Skocz do zawartości

Zdjęcie

Beczkowóz Fortschritt hts 10000

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share lukeczl

lukeczl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 22 luty 2011 - 19:13

Beczkowóz Fortschritt hts 10000 użytkuje HTSa od lipca 2010. wywiozłem nim ok 50 beczek to nie wiem czy już moge powiedzieć ze mam rozeznanie ale sądzę że: lekko chodzą - ja ciągnę 1134 i daje rade a na 2 wiosce facet ma nh 8066s - 80KM i też gania tylko z turem. pomuje beczkę ok 4 min z tym że mam pompę MEC8000 na wałek ciąnik ma przy tym 1200obr silnika - wom ok 350obr/min. rozlewa na ok 12m ale rozlewacz dokupiłem niemiecki i otwieranie klapy jest hydrauliczne ciśnienie robocze - zasys: -0.5 MPA, rozlew: 0,4-0,8 MPA co najlepsze w dobrych warunkach zapiąłem c360 i też dawał radę ale napompowałem 6-7 tyś bo z pełną to by dolny zaczep od traktora odpadł. po drogach bardzo lekko idzie z tym ze jak nie ma pełnej beczki to trzeba się pilnować żeby nie popchnęło przy hamowaniu.
hitch115
patrz jak będziesz kupował czy wózki nie są rozkraczone, czy pompa pracuje równomiernie, szukaj pęknięć na ramie i beczce, najlepiej jak byś miał możliwość wykonania próbnego pompowania to byś najlepiej zobaczył co i jak

http://allegro.pl/ro...1363497058.html
Gość ma nowe rozlewacze, zasuwy, siłowniki do zasuw oringi itp. godny polecenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Beczkowóz Fortschritt hts 10000 Dzisiaj, 19:02
  •  

#22 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 03 maj 2011 - 08:33

Beczkowóz Fortschritt hts 10000 Witam
Może koledzy wiecie czy 8000 l nadają się do gnojowicy –szamba w nich chyba jest bardzo cienki króciec zawór z opisów allegro wynika że były stosowane tylko do przewozu wody.
Następna sprawa czy te beczki które są teraz na allegro są godne uwagi. Nie wstawiam linków bo za jakiś czas wygasną i tylko śmieci pozostają . Beczek jest kilka i jak by koledzy mogli mogą zerknąć i coś podpowiedzieć.

#23 Share mateusz30895

mateusz30895

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 22:52

Co sądzicie o tych beczkowozach, jak sie sprawuja, posiada ktoś z was je?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7794 postów

Napisany 06 kwiecień 2015 - 09:50

Kupiłem beczkę 46 tyś l i jest ona zrobiona z takiego tworzywa jak HTS, ale ona jest stojąca, i chciałbym wzmocnić dodstawę, przed postawieniem. Pytanie jaką żywicą  i materiałęm skleić żeby to było dobrze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share minimetr5

minimetr5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 14 październik 2015 - 20:50

Mam problem z pompą w tej beczce. Jest to wersja tzw. z wtryskami otóż zaczęła słabo ciągnąc i się grzać wymieniałem łopatki, szlifierz zjechał gładź w pompie. napęd od oliwiarki, nowe łożyska. Teraz się nie grzeje ale nadal słabo pompuje i co dziwne im więcej naciągnie tym ciągnie wolniej . Co może być przyczyną ??