yacenty

AgroFoto podbija Agrotech 2013

Polecane posty

pasiu66    18

Ja też lemkena nie widziałem tak samo jak stoiska agrofoto nie mogłem znaleźć. Było na hali czy na zewnątrz? Ogólnie jak zwykle dużo zwiedzających, dużo uczniów. Zauważyłem że z roku na rok wystawcy są coraz bardziej skąpi w dawaniu upominków. Jeszcze trzy lata temu miałem pełny bagażnik kalendarzy a dziś dostałem jeden <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Z gadżetami to ogólnie słabo teraz, nawet na Bednarach słabo mozna coś uzyskać. Pogoda troche sie zmienia, snieg i zawiewa, ale za 4,5 godz wyruszamy :)


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djmisiu65    0

o 13 spotkanie było :) wszyscy staliśmy za farmtrackami przy ladzie nawet w bluzach od agrofoto :D bylo super :D Agrofoto się postarało i byle tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no to Panowie i Panie do jutra... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Byłem tam o 13;00 przywitałem się ale jakieś protokoły czy coś wypełniali......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stojar    2

niestety pogoda się popśniła i nie napawa optymizmem , dziś z Kielc do domu jechałem 1,5 h standardowo zajmuje mi to 30 minut spokojnej jazdy, także koledzy uważajcie na drodze jest bardzo ślisko, szczególnie na S7 w kierunku Radomia, przekonał się o tym właściciel pięknej BM:ki 5 na szczęście zablokował tylko1 pas,

Pamiętajcie lepiej powoli a dojechać do celu niż się spieszyć i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djmisiu65    0

Byłem tam o 13;00 przywitałem się ale jakieś protokoły czy coś wypełniali......

 

no wlasnie pisaliśmy sprawozdanie z naszego zadania od ktorego jest ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Patrząc na pogodę to mogą być problemy z dotarciem na ta 10:15. Jeżeli ktoś sie spozni to jak was szukać?? Obecność oczywiście potwierdzona.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek45    17

Niestety, ale nie zdążyłem wczoraj na dziesiątą. Korki i padający śnieg nie dopuścił do szybkiej jazdy. Trudno, może za rok coś się uda. A co do gadżetów to bardzo skromnie rozdają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki9610    204

Liczę na powtórkę za rok.

 

Dzięki AgroFoto.pl za super bluzę


Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja miałem 400km w jedną stronę i o 10 juz byłem pod halą.. ;) a co do ostrożności to kolega wyżej ma racje ostrożnie... ja wyjechałem to był suchy asfalt... potem jechałem przez śnieżyce... a następnie jakaś chlapa z deszczem.. ;) i w czoraj na S7 pod kielcami jakiś pan w Audi a4 zostawił podwozie na studzience... ;)

 

 

Bardzo fajna atmosfera oby za rok było tak samo a nawet lepiej , a dziewczyny bardzo zadowolone z wyjazdu :D i bardzo podobają się im bluzy :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

12 lub 13 było w sobotę bo podzieliliśmy się na 2 grupy


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelAF    5

Dzięki wszystkim, którzy pomimo złej pogody i wbrew przeciwnościom losu przyjechali i się z nami spotkali. Miło było Was poznać i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję do wspólnej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro1991    237

Pawle lub Jacku, kiedy pojawią się jakieś zdjęcia ze spotkań? :)

Edytowano przez agro1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam podobało :D

Szczególnie jak składaliśmy życzenia na dzień kobiet , bo niektóre były naprawdę ładne :)

Panowie czekamy na Agro Show a jak nie to na Agro tech 2014 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Witajcie
      codziennie o godzinie 13 spotykamy się jako grupa AgroFotowiczów na stoisku Farmtrac Hala A Stoisko 5.
      Zapraszam w imiemiu Farmtraca i AgroFoto.pl
    • Przez marcin_5657
      Zastanawiam się czy jechać na targi i czy ktoś z was tam będzie
    • Przez Iva
      Następne targi zbliżają się wielkimi krokami . Największe w województwie kujawsko-pomorskim,odbywające się w Minikowie (na trasie Naklo-Bydgoszcz/Bydgoszcz-Naklo,DK10) targi AGRO TECH w tym roku odbęda się w 1 weekend lipca,tj.5-6.07 .
       
       
      W sobotę zaczynają się dla zwiedzających od 10:00 (dla hodowców od 8:00) trwają do 17:00
      W niedziele zaczynają się od 9:30 dla wszystkich (zwiedzający+hodowcy) i kończą się o 17:00.
       
      Na tegoroczne pokazy przewidziano paradę ciągnikow gigantów,maszyny uprawowe,opryskiwacze i tematyczny pokaz : kola bliźniacze a zużycie paliwa .
       
      Parking będzie jak co roku platny-5 zl .
       
      Po caly program targow jak i po liste wystawców(jest już opublikowania) zapraszam tu -> http://www.agro-tech-minikowo.pl/
       
       
      To kto się wybiera ?
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      Miło jest nam poinformować o nowej wersji aplikacji mobilnej na platformę iOS.
      Zapraszamy do pobierania i korzystania.
       
      https://itunes.apple.com/us/app/agrofoto.pl/id918297007?mt=8
       
      więcej informacji o aplikacji pod adresem: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/74425-aplikacja-mobilna-agrofotopl-na-system-android/
       
      W tym temacie rozmawiamy o wersji na systemy Apple.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj