Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz fahr agrotron 4.70s problem ze skrzynia

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share korzi91

korzi91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 17:29

Deutz fahr agrotron 4.70s problem ze skrzynia Witam, jestem posiadaczem ciągnika deutz fahr agrotron 4.70s z roku 1997. od pewnego czasu mam problem z półbiegami tz. chodzi mi o te biegi:
L-low; M-medium; H- high. Problem jest tego typu że włącza się tylko ten najniższy L i H nie ma tego pośredniego i albo wyskakuje na wyświetlaczu N albo ciągnik jedzie tak jak na tym najniższym półbiegu. Co może być przyczyna. jakiś elektrozawór czy może coś innego. Proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz fahr agrotron 4.70s problem ze skrzynia Dzisiaj, 13:50
  •  

#2 Share korzi91

korzi91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 20:46

Deutz fahr agrotron 4.70s problem ze skrzynia zauważyłem tez syczenie z prawej strony przy sterowaniu skrzyni i jest ono tylko w momencie właczenia tego srodkowego (drugiego) półbiegu.Czy ktos miał podobny przypadek albo taki sam?

Edytowany przez korzi91, 05 marzec 2013 - 21:03.

#3 Share korzi91

korzi91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 08 marzec 2013 - 17:05

Deutz fahr agrotron 4.70s problem ze skrzynia Ponawiam problem i temat :-(

#4 Share korzi91

korzi91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 16 marzec 2013 - 15:24

Deutz fahr agrotron 4.70s problem ze skrzynia Mam najprawdopodobniej przyczynę mojego problemy z 3 elektrozaworu patrząc na schemat Y3 leje się olej. Wydobywa się on tam gdzie wpina się kostkę z kablami. Wie ktoś czy takie elektrozawory się regeneruje??? Bo strach mi nie pozwala nawet dzwonić do serwisu i pytać się ile taki elektrozawór może kosztować Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share darek6341

darek6341

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 16 marzec 2013 - 20:03

Deutz fahr agrotron 4.70s problem ze skrzynia Moze pekły widełki co trzmaja elektrozawor

Edytowany przez KRISTOFORn, 14 czerwiec 2013 - 21:28.
Cytowanie poprzedniego posta

#6 Share korzi91

korzi91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 15:27

Deutz fahr agrotron 4.70s problem ze skrzynia Nie raczej nie bo to leci z kostki nie z pod widełek

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 marzec 2013 - 21:38

Deutz fahr agrotron 4.70s problem ze skrzynia Jak z kostki? Weź daj jakieś zdjęcia żeby to dokładnie zobrazować. Chyba jednak będziesz musiał do serwisu zadzwonić. Jak sie boisz cen to trzebabyło brać ursusa albo mtz, nic za darmo nie mam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share juzekxbigxarm

juzekxbigxarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 21:29

Deutz fahr agrotron 4.70s problem ze skrzynia Pod pokrywą zasłaniającą zawory jest olej pod ciśnieniem, więc to normalne że jak ją zdjołeś to się olej leje, sprawź ciśnienie na punktach pomiarowych, elektrozawory podłączając je do akumulatora, jeśli to jest dobre najprawdopodobniej wina leży w sterowniku skrzyni.

Dodaj odpowiedź