Gość minio

Myjka Black&Decker PW1700SPM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość minio   
Gość minio

Witam,

 

czy mieliście do czynienia z myjkami firmy Black&Decker ? Jestem zainteresowany taką jak w tytule - jest ona sporo tańsza porównując ją parametrami do Karchera. Nie wiem jedynie co ona potrafi i jak z jej trwałością. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez Grzes5
      Potrzebuje schemat podłączenia elektrycznego myjki od dojarki przewodowej Westfalia Westfalia Circomat Autotherm
    • Przez Moorgi
      Witajcie. Pisze w sprawie tej oto myjki: http://allegro.pl/my...4167333510.html
       
      Ktoś z was ma posiada lub też posiadał taki sprzęt? Osobiście firmy nie znam. Ale sporo osób kupiło ją z tego co widze ale też tym sie jakoś bardzo nie sugeruje. 150 bar, do 260bar max mozna podkręcic a to juz jest spooro. Zainteresowała mnie cena dlatego pisze. Myjka ma mi słuzyc głównie do mycia maszyn + samochód. Co wy na to?
    • Przez Janek2105
      Witam.
      W jaki sposób usuwacie kiełki z ziemniaków? Macie na to jakiś szybki sprawdzony sposób? Coś w stylu szczotkarki lub płuczki.
      Jeśli można to proszę o zamieszczenie filmu z pracą tego urządzenia.
      Z góry dziękuję za pomoc !
      Pozdrawiam.
    • Przez RafaLingowski
      Panowie,
       
      Czy macie doświadczenie (techniczne, serwisowe) z tego typu sprzetem?
       
      Planuje kupić myjkę gorącowodną za kilkanaście tyś. zł. Co polecacie?
       
      Nauczony przykrym doświadczeniem zakupu myjki za 8000zł zł tego producenta  - spalił (6,4kw) się silnik po 3 tygodniach pracy - serwis naprawiał 4 miesiące - nie wiedzieli co jest grane dopiero po wszystkim przezwoili silnik.
       
      Teraz chcę kupić porządnie zbudowane urządzenie (z porządnych elementów tj. pompa, silnik, z zabezpieczeniami przed ewentualnymi zepsuciami). Podobno marka producenta niewiele zmienia jeśli komponenty zastosowane w urządzeniu są porządne.
      Maszyna nie musi mieć kosmicznych parametrów ale dobrze byłoby aby pochodziła z 20 lat (jak niegdyś starej solidnej konstrukcji maszyny).
       
      Maszyna do mycia 4 budynków, ogrodzenia, kostka i maszyny. W sezonie letnim jest co robić.
       
      Będę wdzięczny jeśli podzielicie się swoimi doświadczeniami.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj