Skocz do zawartości

Zdjęcie

żmijka do zboża bez silnika

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1911 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 07:19

żmijka do zboża bez silnika Witam

Wie ktoś gdzie można kupić żmijke do zboża bez silnika. Ci więksi producenci tak nie sprzedadzą, jestem z opolskiego. Chyba że ktoś ma na zbyciu używaną 6m

a i mam jeszcze jedno pytanie czym się różni konstrukcyjnie przenosnik pionowy (sam ślimak i rura) od ukośnego? i czy można do pionowego wykorzystać taki zwykły?

Edytowany przez grego, 06 marzec 2013 - 07:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
żmijka do zboża bez silnika Dzisiaj, 02:14
  •  

#2 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 08:20

żmijka do zboża bez silnika Praktycznie wszędzie kupisz bez silnika. Dozamech Odolanów robi żmijki pionowe, i jak kupowałem to twierdzili że przedłużki są takie sama jak w zwykłych żmijkach.Czyli nic się nie różni.

#3 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1911 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 09:55

żmijka do zboża bez silnika

Praktycznie wszędzie kupisz bez silnika. Dozamech Odolanów robi żmijki pionowe, i jak kupowałem to twierdzili że przedłużki są takie sama jak w zwykłych żmijkach.Czyli nic się nie różni.

w konkurencji w Odolanowie nie sprzedadzą.. A jak Ci się sprawuje ten Dozamech? Ciekawi mnie sposób łączenie elemantów na te klamry, jest to sztywne? Mam u siebie jakiś zachodni na opaske ale ona me ze 40 cm długości i wszystko jest sztywne a tu jest taka krótka, nie ma z tym problemu?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 11:53

żmijka do zboża bez silnika Żmijkę mam na śruby skręcaną, dmuchawa jest na obejmy, super sprawa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1911 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 12:25

żmijka do zboża bez silnika acha, bo oni te pionowe robią skręcane na śruby, a te normalne (pod kątem) czerpane albo z koszem są na jakięś klamry. W dmuchawie to pewno problemu nie ma ale jak będzie żmijka na 6-8 metrów i jeszcze bez podpórki na środku to czy takie połączenie będzie odpowiednio sztywne

Dodaj odpowiedź