ton16

Deutz fahr agrotron 106, błąd EE.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ton16    4

Witam, posiadam Deutz'a 106, 2001r. i na wyświetlaczu niestety pokazał się błąd EE. Migają strzałki przód, tył i wydaje dźwięki ostrzegawcze, ale ciągnikiem można jechać, choć oczywiście tego nie robię. Jest to wersja bez Powershuttle. Czy ktoś miał coś podobnego, wie co oznacza ten błąd? Co muszę posprawdzać? Lub może poratować serwisówką? Z góry dziękuje:) Ewentualnie jeżeli kogoś interesuje to mogę co nie co powiedzieć o deutz'u 165 mk3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zacytuję Ci to co jest w serwisówce (tłumaczone z angielskiego na polski przez translator).

EE: komunikacja

brak wyświetlania

 

LU, KM, K +

nieprawidłowy sygnał

bezpiecznik uszkodzony E-box

 

sprawdzić okablowanie

sprawdzić komunikację (zakres)

sprawdź E-skrzynka bezpieczników

 

Deutz dźwięk przerwa

 

"EE", czy komunikacja

brak wyświetlania> 2,5 sek

 

Posprawdzaj bezpieczniki na początek i ewentualnie wymień.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Wyświetlacz wykrywa problem łaczności z centralką układu napedowego sprawdz bezpieczniki F27 i F35


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ton16    4

Dziękuje za rady:) ale niestety bezpieczniki są w jak najlepszym porządku,więc muszę kombinować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Oczywiście to jest jedna z wiwelu mozliwości, wiec kombinuj tylko komputerów nie popal.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ton16    4

Problemem okazała się przepalona płytka, trochę cięższa sprawa ale już naprawiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem Deutz fahr agrotron 85 rok 1999 wyświetla mi błąd EE i migają szczałki przód tył i nie wyświetla L M H ale można jechać do przodu i do tyłu proszę pomużcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kocik62
      deutz agrotron 6.30s wyświetla się blad FC i nie ma biegów
    • Przez rudinho11
      Pracowałem w polu i pojawił sie komunikat sprawdź elektryke/elektronike silnika ( w języku niemieckim) szukałem na forach niemieckich i naszych lecz nic nie znalazłem. Moze ktoś miał taki przypadek ? Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez kzt1736
      Witam, co wyświetla zaznaczony wyświetlacz w Deutz-Fahr Agrotron 6.30 tt30tt
    • Przez mateusz7745
      Witam po zimie próbowałem odpalić Deutz fahra agrotrona 4.90 i tutaj powstal problem ciągnik nie może odpalić, psikalem starterem zaczął zalapywac i zapalił klekoczac mocno zaraz zgasł . Dodam że rozkręcałem pompkę paliwowa ta napędzana paskiem i zmieniłem zawór zwrotny na nowy, ciągnik odpowietrzalem i nic to nie daje nie może bez plaka załapać nawet nie zadymi 
    • Przez Kamilc360pL
      Snapchat-1391671675.mp4 Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj