sxAnia

Rolnictwo na świecie wg Google Street View

Polecane posty

sxAnia    33

Google Street View jest chyba najlepszym prezentem od Google:) Postanowiłam założyć ten temat żeby dzielić się zdjęciami z GSV związanymi z rolnictwem:\

JD we Francji:

58350461270189419724.jpg

 

Opryski na Słowacji:

48093803361106433275.jpg

 

Targ warzywny na Ukrainie:

39458115126092271678.jpg

 

Zachęcam was do wrzucania tutaj zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sxAnia    33

Zobaczyłaś <_<

Wchodzisz na mapy google, przeciągasz tego pomarańczowego ludka tam gdzie drogi są na niebiesko zaznaczone i masz... wiosną tego roku cały obszar Polski ma być włączony do Street View :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A u nas takie wymogi stawiają a przecież tam jest to samo...

Ania skąd masz takie info ze będzie cała polska na wiosnę?? Ja widziałem jak samochód jechał koło mnie. Stałem przy drodze i z kolego gadałem :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Andrzej będziesz miał fotkę na fejsa :D


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Taaaa :D

 

Adam poczytaj w Google. Jest to opisane.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek5672    53

Koledzy ale to tu można np: wpisać swoją miejscowość i oglądać co się dzieje ?;p bo nie mogę tego ogarnąć :D


"Zetor Team" :)
Pozdrawiam :)
Zapraszam Do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Są to zdjęcia zrobione 360 stopni z samochodu jadącego drogo. Nie jest to obraz na żywo. Twarze na zdjęciach i tablice rejestracyjne są zamazane.

https://maps.google.pl/maps?hl=pl&ll=52.395376,20.718221&spn=0.000212,0.000601&t=h&z=21&layer=c&cbll=52.395376,20.718221&panoid=X4ZPHXMhcxszqvkIG1ng2A&cbp=12,293.11,,0,9.93


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Luba
      Witam wszystkich bardzo serdecznie,
       
      Wraz z grupą przyjaciół tworzymy portal dla rolników. Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie oprogramowania które wyeliminowałoby papierową dokumentację prowadzoną w gospodarstwie.
       
      Sam jestem rolnikiem i doskonale zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo rozległy, dlatego chciałbym Was prosić o propozycje funkcjonalności które wg Was powinny się w takim portalu znaleźć. Głównie chodzi o rzeczy związane z dokumentacją (rejestrami, ewidencją, książkami), którą trzeba prowadzić albo nie trzeba ale i tak się prowadzi dla siebie. Jeżeli macie jakieś inne sugestie to oczywiście też będą mile widziane.
       
      Pozdrawiam,
      Luba
    • Przez Pepesza
      Cześć forumowicze, 
      gwoli wstępu chciałem się przedstawić jako nowy uczestnik tego forum, 
      jestem studentem 4 roku Techniki rolniczej i leśnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu (dawna Akademia Rolnicza), jestem w trakcie pisania pracy inżynierskiej, w której opisuje automatyzację zadawania pasz na stosunkowo dużej fermie gęsi. W powyższej pracy znalazłem kilka problemów i chciałem skonsultować to z Wami, a w szczególności z posiadaczami większej ilości gęsi, by je rozwiązać. Myślę, że wypunktowanie pytań będzie najlepszym rozwiązaniem. 
      1. Czy zauważyliście grupowanie się gęsi w stadka liczące około 100-200 sztuk na terenie waszego wybiegu i jeśli tak, to czy macie swoją teorię, która mogłaby rozwiązać owe zachowanie?
      2. Jaką dawkę pasz stosujecie na jedną sztukę gęsi? (Moja dawka prezentuje się następująco: 180-220g mieszanki i 600-900g paszy objętościowej świeżej (zielonka lub sianokiszonka)) <-- czy moje założenia są dobre? 
      3. Jeśli ktoś niedawno (5-7 lat wstecz) doposażył swoją hodowlę w przenośniki (taśmowe, spiralne, ślimakowe) na odległość nie mniejszą niż 20m, to bardzo bym was prosił o podanie orientacyjnych cen za 1mb takowych przenośników. (Tu mam problem z jakimkolwiek kontaktem z firmami specjalizującymi się w tej branży z uwagi na bardzo opryskliwy stosunek do mnie jako studenta, a podanie się za osobę, która faktycznie chciałaby dokonać zakupu przenośnika skutkuje tym, że umawiają mnie ze swoim najbliższym przedstawicielem, którzy nie odbiegają olewatorskim stosunkiem od wyżej wymienionych).
      4. To pytanie szczególnie dla hodowców gęsi: czy macie jakieś spostrzeżenia czy uwagi, które są specyficzne i odróżniają ten gatunek drobiu od innych? (Chodzi mi tu bardziej o cechy psychologiczne, aniżeli o cechy fizyczne).
      5. Czy dysponuje ktoś z Was, drodzy forumowicze, literaturą opisującą specyfikę, behawiorystykę lub sposoby hodowli gęsi? 
      Jeśli znajdą się osoby, które mogą mi pomóc w rozwiązaniu chociażby jednego problemu będę niezmiernie wdzięczny i z góry dziękuję za każdą odpowiedź. 
      Pozdrawiam serdecznie, 
      Piotrek 
    • Przez rolnikk70
      Witam wszystkich planuję kupić nadbudowany zestaw uprawowo-siewny.
      Mój dylemat to unia plus 700/3 a agro-masz sn 300.
      Redlice talerzowe z kołami dociskowymi, wał pacera.
      Proszę o opinie użytkowników tych siewników.
      pozdrawiam
    • Przez xthepolishx
      opłaca się na 6h czegoś nakupywać ? 
      chodzi mi bardziej o bydło, hf lumusine, mięsne ale jałówki nie byki typu hf, bo one rosną za przeproszeniem w d*pie taki a brzuch ma jak krowa z cielakiem hahah, mieliśmy kiedyś mięsne jałówki ale to kilka lat temu a obora pusta, na oko z 25 sztuk wejdzie, mam tam 2 krowy na odpajanie cielaków małych i tam kawałek pastwiska i hektar łąki, reszta zboże, opłaca się coś jeszcze na wstawiać ? 
    • Przez matpol91
      Witam jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj