Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmtrac konkurs

126 odpowiedzi na ten temat

#101 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1888 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla bydła mięsnego

Napisany 25 grudzień 2013 - 22:12

Farmtrac konkurs Ze swojej strony mogę zapewnić, że oprócz spamu w postaci rymowanek nie mam sobie nic do zarzucenia. Nie mam 5 lat by wierzyć w niewykrywalność w Internecie.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmtrac konkurs Dzisiaj, 07:21
  •  

#102 Share rotor32

rotor32

RotoR

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka

Napisany 11 styczeń 2014 - 15:00

Farmtrac konkurs mam pytanie, czy przy podawaniu danych osobistych w polu miasto wpisać miasto z kodu pocztowego? czy nazwę miejscowości w której mieszkam? czy jednak nazwę miejscowości w polu ulica?

#103 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3038 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 15:19

Farmtrac konkurs Ile Ty masz lat, ze takich rzeczy nie wiesz ?

Oczywiście na wcześniejsze posty admin nie raczył odpowiedzieć, no cóż. Przynajmniej wiadomo, ze ma gdzieś ten konkurs, a chodzi mu zapewne tylko i wyłącznie o reklame tej strony i pewnie $$

Ogólnie to dziwie się, ze jeszcze co niektóre osoby mają czelność pisać tutaj. Z daleka widać, że te punkty są nabite przez jednego użytkownika, który pozakładał sobie XX kont i sam na siebie głosował, no cóż to jest POLSKA

#104 Share rotor32

rotor32

RotoR

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 16:13

Farmtrac konkurs @Ursusc385 nie mam pewności xD
Mam podobne zdanie na temat tego konkursu.

#105 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1888 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 17:33

Farmtrac konkurs @Ursusc385 zawsze miałem Cię za rozsądnego, więc teraz odpowiem Ci jak takiemu właśnie facetowi: na początku konkursu, w bodajże drugim zadaniu należało zapraszać znajomych do rejestrowania się na AF. W pewnym momencie pojawił się użytkownik, który w krótkim czasie nabił kilkadziesiąt punktów i objął prowadzenie. Jak szybko się pojawił, tak tez szybko przez administrację był zdjęty. Wniosek: administratorzy maja pełną kontrole i wgląd w to, co każdy z nas robi. Wiem, że Twoje pretensje odnoszą się również do mnie i uwierz, że gdybym kantował, siedziałbym cicho, bo po co się wychylać. Z tym, że ja nie po to latałem z laptopem do znajomych, rodziny, nie po to robiłem z siebie durnia prosząc ich o pomoc i nie po to traciłem czas na wymyślanie setek rymowanek, by ktoś teraz zarzucał mi oszustwo. Ni cholery nie zależy mi na tym, żeby mieć punkty liczone w tysiącach, ale skoro grupa zaczyna biec, to musisz biec za nią, albo położyć się jak rozpieszczony dzieciak i płakać, że inni nie chcą na Ciebie poczekać. Takie są realia

#106 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3038 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 20:09

Farmtrac konkurs Napisze tyle : winny się tłumaczy :) Normalną grą bez oszukiwania cieżko by było nabić kilka tysięcy punktów.

#107 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 20:23

Farmtrac konkurs lukasz222

masz 3 miejsce

tompil

miejsce pierwsze i znowu zerowe konta

44. Zabronione jest dokonywanie przez Uczestnika/Zwycięzcę, w ramach uczestnictwa w Konkursie,
jakichkolwiek naruszeń prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów, ogólnych zasad
obowiązujących lub któregokolwiek z postanowień Regulaminu.
45. Naruszenie przez Uczestnika/Zwycięzcę w ramach uczestnictwa w Konkursie prawa, zasad
współżycia społecznego, dobrych obyczajów, ogólnych zasad obowiązujących lub któregokolwiek z
postanowień Regulaminu uprawnia Organizatorów do podjęcia decyzji o utracie przez tego
Uczestnika/Zwycięzcę prawa do Nagrody lub wykluczenia Uczestnika/Zwycięzcy z Konkursu czy też
pozbawienie go statusu Zwycięzcy. W takim przypadku Komisja konkursowa może w miejsce tego
Zwycięzcy wybrać innego Zwycięzcę, na podstawie kryteriów zawartych w Regu

Edytowany przez GoRAL1, 11 styczeń 2014 - 20:36.

#108 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1888 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 20:52

Farmtrac konkurs @Ursusc385 ja nie muszę się tłumaczyć, po prostu nie pozwolę się publicznie obrażać. Dziwne, że kilkanaście osób potrafiło przekroczyć barierę 1tyś. punktów, wszystkich oskarżysz o matactwa? Dobry wynik wymaga poświęcenia długich godzin na chociażby wymyślanie rymowanek, jak widzisz gracze @migle czy @mateusz nie mieli problemów z przebiciem się do 1szej piątki przy udziale w jednym tylko zadaniu, gdzie możliwość głosowania przez "byle kogo" była ograniczona do minimum.

@GoRAL1 znam regulamin, czytałem go już rok temu.

#109 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3038 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 21:40

Farmtrac konkurs Fajnie pięknie, ale czytaj ze zrozumieniem dobrze ? Czy napisałem gdziekolwiek, że piszę to do Ciebie ? Napisałem swoje wywody, a Ty się zacząłeś tłumaczyć, jak małe dziecko, jakbym to do Ciebie pisał...

#110 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1888 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 21:55

Farmtrac konkurs

Ogólnie to dziwie się, ze jeszcze co niektóre osoby mają czelność pisać tutaj. Z daleka widać, że te punkty są nabite przez jednego użytkownika, który pozakładał sobie XX kont i sam na siebie głosował, no cóż to jest POLSKA

Ja udzielałem się w tym temacie chyba jako jedyny z tych "najwyżej punktowanych", na moim miejscu też byś to odebrał jak aluzję do Twojej osoby. BTW. 'tłumaczenie jak małe dziecko' wygląda nieco inaczej, tak czy siak, kłócić tu się z nikim nie zamierzam. Ty napisałeś swoje wywody, ja swoje, życie leci dalej, gryźć się chyba nie będziemy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 27 styczeń 2014 - 20:48

Farmtrac konkurs Coś koledze głosowanie słabo idzie

#112 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 27 styczeń 2014 - 20:55

Farmtrac konkurs koledzy z akademika zawodzą :D :D :D :D ..a może złącza im padły ;)

#113 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 27 styczeń 2014 - 21:13

Farmtrac konkurs Nie wiesz że idzie sesja

#114 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1888 postów

Napisany 27 styczeń 2014 - 22:02

Farmtrac konkurs Masz dużo punktów - źle, masz mało - też źle. Gdzie logika. A tak szczerze - czekałem na info na stronie głównej, dzięki więc za poinformowanie, że głosowanie już się odbywa :D mam wiele innych zmartwień jak obrona tytułu i nie śledzę każdej zakładki jak niektórzy ;) studia inżynierskie trwają przeważnie 3,5 roku, które jest już za mną, więc tak samo i akademik. Ale żaden problem znajomych poprosić online ;) więc zamiast hejtować po prostu zagłosujcie sobie na kogo innego niż ja, ktoś Wam broni? Spełnicie swoje marzenie (choć już i tak nie wygram). W sumie nie zaprosiłem kilkudziesięciu znajomych, a jedynie 18tu, więc w porównaniu z innymi mam kiepską siłe przebicia, ale nie zamierzam na Wasz wzór nikogo o kantowanie oskarżać - bo zwyczajnie nie mam dowodów ;)

#115 Share MajsterMarian

MajsterMarian

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 14:37

Farmtrac konkurs Jeśli chodzi o wiarygodność konkursu powinny zostać zbadane IP, czy ktoś z kilku kont zrobionych przez siebie nie nabija sobie punktów. Jeśli tak to dyskwalifikacja.

#116 Share rotor32

rotor32

RotoR

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 19:42

Farmtrac konkurs Wydawało mi się że pisałem tu niedawno i nie ma wpisu xD, no ale nic. Dla mnie podejrzane jest regularne przybywanie głosów prowadzącemu mniej więcej co 5 min.

#117 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 01 luty 2014 - 21:17

Farmtrac konkurs

Masz dużo punktów - źle, masz mało - też źle. Gdzie logika. A tak szczerze - czekałem na info na stronie głównej, dzięki więc za poinformowanie, że głosowanie już się odbywa :D mam wiele innych zmartwień jak obrona tytułu i nie śledzę każdej zakładki jak niektórzy ;) studia inżynierskie trwają przeważnie 3,5 roku, które jest już za mną, więc tak samo i akademik. Ale żaden problem znajomych poprosić online ;) więc zamiast hejtować po prostu zagłosujcie sobie na kogo innego niż ja, ktoś Wam broni? Spełnicie swoje marzenie (choć już i tak nie wygram). W sumie nie zaprosiłem kilkudziesięciu znajomych, a jedynie 18tu, więc w porównaniu z innymi mam kiepską siłe przebicia, ale nie zamierzam na Wasz wzór nikogo o kantowanie oskarżać - bo zwyczajnie nie mam dowodów ;)

może pochopnie zostałeś przez nas oceniony ... dla wyrównania szkody -masz moje głosy codziennie

#118 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisany 01 luty 2014 - 22:51

Farmtrac konkurs Miałem nic nie pisać na temat waszego oceniania (a raczej oczerniania) uczestników konkursu bo cały czas sądziłem, że to i tak nic nie da. Jedynie lukasz222 próbował, za co otrzymał tylko kolejną falę krytyki.
Jednak przed chwilą przeczytałem temat odnośnie Cudownego przybywania głosów i muszę 2 zdania napisać, a że temat został zamknięty to napiszę tu.

Wszyscy od początku do końca narzekacie z góry na to, że w konkursie na pewno nie da się wygrać ciągnika, że na pewno wszystko jest ustawione. Tego ja nie wiem, więc nie będę nikogo oskarżał.
Wiem za to jedno, swoim zachowaniem wszyscy pomagacie wygrać ciągnik osobie która nie jest zainteresowana rolnictwem i której śmiech z nas rolników będzie jeszcze długo rozchodził się po zakończeniu tego konkursu! Bo oczywiście nikt z Was nie głosuje, co łatwo stwierdzić po Waszych komentarzach.

Znacie mnie bardzo dobrze (od 7 lat jestem użytkownikiem tego forum), szczególnie z wypowiedzi w kategorii ciągników Farmtrac, bo tu najczęściej byłem aktywny przez ostatnie 3 lata. Znacie rotora32, lukasza222, czy innych uczestników finału którzy udzielali się na tym forum. Ale nie, musicie być jak pies ogrodnika. Sami ciągnika nie wygracie, to innym też nie pomożecie.

Zajrzyjcie ilu nowych i o jakich ciekawych nickach użytkowników powstało 31 stycznia, to wszystko zrozumiecie.

Ale nie, wy dalej spokojnie siedzicie i oczerniacie prawdziwych użytkowników forum. Jest nas 80 tys. na tym forum. Weźcie się za siebie i nie pozwólcie żeby ciągnik trafił do kogoś do kogo ten konkurs nie był adresowany.

Zaangażowałem bardzo wielu ludzi do codziennego głosowania. Jednak od wczoraj wiem, że nic to wszystko nie pomoże.
Albo weźmiecie się za głosowanie i wesprzecie prawdziwych rolników i użytkowników tego forum, albo możecie zacząć sobie dziękować, że pomogliście wygrać tej osobie ciągnik!

Edytowany przez tompil, 02 luty 2014 - 10:31.

#119 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 01 luty 2014 - 23:01

Farmtrac konkurs @Tompil czyli MULTIKONTA tam zakladaj.

Jakby nie patrzec czyli multikonta sa zakladane, i nikt tym sie nie zajmuje, bo to w ramach konkursu.

A jak ktos zalozy sobie konto na forum i dostanie bana, potem zalozy drugie zeby tylko na forum byc to dostaje kolejnego bana za MULTIKONTO.

To ja sie zapytam. Jezeli regulamin obowiazuje na calym AGROFOTO, to czemu nie obowiazuje w tym konkursie skoro to tez AGROFOTO????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 02 luty 2014 - 09:49

Farmtrac konkurs

Za to pomagacie użytkownikowi Digifant, który nie ma żadnej aktywności na forum i który jest tu tylko po to żeby wygrać ten ciągnik. Tworzy on sobie spokojnie multikonta, nabija punkty, może spotka się to z reakcją organizatorów, a może nie. Wszystko może się zdarzyć na tym forum. Zajrzyjcie ilu nowych i o jakich ciekawych nickach użytkowników powstało 31 stycznia, to wszystko zrozumiecie.

pewnie i to wszystko nasza wina ;) .... przeczytałeś temat i nic nie zrozumiałeś , nadal jesteś zaślepiony .... nie rozumiesz że tak naprawdę to parę osób interesuje się tym konkursem i faktem jest że mało kto głosuje - dlaczego tak jest ? na zdrowy rozsądek naciągane zasady od początku i co się dziwisz że ludzie nie głosują , zresztą sami nie wiadomo co tworzyliście i to wy najpierw sami skakaliście sobie do gardła oskarżając się na wzajem - i po co to było jak to wszystko jest prawdopodobnie farsa i jaki my mamy wpływ na to wszystko?

powiem tyle mi osobiście wisi kto wygra Ty czy koledzy , ale coś mi się widzi że zostaliście podpuszczeni i tyle - szkoda waszego czasu i energii bo przecież wysiłek był z waszej strony ...uważam że nagroda powinna byc ...tu winni są organizatorzy bo stworzyli pole do nadurzyc , mało tego nie reagowali na zarzuty i dlatego to śmierdzi na odległośc.

Edytowany przez kozulek2, 02 luty 2014 - 09:56.