Zaloguj się, aby obserwować  
bugizmc

Case mx 135 kupno

Polecane posty

bugizmc    0

Interesuje mnie case mx 135 z 2001r lecz mam dylemat co do rozmiaru opon , boje się ze będą za szerokie a jak wiadomo nowe opony to duzzzy wydaek.traktor jest z Niemiec od rolnika cena srednia . Co myślicie o nim?? : post-63937-0-86801500-1362431255_thumb.jpgpost-63937-0-87845200-1362431244_thumb.jpgpost-63937-0-95132300-1362431264_thumb.jpgpost-63937-0-15764900-1362431274_thumb.jpgpost-63937-0-72399600-1362431282_thumb.jpgpost-63937-0-80382100-1362431291_thumb.jpgpost-63937-0-32351900-1362431300_thumb.jpg

 

ww.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ciagnik-rolniczy/3256692/case-ih-mx135.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

Wydaje sie bardzo ładny i zadbany nawet za bardzo pewnie był podpicowany na sprzedaż...

Jeśli jako główny to myślę że oponki odpowiednie, przy takiej mocy lepiej ze są szersze aniżeli miały by być za wąskie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Cena nie za niska. Skąd wiesz że od rolnika, dzwoniłeś? Pisze że ciągnik jest w Niemczech. Jeśli chodzi o rolnika w Niemczech to więcej na usługi nim jeździł niż u siebie robił. Pod spodem pisze że Rolnik (firma usług rolniczych)

Maska polerka

Tył malowany

Felgi malowane

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Wymalowany, wyplakowany nawoskowany nawet uszy tuza nie wytarte a nie wspomnę o zaczepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugizmc    0

Cena nie za niska. Skąd wiesz że od rolnika, dzwoniłeś? Pisze że ciągnik jest w Niemczech. Jeśli chodzi o rolnika w Niemczech to więcej na usługi nim jeździł niż u siebie robił. Pod spodem pisze że Rolnik (firma usług rolniczych)

Maska polerka

Tył malowany

Felgi malowane

 

 

dzwoniłem do gościa i mówił ze używa go u siebie w gospodarstwie oraz świadczy usługi rolnicze , cena jaka go interesuje to 21 tys euro + vat od faktury , Boje się zęby nie była to wtopa mam do niego 1340 km ale już nie chodzi o odległość , po zdjęciach widać ze podpicowany jest na sprzedaż rozmawiałem ze znajomym i mówił ze opony szerokie są w nim i ze do orki nie będą się nadawc oraz doradzał mi żeby szukać bez tura ciągnika ponieważ będzie to świadczyć o mniejszym zmęczeniu ciągnika , a wy co o tym sadzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

ciągnik bez tura jest zawsze mniej zużyty...Poszukaj bez tura.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Poszukaj w polsce. Można znaleźć w dobrym stanie za mniejesze pieniądze.

 

http://otomoto.pl/case-mx-135-A276815.html --- Wysoki przepieg ale na pewno nie oszukany :)

 

 

http://otomoto.pl/case-mx135-mx150-mx110-A209448.html --- Oponki tylnie troche zdarte ale pozatym lux.

 

http://otomoto.pl/case-mx-120-1998r-125km-przedni-tuz-A277063.html --- tego też luknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugizmc    0

Tak zgodzę się w Polsce można kupić taniej bo większość są od handlarzy którzy kupują złom z Francji naprawiają i sprzedają kupić coś konkretnego nie mam co a jak się patrzy po francuskich stronach to przebiegi dwa razy takie jak u naszych handlarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Chodzi mi o to że od polskich rolników można trafić zadbany egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

W polsce nie da sie kupic pożadnego egzemplaza sam wiele razy sie przekonałem i bardzo rozczarowałem i to nie pare razy tylko dziesiatki razy teraz znowu jestem na kupnie ciagnika i w polsce nie ma nic konkretnego uczciwego nie oszukanego chyba ze ciagnik ma dwa lata. Jesli chcesz kupic konkretny nie krecony ciagnik to polecam zakupy w niemczech osobiscie nie kupuje ciagników w polsce bo nie warto strata czasu i paliwa. szukam tylko po niemieckich stronach i moge Ci polecic serwis case w którym sam kupiłem osobiscie dwa ciagniki case z orginalnymi przebiagami nie picowanymi i nie mówie dałem duzo nawet bardzo duzo poatrzac na ceny w polsce ale nie załuje ani jednej złotówki daje link http://www.muw.de/en/used-machinery.html Tu zobaczysz co maja w ofercie sprzetu uzywanego. Najwiekszy diler case w niemczech

Edytowano przez Mycek5120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Dokładnie, ja też dwa lata temu kupowałem Case i trochę zjeździłem Polskę.

A kupiłem przypadkowo u handlarza który nie ogłaszał się nim,. a tyle co go przywiózł, ale i dałem o 8-10 tyś więcej niż takie się ogłaszały u nas.

 

 

Tak samo z samochodem, dałem o 10 tyś więcej w Niemczech, niż w Polsce mogłem najtańszego kupić, taki sam.

Ale pewne, a nie kręcone picowane, nie bity.

Nie raz dziwiłem się kolegom co handlują samochodami z Niemiec że mają dość drogo, ale szybko sprzedają, ale fajne maja i takie klient szuka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Ja za MX 135 dałem koło 100tys. Z polski od rolnika 200ha. Przepieg 7tys z groszami. Nie cofany wszystkie zmiany olejów przez serwis. Zadbany wszystko działa w 100% biegi lekko wchodzą rewers nie szarpie moc ma taką jaka podana w książce EHR działa nic nie skrzeczy nie piszczy nie szarpie:) Oleju nie bierze. No i półbiegi nie ślizgają sie. Przed zakupem mierzyłem cisnienie w chydraulice, testowałem w pługu 5x50 na miejscu i wszystko cacy.

 

Ja za MX 135 dałem koło 100tys. Z polski od rolnika 200ha. Przepieg 7tys z groszami. Nie cofany wszystkie zmiany olejów przez serwis. Zadbany wszystko działa w 100% biegi lekko wchodzą rewers nie szarpie moc ma taką jaka podana w książce EHR działa nic nie skrzeczy nie piszczy nie szarpie:) Oleju nie bierze. No i półbiegi nie ślizgają sie. Przed zakupem mierzyłem cisnienie w chydraulice, testowałem w pługu 5x50 na miejscu i wszystko cacy. Jednak można kupić w Polsce ale przyznam że zjeździłem całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Co do opon to sie nie przejmuj ze bedziesz miał problem w pługu przy 650 mam takie same gumy w swoim i nie ma problemu przy orce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

Mam takie pytanie do posiadaczy czy ciagniki case serii MX występują z pneumatycznymi hamulcami w ciagniku?? nie pytam o pneumatyke do przyczep tylko o to czy jak maja pneumatykę to i w ciagniku ona obsługuje hamulce?? ponieważ w wersji case 5140 jest tak jak ogladałem ten model a jak oglądałem ostatnio case mx 135 który był w pneumatyke wyposażony to w ciagniku miał normalne hydrauliczne hamulce. To pytanie do posiadaczy głownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Jak i w seri 51XX i w MX kazdy z tych ciagników hamuje wyłącznioe hydraulicznie układ pneumatyczny słuzy tylko do obsługi sprzetu ciaganego za soba pneumatyka nie hamujesz kół w ciagniku posiadam ciagniki obu tych serii

Edytowano przez Mycek5120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

to włąsnie mnie też zdziwiło ponieważ jezdziłem tym 5140 i przy hamowaniu i puszczaniu hamulca było słychać specyficzne psss tak jak w ciężarówkach czy autobusach także był to oznak pneumatycznych hamulców w ciągniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Mylisz sie to zadna oznaka ze caignik hamuje koła pneumatyka to był tylko efek tego ze pedał hamulca w ciagniku współpracuje z zaworem sterujacym hamulcami pneumatycznymi w kazdym ciagniku tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

heh no nie w każdym bo w mx 135 z 2002 roku tak nie było, no to widzę że wiecie tyle samo co i ja na ten temat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    996

Pomyśl trochę jak są zbudowane hamulce w ciężarówkach a jakie w ciągnikach? W Case masz tarczowe w kąpieli olejowej w tylnym moście, gdzie według ciebie tam ma się zmieścić siłownik pneumatyczny? Po drugie, było w czasie oględzin tamtego ciągnika poszukać dokąd prowadzą rurki od pneumatyki i posadzić kogoś w kabinie żeby nacisnął na pedał, wtedy byś może znalazł źródło "psss" którym był zawór sterowania hamulców w przyczepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Nie wiem czy w ogóle sa takie ciagniki które hamuja pneumatycznie bo ja sie osobiscie jeszcze nie spotkałemi i wydaje sie mi ze jest to nie mozliwe. Pomysl najpierw jak powiedział jaco512 i nie wmawiaj głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Jak masz cisnienie w butli to jak nadusisz hamulec nawet bez przyczepionej przyczepy bedzie słychać "PSSS" po prostu puszcza zawór :) A hamulce są tylko hydrauliczne lub mechaniczne w ciągnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

Nie wiem czy w ogóle sa takie ciagniki które hamuja pneumatycznie bo ja sie osobiscie jeszcze nie spotkałemi i wydaje sie mi ze jest to nie mozliwe. Pomysl najpierw jak powiedział jaco512 i nie wmawiaj głupot

 

 

Teee gościu nie wmawiam nikomu głupot tylko się pytam, piszę co zaobserwowałem i jakie mam wątpliwości. A to moje pytanie było zaadresowane do osób orjentujacych się w temacie a nie takich jak Ty którym ,,się tylko wydaje" ze coś wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez dawid9721
      witam panowie pytanie w pewnym sensie banalne ale jak sprawdzacie poziom oleju w swoich casach posiadam 745xl i bagnet jest rozkręcany ile obrotów robicie przy odkręcaniu żeby zmierzyć dobrze poziom oleju
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj