Skocz do zawartości

Zdjęcie

john deere 1032 elektromagnes

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 05 lipiec 2015 - 17:50

prądnica oczywiście jest do sprawdzenia , sprawdziłem dziś czy prąd dochodzi na elektromagnes i tak z przełącznika do przekaźnika prąd jest , ale z przekaźnika na elektromagnes nie dochodzi pyka w przekaźniku tylko a probówka nie świeciła , proszę o poradę kogoś kto już przy tym grzebał czy jest to wina przekaźnika

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
john deere 1032 elektromagnes Dzisiaj, 06:59
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
john deere 1032 elektromagnes Dzisiaj, 06:59
  •  

#22 Share Bartekh

Bartekh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 29 lipiec 2015 - 10:38

Od niedawna jestem włascicielem deutz fahr 1080 z sieczkarnia na elktmagnes. Wszystko w nim działa jak powinno włacza sie i dobrze rozdrabnia słome ale grzeje sie w okolicy sprzegła (łozyska sa zimne). Wymłuciłem ostatnio ok.20 arów i jak wjechałem do garaży to nie mogłem utrzymac reki na tym sprzegle tak mnie parzyło, ale sieczkarnia robiła swoja robote do konca. Nie wiem tylko czy grzeje sie gdy pracyje czy jak jest wyłaczona poniewaz jak krece teraz w garazu tym kołem od sieczkarni to słysze jak ociera sie o to koło ze sprzegłem nawet jest tam wytarty taki rowek dookoła jakby tak miało być. Wiem ze to temat o jd ale chyba zasada działania podobna. Z góry dzieki za porady :) 

Dodaj odpowiedź