BukeR

Instrukcja obsługi Agrotron K410 / K420 / K430

Polecane posty

BukeR    10

Witam.

Poszukuje instrukcji obsługi do wyżej wymienionych ciągników w formacie pdf.

Jeśli ktoś ma instrukcje do innych ciągników ze stajni DF też chętnie przyjmę, bo kompletuje wszystkie dostępne w zasobach internetu i mam zamiar umieścić wszystkie w jednym poście, aby ułatwić wszystkim szukanie.

Pozdrawiam.


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Dzięki. Interesują mnie głównie instrukcje, ale katalogami nie pogardze. Chce to wszysto zebrać, posegregować i wrzucić na jeden hosting.


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizuza    6

A proszę :)Są tam i instrukcje w katalogu :user manual także po polsku choć nie do wszystkich modeli.W innych językach jest ich więcej więc jak komuś zależy na jakimś mniej spotykanym modelu na polskim rynku to tam znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek01    7

mam instrukcje do k610 a jednoczesnie do k410/420/430 tylko nie usmiecha mi się skanować całego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipo    15

Potrzebuje instrukcje obsługi do DF agrotron 115 mk3, jakby ktoś coś to byl bym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zet9540
      Witam . Zastanawiam się na ciągnikiem Claas Arion 410 , proszę o opinie , awarie itp
    • Przez Kamilc360pL
      Snapchat-1391671675.mp4 Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
    • Przez Rilock
      Posiadam problem z ciągnikiem marki Deutz-fahr Agrotron 90, przy rozgrzanym ciągniku gdy chcę cofnąć rozłącza rewers aczkolwiek nie wyświetla błędu tylko wydaje sygnał dźwiękowy. Po kilku próbach udaje się cofnąć. Prosił bym o jakąś podpowiedź co z tym zrobić.
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj