Skocz do zawartości

Zdjęcie

AGRO NETZWERK

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dromik

dromik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 195 postów
  • Zainteresowania:zootechnika i wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 05 marzec 2013 - 21:49

AGRO NETZWERK Czy ktoś z was słyszał o tej firmie lub z nią współpracuje?? Ostatnio był u mnie przedstawicel ale z braku czasu spytałem o kilka rzeczy i mnie to zainteresowało. Najbardziej interesuje mnie informacja o trzodzie gdzyż oferują cene o 1 zł wyższą od innych zakładów jesli się z nimi współpracuje i jak to jest po prostu w praktyce??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
AGRO NETZWERK Dzisiaj, 15:21
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
AGRO NETZWERK Dzisiaj, 15:21
  •  

#2 Share Bioły

Bioły

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:motocykle.... ;)

Napisany 30 marzec 2013 - 20:11

AGRO NETZWERK

Czy ktoś z was słyszał o tej firmie lub z nią współpracuje?? Ostatnio był u mnie przedstawicel ale z braku czasu spytałem o kilka rzeczy i mnie to zainteresowało. Najbardziej interesuje mnie informacja o trzodzie gdzyż oferują cene o 1 zł wyższą od innych zakładów jesli się z nimi współpracuje i jak to jest po prostu w praktyce??

Witaj Kolego.

Ja słyszałem o tej firmie, rozmawiałem z szefem o współpracy niestety tylko telefonicznie, bo ich przedstawiciel na wlkp coś nie może się do mnie dodzwonić.......
Z tego co się dowiedziałem, rzeczywiście podpisują umowę na zakup tucznika w bardzo dobrej cenie. o ile dobrze pamiętam średnia cena skupu z ostatnich 12tu miesięcy wynosiła 7,85zł/kg WBC. nie wiem ile w tym prawdy. Niestety podobnie jak Ty nie mogę znaleźć kogoś kto z nimi współpracuje.
póki co czekam na przedstawiciela :)
pozdrawiam
"What the f*ck is going on? I Can't Go To Sleep... "