Skocz do zawartości

Zdjęcie

Który olej lepszy do dodatkowej pompy do tura L-HV 46 czy L-HL 46

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share katopo

katopo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 12:04

Który olej lepszy do dodatkowej pompy do tura L-HV 46 czy L-HL 46 Witam,
będę zakładał dodatkową pompę na wom do współpracy z ładowaczem czołowym. Pompa ta powinna pracować na oleju L-HV 46 lub L-HL 46.
Niby w specyfikacjach wyczytałem że L-HV 46 zastyga w niższej temperaturze. Który byście mi polecili.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Który olej lepszy do dodatkowej pompy do tura L-HV 46 czy L-HL 46 Dzisiaj, 19:52
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 12:17

Który olej lepszy do dodatkowej pompy do tura L-HV 46 czy L-HL 46 Heh tutaj chyba tylko metoda prób i błędów, podobno uniwersalny byłby hl68, hl46 mam w pompie zewnetrznej do tura ale też pompa trochę hałasuje, może dlatego że jest domieszka innego oleju z siłowników, heh jak było mniej tego hl i zimno pompa chodziła cicho, jak cieplet trochę hałasuje, ale ładowacz dużo szybciej chodzi jak na hydrauliczno przekładniowym utto, w sumie to tanie oleje spróbuj ten hl 46 a jaką pompe zakładasz?

#3 Share bies11kgr

bies11kgr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 14:29

Który olej lepszy do dodatkowej pompy do tura L-HV 46 czy L-HL 46 ja też pompy wymieniałem i mam zalane wszystko hipol 140 i nic się nie dzieje . jestem zadowolony

#4 Share katopo

katopo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 18:00

Który olej lepszy do dodatkowej pompy do tura L-HV 46 czy L-HL 46

..... jaką pompe zakładasz?

taką: http://sklep.hylmet....-138-p-267.html

pisałeś że masz przy turze pompę na wom. możesz mi napisać czy musi być ona cały czas pionowo i czy ją jakoś mocowałeś/przyczepiałeś. Jak masz jakieś zdjęcia to podeślij mi fotki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Który olej lepszy do dodatkowej pompy do tura L-HV 46 czy L-HL 46 Dzisiaj, 19:52
  •  

#5 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 18:58

Który olej lepszy do dodatkowej pompy do tura L-HV 46 czy L-HL 46 pompe mam przy mf 255 ten reduktor ma kilka gwintowanych otworów a wałek wom jest nisko nad zaczepem w mf przykręciłem tylko kawałeczek ceownika pod reduktorem, tak że reduktor stoi pionowo na zaczepie, ale musi to byc solidne bo jak ma ciężko to aż skręca ta pompa z reduktorem i potrafi ciągnik zadusić

#6 Share katopo

katopo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 19:16

Który olej lepszy do dodatkowej pompy do tura L-HV 46 czy L-HL 46 podesłał byś mi zdjęcie jak to jest u ciebie?

#7 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 19:56

Który olej lepszy do dodatkowej pompy do tura L-HV 46 czy L-HL 46 to jutro jak zrobię fotkę to wyslę a tez masz mf 255? w sumie nic wielkiego zwykły kawałek kontownika lub ceowniczka żeby przylegałluźno na tych 2 łapkach nad dolnym zaczepem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share katopo

katopo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 20:21

Który olej lepszy do dodatkowej pompy do tura L-HV 46 czy L-HL 46 Ja mam 4514 więc będę miał podobnie jak ty. Tylko jak tak wstępnie przymierzałem to u mnie zapierał się właśnie o te dwie łapki od dolnego zaczepu i żeby wsunąć przekładnię na wałek musiał bym ją przekręcić w bok.