Skocz do zawartości

Zdjęcie

sieczkarnia mengele

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jarek8216

jarek8216

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 17:59

sieczkarnia mengele Mam zamiar kupić sieczkarnię mengele chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o tych maszynach a najlepiej opini użytkowników

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sieczkarnia mengele Dzisiaj, 19:34
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 marzec 2013 - 18:25

sieczkarnia mengele Jak chcesz opinię o sieczkarni Mengele to podaj typ, tymczasem pytasz tylko o markę.

#3 Share jarek8216

jarek8216

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 19:38

sieczkarnia mengele chodzi mi o sf 5500 lub 6000 silnik v8 mercedes bez turbiny lub rzędówka 6volvo z turbo

jak tymi maszynami się pracuje serią 5***, 6***, ich mankamenty, jakość cięcia masy, na co należy zwracać szczególną uwagę czy lepiej odpuścić a wziąść claasa 690

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share krzysiek550

krzysiek550

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 22:12

sieczkarnia mengele sam się borykałem co kupić i powiem ci tyle , dowiedziałem się o tym jak juz kupiłem , od gościa co ma mengele tyle że mamuty sam tez kuiłem mamuta, a mianowicie mengele są masywniejsze bardziej trwałe od jaguarów, mają większą średnice walców i ciut szersze, jeszcze tym nie robiłem ale gosc co ma mengelki miał kiedys jaguara i mówi ze mengele lepsze, Przede wszystkim musi być w dobrej kondycji a te maszyny z Polski he po 10tys mtg mają wszystko oczywiście liczniki pocofane na 3tys i weź tym póniej rób

#5 Share pioter03

pioter03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 marzec 2013 - 12:49

sieczkarnia mengele Ty myślisz że u nas jak 3 tys mtg ma to cofana a z zagranicy nie? Obydwie dobrze przekręcone już są.
Te maszyny za granica nie stoją i nie chce mi się wierzyć że twój Mammut ma 3 tys mtg, Koszą kukurydze, zbierają zielonki a sieczkarnia która ma pewnie 15 lat ma ledwo 3000 a czasami to i 2600.
Robić będzie i ta co ma 10tys niekiedy lepiej niż ta z 3, dobrze serwisowana maszyna to podstawa, jedynie w u nas jest taki problem że jak już ktoś ma to naprawia po kosztach, aby skleić a później sprzedaje i tworzą się miny.

#6 Share krzysiek550

krzysiek550

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 14 marzec 2013 - 18:47

sieczkarnia mengele wiem co kupiłem ! i wiem co jest w polsce zjeździłem ją w zdłuż i wszesz mogłem kupić mammuta z kemperem za mniejsze pieniądze niż kupiłem swojego i bez ale tamten miał 8000 tyś godziń, niechce Ci się wirzyć hah jak byś zobaczył byś się zdziwił! U handlarza we francji bardzo możliwe ! ze cofią, ja kupiłem od chłopa! i powiem szczerze ze nienalazłem na polskim allegro zadnej aby była w takim stanie !! Dodam Ci jeszcze jedno ze moja sieczkarnia była serwisowana ! Jak ktoś jedzie i kupuje najtansze to rozumiem sam jak bym kupił mamuta z kemperem cafnoł mu licznik to byk dużo zarobił, a ze kupywałem dla siebie to badziewia nie chce! a handlarz bierze co najtańsze !

#7 Share pioter03

pioter03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 marzec 2013 - 22:44

sieczkarnia mengele To że masz od chłopa, nie znaczy że jest wszystko cacy. Nigdy nie masz pewności że i on nie chciał kombinować.
Nie kwestionuje jej stanu bo nie wiem jaki jest, a jaki jest to i sam będziesz wiedział po porządnym sezonie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share krzysiek550

krzysiek550

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 15 marzec 2013 - 08:47

sieczkarnia mengele to to tak, ale widze co jest w polsce , jedną ładną case znalazłem le cena tez kosmiczna, a reszta to już przeszło swoje..

#9 Share krzysiek550

krzysiek550

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 20:53

sieczkarnia mengele Sprzedam instrukcje w języku polskim do Mengele Mammut, oraz katalog części

#10 Share juzekxbigxarm

juzekxbigxarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 21 marzec 2013 - 09:23

sieczkarnia mengele Claasa 690 nie polecam przez złą konstrukcje, najlepiej coś z serii 800 mengele dobre maszyny lecz wolałbym case ze względu na prostszą obsługe. Znajomy ma do sprzedania mengele 5200, maszyne moge polecić: http://otomoto.pl/me...00-A289537.html

#11 Share krzysiek550

krzysiek550

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 21 marzec 2013 - 13:46

sieczkarnia mengele case a mengele mammut to to samo!!!!!

#12 Share juzekxbigxarm

juzekxbigxarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 12:32

sieczkarnia mengele Case ma inaczej zobioną rame gniotownika, przez co dużo łatwiej go wyciągnąć, ma też inną ostrzałkę na jeden duży kamień i noże ustawione pod kątem do stalnicy.

Mengele mammut też można spotkać 2 wersje starsza i nowsza, nowsza jest taka sama jak case.

#13 Share krzysiek550

krzysiek550

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 13:11

sieczkarnia mengele dokładnie, ale jeśli chodzi o jakość to jest to samo, zreszta cła reszta jest taka sama......, masz w swojej jaki wózek do gardzieli? na 3 kółkach czy na 4 ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share mateusz0045

mateusz0045

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 25 lipiec 2013 - 19:53

sieczkarnia mengele krzysiek550 a czy masz może katalog przystawki ?