ? :lol: :D

Farmtrac wygrany , o użytkowniku słuch zaginął , o ciągniku też ...

Ech , już bym wolał żeby ten ciągnik dostał jakiś "stary" użytkownik agrofoto którego nigdy nie będzie stać na taki ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .