Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case mx 135 kupno

23 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bugizmc

bugizmc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 marzec 2013 - 22:10

Case mx 135 kupno Interesuje mnie case mx 135 z 2001r lecz mam dylemat co do rozmiaru opon , boje się ze będą za szerokie a jak wiadomo nowe opony to duzzzy wydaek.traktor jest z Niemiec od rolnika cena srednia . Co myślicie o nim?? : MX1352.JPG MX1351.JPG MX1353.JPG MX1354.JPG MX1355.JPG MX1359.jpg MX1357.jpg

ww.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ciagnik-rolniczy/3256692/case-ih-mx135.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case mx 135 kupno Dzisiaj, 07:57
  •  

#2 Share dawid0605

dawid0605

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 04 marzec 2013 - 22:21

Case mx 135 kupno Wydaje sie bardzo ładny i zadbany nawet za bardzo pewnie był podpicowany na sprzedaż...
Jeśli jako główny to myślę że oponki odpowiednie, przy takiej mocy lepiej ze są szersze aniżeli miały by być za wąskie.
Pozdrawiam

#3 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 04 marzec 2013 - 22:22

Case mx 135 kupno Cena nie za niska. Skąd wiesz że od rolnika, dzwoniłeś? Pisze że ciągnik jest w Niemczech. Jeśli chodzi o rolnika w Niemczech to więcej na usługi nim jeździł niż u siebie robił. Pod spodem pisze że Rolnik (firma usług rolniczych)
Maska polerka
Tył malowany
Felgi malowane

Edytowany przez Ziel, 04 marzec 2013 - 22:24.

#4 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 04 marzec 2013 - 22:25

Case mx 135 kupno Wymalowany, wyplakowany nawoskowany nawet uszy tuza nie wytarte a nie wspomnę o zaczepach

#5 Share bugizmc

bugizmc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 marzec 2013 - 22:32

Case mx 135 kupno

Cena nie za niska. Skąd wiesz że od rolnika, dzwoniłeś? Pisze że ciągnik jest w Niemczech. Jeśli chodzi o rolnika w Niemczech to więcej na usługi nim jeździł niż u siebie robił. Pod spodem pisze że Rolnik (firma usług rolniczych)
Maska polerka
Tył malowany
Felgi malowane

dzwoniłem do gościa i mówił ze używa go u siebie w gospodarstwie oraz świadczy usługi rolnicze , cena jaka go interesuje to 21 tys euro + vat od faktury , Boje się zęby nie była to wtopa mam do niego 1340 km ale już nie chodzi o odległość , po zdjęciach widać ze podpicowany jest na sprzedaż rozmawiałem ze znajomym i mówił ze opony szerokie są w nim i ze do orki nie będą się nadawc oraz doradzał mi żeby szukać bez tura ciągnika ponieważ będzie to świadczyć o mniejszym zmęczeniu ciągnika , a wy co o tym sadzicie ??

#6 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 05 marzec 2013 - 07:48

Case mx 135 kupno ciągnik bez tura jest zawsze mniej zużyty...Poszukaj bez tura.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#7 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 08:50

Case mx 135 kupno Poszukaj w polsce. Można znaleźć w dobrym stanie za mniejesze pieniądze.

http://otomoto.pl/ca...35-A276815.html --- Wysoki przepieg ale na pewno nie oszukany :)

http://otomoto.pl/ca...10-A209448.html --- Oponki tylnie troche zdarte ale pozatym lux.

http://otomoto.pl/ca...uz-A277063.html --- tego też luknij.

#8 Share bugizmc

bugizmc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 11:10

Case mx 135 kupno Tak zgodzę się w Polsce można kupić taniej bo większość są od handlarzy którzy kupują złom z Francji naprawiają i sprzedają kupić coś konkretnego nie mam co a jak się patrzy po francuskich stronach to przebiegi dwa razy takie jak u naszych handlarzy...

#9 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 19:04

Case mx 135 kupno Chodzi mi o to że od polskich rolników można trafić zadbany egzemplarz.

#10 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 marzec 2013 - 21:10

Case mx 135 kupno W polsce nie da sie kupic pożadnego egzemplaza sam wiele razy sie przekonałem i bardzo rozczarowałem i to nie pare razy tylko dziesiatki razy teraz znowu jestem na kupnie ciagnika i w polsce nie ma nic konkretnego uczciwego nie oszukanego chyba ze ciagnik ma dwa lata. Jesli chcesz kupic konkretny nie krecony ciagnik to polecam zakupy w niemczech osobiscie nie kupuje ciagników w polsce bo nie warto strata czasu i paliwa. szukam tylko po niemieckich stronach i moge Ci polecic serwis case w którym sam kupiłem osobiscie dwa ciagniki case z orginalnymi przebiagami nie picowanymi i nie mówie dałem duzo nawet bardzo duzo poatrzac na ceny w polsce ale nie załuje ani jednej złotówki daje link http://www.muw.de/en...-machinery.html Tu zobaczysz co maja w ofercie sprzetu uzywanego. Najwiekszy diler case w niemczech

Edytowany przez Mycek5120, 05 marzec 2013 - 21:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 08:29

Case mx 135 kupno Dokładnie, ja też dwa lata temu kupowałem Case i trochę zjeździłem Polskę.
A kupiłem przypadkowo u handlarza który nie ogłaszał się nim,. a tyle co go przywiózł, ale i dałem o 8-10 tyś więcej niż takie się ogłaszały u nas.

Tak samo z samochodem, dałem o 10 tyś więcej w Niemczech, niż w Polsce mogłem najtańszego kupić, taki sam.
Ale pewne, a nie kręcone picowane, nie bity.
Nie raz dziwiłem się kolegom co handlują samochodami z Niemiec że mają dość drogo, ale szybko sprzedają, ale fajne maja i takie klient szuka,

#12 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 18:47

Case mx 135 kupno Ja za MX 135 dałem koło 100tys. Z polski od rolnika 200ha. Przepieg 7tys z groszami. Nie cofany wszystkie zmiany olejów przez serwis. Zadbany wszystko działa w 100% biegi lekko wchodzą rewers nie szarpie moc ma taką jaka podana w książce EHR działa nic nie skrzeczy nie piszczy nie szarpie:) Oleju nie bierze. No i półbiegi nie ślizgają sie. Przed zakupem mierzyłem cisnienie w chydraulice, testowałem w pługu 5x50 na miejscu i wszystko cacy.

Ja za MX 135 dałem koło 100tys. Z polski od rolnika 200ha. Przepieg 7tys z groszami. Nie cofany wszystkie zmiany olejów przez serwis. Zadbany wszystko działa w 100% biegi lekko wchodzą rewers nie szarpie moc ma taką jaka podana w książce EHR działa nic nie skrzeczy nie piszczy nie szarpie:) Oleju nie bierze. No i półbiegi nie ślizgają sie. Przed zakupem mierzyłem cisnienie w chydraulice, testowałem w pługu 5x50 na miejscu i wszystko cacy. Jednak można kupić w Polsce ale przyznam że zjeździłem całą.

#13 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 15:14

Case mx 135 kupno Co do opon to sie nie przejmuj ze bedziesz miał problem w pługu przy 650 mam takie same gumy w swoim i nie ma problemu przy orce

#14 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 23:07

Case mx 135 kupno Mam takie pytanie do posiadaczy czy ciagniki case serii MX występują z pneumatycznymi hamulcami w ciagniku?? nie pytam o pneumatyke do przyczep tylko o to czy jak maja pneumatykę to i w ciagniku ona obsługuje hamulce?? ponieważ w wersji case 5140 jest tak jak ogladałem ten model a jak oglądałem ostatnio case mx 135 który był w pneumatyke wyposażony to w ciagniku miał normalne hydrauliczne hamulce. To pytanie do posiadaczy głownie

#15 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 09:04

Case mx 135 kupno Jak i w seri 51XX i w MX kazdy z tych ciagników hamuje wyłącznioe hydraulicznie układ pneumatyczny słuzy tylko do obsługi sprzetu ciaganego za soba pneumatyka nie hamujesz kół w ciagniku posiadam ciagniki obu tych serii

Edytowany przez Mycek5120, 13 marzec 2013 - 09:06.

#16 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 15:20

Case mx 135 kupno Tylko hydraulicznie a olej idzie ze skrzyni.

#17 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 16:30

Case mx 135 kupno to włąsnie mnie też zdziwiło ponieważ jezdziłem tym 5140 i przy hamowaniu i puszczaniu hamulca było słychać specyficzne psss tak jak w ciężarówkach czy autobusach także był to oznak pneumatycznych hamulców w ciągniku

#18 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 17:44

Case mx 135 kupno Mylisz sie to zadna oznaka ze caignik hamuje koła pneumatyka to był tylko efek tego ze pedał hamulca w ciagniku współpracuje z zaworem sterujacym hamulcami pneumatycznymi w kazdym ciagniku tak jest

#19 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 18:26

Case mx 135 kupno heh no nie w każdym bo w mx 135 z 2002 roku tak nie było, no to widzę że wiecie tyle samo co i ja na ten temat ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza,mechanika itp.

Napisany 13 marzec 2013 - 19:30

Case mx 135 kupno Pomyśl trochę jak są zbudowane hamulce w ciężarówkach a jakie w ciągnikach? W Case masz tarczowe w kąpieli olejowej w tylnym moście, gdzie według ciebie tam ma się zmieścić siłownik pneumatyczny? Po drugie, było w czasie oględzin tamtego ciągnika poszukać dokąd prowadzą rurki od pneumatyki i posadzić kogoś w kabinie żeby nacisnął na pedał, wtedy byś może znalazł źródło "psss" którym był zawór sterowania hamulców w przyczepie.

Dodaj odpowiedź