Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaką przyczepę polecacie

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jarecki297

jarecki297

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 02 marzec 2013 - 23:01

jaką przyczepę polecacie Witam tak jak w temacie.Chciałbym się spytać jaka według was przyczepa jest najlepsza.Jaką przyczepę polecacie.Przyczepa miała by mieć ładowność do 12 ton.Słóżyłaby ona głownie w żniwa do przewozu zboża ciągał by ją new holland 150 km.Nie musi mieć wywrotu na 3 strony.budżet jakim dysponuje to 20.000 zł

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaką przyczepę polecacie Dzisiaj, 00:50
  •  

#2 Share renault

renault

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 02 marzec 2013 - 23:17

jaką przyczepę polecacie kolega ma 16 tonową na kołach 385 szerokie jak w tirach zawieszenie na poduszkach powietrznych z tyłu 2 ośki. 3 stronny wywrot kupił rok temu za nie całe 17 tys maszyna super tylko trzeba się ustawić w kierunku jazdy przed załadunkiem :) bo tandem z tyłu potrafi za orać na zakręcie :D na drodze super się prowadzi wcześniej ciągali fendt 515 50km teraz Valtra T160

#3 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 08:12

jaką przyczepę polecacie Najciekawsze rozwiązanie to HL 8011, za te pieniądze dość ładną kupisz.
@renault ty piszesz o tandemie ?

#4 Share renault

renault

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 15:30

jaką przyczepę polecacie trzy osie jedna z przodu na krancu i dwie z tyłu

#5 Share konrad004

konrad004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo militaria motoryzacja off-road stare polskie samochody

Napisany 20 kwiecień 2013 - 21:40

jaką przyczepę polecacie najlepsze są rosyjskie ja mam dwie 12t na bliźniakach są nie do zajechania i super się nimi cofie dzięki szerokim kołom
Valtra-Power Partner

#6 Share kamilk1

kamilk1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:23

jaką przyczepę polecacie Witam, ponawiam temat, mam forterre 125, jaką przyczepę tandem polecacie do tego ciągnika? 14 tonowa będzie dobra? Na jakie firmy warto zwrócić uwagę? Przyczepa ma służyć do przewozu zboża oraz warzyw(marchew, cebula). Budżet jakieś 70tys netto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:45

jaką przyczepę polecacie No nie wiem czy 14 t bedzie dobra, bardziej 12. Ja NH T5060 ciągam niekiedy 12 T tandema z wieltona, i to go nosi jak jadę ponad 30km. Kierownicą co chwile krecę. Powiedział bym że trochę za duża jest do niego.
Ciągnik waży 5,5 t , a Case 150km który waży ponad 8 t to spokijnie jeżdże.
Nacisk na zaczep mam z 3 tony, jak jest pełna.

#8 Share kamilk1

kamilk1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 22:19

jaką przyczepę polecacie Dzięki za odpowiedź, jesteś zadowolony z tego wieltona?

Jeszcze jedna sprawa, czy bez problemu można coś załadować na tą przyczepę, gdy nie jest podczepiona do ciągnika?

#9 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 09:42

jaką przyczepę polecacie Teraz tak, bo zmienili mi burty na nowe, bo rozczelniły mi się. Teraz zrobli lift i zaczeli zakładać z 14 t burty do 12 t a tam są inne podłogi i burty.
Nie ma problemu z odczepieniem, jak jakiś problem to stawiasz na hamulcach .
Mam stopę hydrauliczną, super sprawa, odpinam gdzie chcę i jak chcę, potem podnoszę i podjeżdżam. Raz mi jeden odpioł załadowaną i bez problemu podpiołem ją do hydrauliki.

#10 Share mlodyrol

mlodyrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 17 grudzień 2013 - 23:52

jaką przyczepę polecacie Kolego to nie lift tylko próba naprawiania błędów konstrukcyjnych i projektowych. Czy nie widzicie że Wielton którego tak chwalili wszyscy wpadł we własne sidła. Myśleli że rolnictwo to jest to samo co drogówka czyli proste asfaltowe drogi, prędkości kontrolowane i tak samo ładowność. Niestety "life is brutal" wybierając Wieltona póki macie gwarancję to Wam wymienią a jak minie to będzie płacz. Zastanówcie się nad tym. Mam kolegę w Wieltonie i sam mi opowiadał że nie postarali się w rolniczym sprzęcie. Te wszystkie błędy będą wychodzić za rok, dwa itd. Teraz jak nowe to ładnie wygląda i śmiga ale to jest tylko do czasu

Edytowany przez mlodyrol, 17 grudzień 2013 - 23:53.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 20:51

jaką przyczepę polecacie witam
odnowie troszke temat zastanawiam się nad zakupem takiej przyczepy znalazłem ja na allegro dzwoniłem niby wszystko jest ok. stąd moje pytanie czy ktoś ma taka przyczepe jeżeli tak to jak mu się sprawuje czy jest z niej zadowolony albo ewentualnie niech poda jej wady konstrukcyjne?
http://allegro.pl/pr...3807037122.html
sprzedam kombajn fortschritt E 517