Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy ze sprzęgłem Renault 145-54

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Desper

Desper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 28 luty 2013 - 20:35

Problemy ze sprzęgłem Renault 145-54 Witam wszystkich
Mam problem ze sprzęgłem ciezko jest wrzucic bieg w tej reni jest tam skrzynia z półbiegami i rewersem ale przełaczanym ze sprzegłem. Całe sprzegło sterowane jest elektryczne był dzis jeden mechanik i stwierdził ze to tarcza sie zużyła ale po dłuzszym namysle stwierdził ze to moze elektrozawór nie puszcza oleju. Jutro ma przyjechać i zobaczyc ale cos marnie widze jego umiejetności w zwiazku z tym poszukuje mechanika z doświadczeniem ktory zbada cały układ i jasno postawi diagnoze najlepiej z powiatu oleckiego i suwalskiego. sprawa jest pilna bo Renówka jest na sprzedanie jak by ktos chętny kontakt na pw

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy ze sprzęgłem Renault 145-54 Dzisiaj, 01:37
  •  

#2 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 28 luty 2013 - 21:18

Problemy ze sprzęgłem Renault 145-54 tez mam sprzegło elektrohydro w swojej reni. rozpolawialem ja w zwiazku z remontem silnika, i ku mojemu zdziwieniu nie było tarczy sprzegła od jazdy :D tylko tarcz od wom . bo sa mokre tarczki wewnatrz. wiec pomysl lepiej o innym majstrze
znalazłem to czego szukałem ..:)))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share jaro15

jaro15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 15:21

Problemy ze sprzęgłem Renault 145-54 Kolego jeśli masz problem z ta renowka to zadzwoń do mojego brata ponieważ kupił 133.54 i miał tez taki problem ale udało mu się usunąć usterke. Był rozpolawiany i okazało się ze tarcz jest nowa. Nr tel 661737597 jeśli będzie pomocny dzwon ale moje zdanie jest takie ze sprzęgła jest dobre a problem tkwi w elektrozaworach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Desper

Desper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 21:35

Problemy ze sprzęgłem Renault 145-54 Dzieki za rady
Renówka już rozjechana przyczyną jest nieszczelność bo sprawdzalismy sprezarka i gdzies syczy jutro bedzie odkręcona skrzynia pośrednia to dam znac co i jak