Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hamowanie przedniej osi w sdf agrofarm r3 explorer3

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 19:30

Hamowanie przedniej osi w sdf agrofarm r3 explorer3 czy też tak macie że po odpaleniu zimnego ciągnika np. teraz w niskich teperaturach przy redukcji z 1 na 2 po wciśnięciu sprzęgła ciągnik praktycznie zatrzymuje się jakby był hamowany? po rozgrzaniu jest lepiej, kilka razy zmieniałem olej w zwolnicach, problem pojawił się po zalaniu oleju 80w90 ls do zwolnic przejechałem z 10km potem olej zmieniłem na taki jak w skrzyni jednak po kilkudziesięciu mtg ciagnik jakby lekko hamował, po kolejnej wymianie oleju toczył się leciutko po czym po pewnym czasie znowu lekko trzyma, czy coś uszkodziłem tym olejem 80w90 zatarłem jakieś tarczki czy zły olej zalewam zalwałem total dynatrans mpv 10w30, spróbuje jeszcze zalać fuchs utto mp 10w30, poprzednią wymiane oleju nie robiłem jeździłem na jednym oleju 1700mtg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hamowanie przedniej osi w sdf agrofarm r3 explorer3 Dzisiaj, 03:59
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 20:31

Hamowanie przedniej osi w sdf agrofarm r3 explorer3 nikt nie ma takich problemów?

#3 Share Igor89

Igor89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 20:55

Hamowanie przedniej osi w sdf agrofarm r3 explorer3 tak jak pisałem w innym temacie,nie rozgrzany ciągnik jest jakby mułowaty i troche spowalnia przy wciśnięciu sprzęgła ale nie żeby coś hamowało,według mnie to zimny gęsty olej tak muli

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 20:59

Hamowanie przedniej osi w sdf agrofarm r3 explorer3 no własnie, mam zamówiony w grene fuchs utto ma delikatnie rzadsze parametry tzn jest chyba troszkę żadszy, ale zastanawia mnie dlaczego było ok a po kilkunastu mtg już go lekko trzyma, zmieniałem olej w zwolnicach już 3 razy w przeciągu kilkudziesięciu mtg ostatnim razem olej był prawie czysty poprzednie czarny czarny jak smoła, podliwarowałem nawet każde koło z osobna kręci się płynnie ale z oporem oba koła taki sam opór sprawiają i zastanawia mnie jeszcze jedna opcja może nalać troszkę więcej tego oleju stanąć przodem w dół, w sumie to i tak więcej wchodzi niż katalogowe 1,5l

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Igor89

Igor89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 21:23

Hamowanie przedniej osi w sdf agrofarm r3 explorer3 ale pierwszym razem zalałeś oryginalny olej taki jaki zalecają w instrukcji ?

Dodaj odpowiedź