Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz John Deere

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mawrik83

mawrik83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 07:25

Ładowacz John Deere Zastanawiam się nad zakupem ładowacza czołowego do John Ddeere 5090R. Na chwilę obecną rozważam zakup John Deere 583 lub 633. Co o tych ładowaczach sądzicie? Proszę o uzasadnienie i ewentualne sugestie jeśli nie te to jaki inny (myślę też o czymś z Quicke)
I jeszcze jedno pytanko - ile płaciliście za montaż bo mój dealer johna jest mało konkretny i teraz nie był w stanie powiedzieć:) a jak zamontują to podejrzewam że mogę się zdziwić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz John Deere Dzisiaj, 09:15
  •  

#2 Share kryssr

kryssr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • Zainteresowania:przeróżne :)

Napisany 05 marzec 2013 - 08:31

Ładowacz John Deere mam na 5100r 633 i jak na razie nie narzekam, nie mam też zbyniego rozeznania w innych markach. Ten 583 trochę niżej podnosi, zwróć na to uwagę. Miały tez być już te nowsze ładowacze. za 633 zapłaciłem 30 netto z krokodylem1,6 łyżką 2,2 widłami do palet i chwytakiem na 2 siłownki (osprzęt z polmotu i nie wiem czy to był dobry wybór bo krokodylu z zębów zrobiła się fala dunaju :P a chwytak nie otwiera dwóch stron równocześnie, łycha i paleciak są ok)
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mawrik83

mawrik83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 08:53

Ładowacz John Deere Dzięki za odpowiedź. Gdzie kupowałeś i kiedy? (ile płaciłeś za montaż?) - mnie za taki zestaw zaśpiewali w Radomsku 38 tys netto co wydaje się ceną trochę za dużo (osprzęt z Ursusa) Jest nowa seria ładowaczy czołowych JD i najmniejszy H310 wg dealera nie da się założyć na JD 5090R - co jest dla mnie dziwne. Chyba rozejrzę się na targach w Kielcach za czymś z Quicke. Jeśli ma ktoś Quicke to prosiłbym o opinie i na co zwracać uwagą przy zakupie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share ladowaczeMX

ladowaczeMX

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 10:13

Ładowacz John Deere Polecam kolego MX. Do tego ciągnika model U8/U10 lub T408/T410. MX wypusćił całkowicie nowe ładowacze, nowe rozwiązania, nowe joysticki (możliwość półbiegów). Cena na pewno lepsza jak w JD a jakość, wykonanie, parametry i tak lepsze. Nie mówimy oczywiście o szybkości zaczepianiu i wczepianiu, nr 1 na świecie.

Zapytaj delera o MX..