Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmtrac konkurs

126 odpowiedzi na ten temat

#61 Share ffox

ffox

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 11:18

Farmtrac konkurs Na każdą technikę znajdzie się inna. Można skorzystać z generatora mail na 10 minut. Gwarantuję, że w nazwie się nic nie powtórzy. Poza tym można przejść przez serwery proxy i już mam inny adres ip. To nie jest żaden problem. Chodzi tylko o to, że cały ten konkurs został przygotowany bardzo chaotycznie, bez znajomości technologii internetowych. Moim zdaniem lepsze byłoby zwykłe losowanie np. na wysłanego sms-a. Zasady dużo prostsze i jednolite. Przez ten konkurs dużo w oczach użytkowników traci zarówno Agrofoto, jak i Farmtrac...

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Farmtrac

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Farmtrac
  • 59000.00 PLN
  • 18 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmtrac konkurs Dzisiaj, 16:54
  •  

#62 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9962 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 25 marzec 2013 - 11:31

Farmtrac konkurs macie racje, jeden szykuje zabezpieczenie 5 je łamie, stad chcieliśmy aby było jak najprościej.
Konkurs trwa przez rok stad zakładanie kilku kont i praca na kilku równoległe tylko rozmienia na drobne dorobek punktowy.
Tutaj kolega sugeruje smsy, jasne jest to kolejne miejsce do zabawy, znam takich co w walce o duże nagrody kupowali po 10-15 kart sim i pakowali w to tysiące złotych.
Nasz konkurs jest prosty w zasadach, tak aby jak najwięcej osób mogło w nim uczestniczyć, aby każdy rolnik czy też pasjonat agro fotografii mógł wygrać traktor.

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#63 Share PawelAF

PawelAF

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo
    Żeglarstwo
    Social Media
    Internet

Napisany 25 marzec 2013 - 11:34

Farmtrac konkurs

. Moim zdaniem lepsze byłoby zwykłe losowanie np. na wysłanego sms-a. Zasady dużo prostsze i jednolite.

@ffox Oczywiście, że łatwiej byłoby zrobić losowanie, łatwiej zarówno dla Agrofoto jak również dla uczestników. Leżę na kanapie do góry brzuchem, wysyłam sms o treści "Farmtrac", maszyna losująca jest pusta i następuje zwolnienie blokady, bang mam ciągnik. Przecież nie o to chodzi, żeby ciągnik trafił do przypadkowej osoby. Chodzi o to, żeby zwycięzca udowodnił, że jest zaangażowany w życie portalu i pokazał że zależy mu na tej nagrodzie. Proste?

#64 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 11:47

Farmtrac konkurs o choćby tak jak napisał pawel z tym akademikiem. Ja nie neguję zasad bo jako organizator układacie je sami tylko chce pokazać pewne luki jak i nieścisłości.
Wróce jeszcze do tych kolegów przy piwku wieczorem. Moi koledzy są nieobeznani w internecie i nie mają założonej poczty ale chcą śledzić AF i przy okazji zagłosować na któregoś użytkowniak w konkursie. Zakładam po kolei:
- pierwszy kolega rolnik1@gmail.com z kontem na AF "trutututu1"
- drugi kolega rolnik2@gmail.com z kontem na AF "trutututu2"
i tak do wyczerpania kolegów. Nie ma podstaw do tego aby uznać te konta za multi mimo iż są założone w przeciągu jednej godziny z tego samego IP. To jest czysta teoria ale kto mi powie że tak nie może być w rzeczywistości ? Każdy system można obejść.
A tak na marginesie to nie wiem kto wpadł na pomysł takiego konkursu ale jeśli osoby w Farmtracu to mają łebskich ludzi od reklamy.

#65 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 12:22

Farmtrac konkurs No i nie żyjemy w 19 wieku każdy prawie ma komputer w domu jak i konto na poczcie 4 konta u wujka 5, u cioci 4 u brata i już jest? haha
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#66 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 02 kwiecień 2013 - 19:39

Farmtrac konkurs Kolejny etap jest ciekawy :) już Ja wam/im zadam pytania ... :D

#67 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1710 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla bydła mięsnego

Napisany 28 maj 2013 - 17:12

Farmtrac konkurs czy ktoś z Was ma także problem z wysłaniem zgłoszenia po wypełnieniu krzyżówki (pojawia sie komunikat "Zgłoszenie przyjęto już wcześniej")?

#68 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 993 postów

Napisany 30 maj 2013 - 21:01

Farmtrac konkurs Oznacza to, że pewnie wypełniłeś już wcześniej krzyżówkę i chcesz kolejny raz zatwierdzić rozwiązanie. Dostał ktoś z Was punkty za tą krzyżówkę?

#69 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1710 postów

Napisany 30 maj 2013 - 23:00

Farmtrac konkurs Krzyżówki wcześniej nie było (przynajmniej nic mi o tym nie było wiadomo). Wypełniona była dopiero jako zadanie konkursowe

#70 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 993 postów

Napisany 31 maj 2013 - 08:14

Farmtrac konkurs Tak, ale wypełniłeś ją 2 razy jako zadanie konkursowe. Ja wypełniłem 1 raz i nie dostałem punktów, więc wypełniłem 2 raz i pokazał się komunikat: Zgłoszenie przyjęto już wcześniej. Więc punkty będą pewnie po zakończeniu zadania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1710 postów

Napisany 31 maj 2013 - 08:18

Farmtrac konkurs myslisz sie kolego, mam ten problem cały czas, nawet przy pierwszym wypełnieniu.

#72 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 993 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 14:25

Farmtrac konkurs Pytanie do Yacentego odnośnie poprzedniego zadania konkursowego.
Czy punkty za wypełnienie krzyżówki były uzyskiwane zaraz po jej wypełnieniu, czy jeszcze będą dodawane, czy to w ogóle nie funkcjonuje?
Wypełniłem krzyżówkę zaraz po jej zamieszczeniu, podałem dane osobowe, pokazał się jakiś komunikat, że zgłoszenie zostało przyjęte i na tym się skończyło. No to wypełniłem jeszcze raz, ale pokazał się komunikat, że zgłoszenie zostało przyjęte już wcześniej, więc stwierdziłem, że punkty będą na koniec miesiąca i dalej ich nie ma.

Inna sprawa to ilość punktów za dodawanie zdjęć. W poprzednim zadaniu napisaliście:
"Jednocześnie przypominamy, że dodatkowe punkty w konkursie można zdobywać polecając AgroFoto.pl swoim znajomym lub dodając zdjęcia w galerii konkursowej. Za każdą osobę, która dzięki Waszemu poleceniu dołączy do AgroFoto.pl i za każde dodane zdjęcie otrzymacie 5 punktów."
A ile punktów otrzymujemy w rzeczywistości? Oczywiście 1 pkt.

Mogę grzecznie prosić o wyjaśnienie tych rozbieżności.

#73 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1710 postów

Napisany 10 czerwiec 2013 - 19:43

Farmtrac konkurs Pewnie się nie dowiemy nic o naszych problemach, tak jak nie dowiemy się też dlaczego, wbrew regulaminowi, w konkursie biorą udział osoby niepełnoletnie.

#74 Share Grandzik

Grandzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 czerwiec 2013 - 22:28

Farmtrac konkurs właśnie jak jest z tymi punktami?

Edytowany przez Grandzik, 30 czerwiec 2013 - 22:30.

#75 Share erni16pl

erni16pl

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 20:44

Farmtrac konkurs Dziwnie przebiega ten konkurs. Na samym początku problemy z działaniem konkursu, potem problemy przy polecaniu znajomych, dodatkowo teraz jak dodawałem ostatnio zdjęcia to miałem dostać 5pkt a dostałem tylko po 1pkt za zdjęcie. Rozwiązałem krzyżówkę i punktów nie widać, ani nie słychać. Bardzo dużo widzę też niestosowania się do regulaminów tak jak pisał użytkownik wyżej. Czy inni użytkownicy tak mają? I czy ktoś się zainteresuje naprawą problemów?

#76 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1710 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 23:20

Farmtrac konkurs Dla mnie nie fair wydaje się być to, że ktoś kto solidnie przepracował cały rok, dzięki możliwości ciągłego dołączania do konkursu w połączeniu z zadaniem typu "zdobądź tyle punktów ile chcesz" zostanie wygryziony z II etapu przez kogoś kto dołączył np w grudniu. Z tego co widzę Ci starsi uczestnicy juz się wykruszyli, takie zadania nie dają im szans. Dołączanie w trakcie konkursu - ok, niech każdy ma szansę, ale w takim razie pozostańmy przy zadaniach typu krzyżówka, konferencja (pod warunkiem, że wszystko będzie poprawnie działać), gdzie z góry jest określona pula do zdobycia i każdy w każdym wieku może się wykazać, a solidność i konsekwencja również będą kryteriami pośrednio decydującymi o awansie.

#77 Share Retragon

Retragon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 08 lipiec 2013 - 21:09

Farmtrac konkurs Jestem za maszyną losującą a nie na czyimś widzi mi si tak by było prościej ,,,,,,,,,,,,,,

#78 Share Adi96

Adi96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki Polska motoryzacja,Mechanika,Fotografia

Napisany 15 lipiec 2013 - 23:20

Farmtrac konkurs Moim zdaniem Konkurs powinien odbywać się trochę inaczej. Wy myśleć jakieś hasło reklamowe farmtracka czy coś innego.Bo ktoś wstawi fotkę i zaraz sępi o głosy to nie jest sprawiedliwe a kto jest sławny na AF wiadomo że ma więcej szans na wygraną.

#79 Share gospodarz97

gospodarz97

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 357 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 22:38

Farmtrac konkurs A ja mam tylko pytanie do ,,góry'' . Czy wy nad tym wszystkim panujecie ? Zobaczcie sobie na ranking, i ile te osoby mają punktów reputacji i punktów w konkursie. To jest przecież jakaś paranoja, żeby w tak krótkim czasie uzbierać np.3299 pkt. reputacji w konkursie na rymowanke ( choć większość tych postów nawet rymowanki nie przypomina ) z kilku, niedawno utworzonych kont tym samym gwarantując sobie( jak narazie) pierwsze miejsce w konkursie, o które trwa walka między użytkownikami znajdującymi się w czołowce, bo reszta gra uczciwie.

Prosze siłe wyższą forum by się tej sprawie na poważnie przyjrzała.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1710 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 16:48

Farmtrac konkurs Nie oskarżaj kogoś o nieczystą grę skoro sam łamiesz regulamin swoim uczestnictwem. Chcieli żebyśmy zapraszali znajomych na Agrofoto? Zrobione. Teraz Ci znajomi mogą pomagać. Skoro @tompil uzbierał tyle punktów znaczy, że umiał znajomych przekonać do współpracy i sobie zasłużył na 1sze miejsce. To nie wina uczestników, że ktoś dał zadanie na typowy "wyścig szczurów"