Skocz do zawartości

Zdjęcie

AgroFoto podbija Agrotech 2013

117 odpowiedzi na ten temat

#81 Share robert1100

robert1100

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 20:25

AgroFoto podbija Agrotech 2013 A co robiliście rok temu ciekawego?
Ursus C-360
Zetor 7211

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
AgroFoto podbija Agrotech 2013 Dzisiaj, 17:09
  •  

#82 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 05 marzec 2013 - 20:35

AgroFoto podbija Agrotech 2013 Chodziliśmy po stoiskach różnych firm i robiliśmy zdjęcia, braliśmy udział w różnych pokazach, które czasami były zrobione tylko dla AgroFotowiczów

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#83 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 20:49

AgroFoto podbija Agrotech 2013 @pawlus nie musisz omijać Opatowa, wystarczy że ominiesz jedno skrzyżowanie skręcając z górki na wjeździe do Opatowa w ul. Mickiewicza, z Mickiewicza w 50m Cmielowskiej w lewo, z Ćmielowskiej znów w lewo na ul. Kościuszki i na światłach w prawo w ul. Legionów i jesteś na drodze do Kielc, prościutka śliczna droga bez dziur, nie pożałujesz.
@stojar, faktycznie nie byłem jakiś czas w Kielcach, studiowałem tam i mam dość tego miasta :D , ale jak jeszcze kończyłem studia to miasto było rozkopane, lepiej było zostawić samochód i iść na piechotę.
Ja w sobotę nie dam rady, za dużo mam roboty, bedę w niedzielę.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#84 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 05 marzec 2013 - 21:06

AgroFoto podbija Agrotech 2013 Y...

dzięki za wskazówki , zobaczę na mapie czy jest to do ogarnięcia przez mój ciasny umysł :D

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#85 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 marzec 2013 - 21:22

AgroFoto podbija Agrotech 2013 w tamtym roku były oznaczone drogi dojazdowe... więc w tym roku nie bedzie prblemu... nie rozglądać się po polach tylko patrzeć na znaki a dojedziecie... ja bez problemu dojechałem... a były jakies remonty w tamtym miejscu... 7 robili akurat na zjeździe do hali... doejchac to nie problem... ale weź tam się zaparkuj potem :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#86 Share agro1991

agro1991

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 21:28

AgroFoto podbija Agrotech 2013 FINN my co roku parkujemy na podwórkach u ludzi mieszkających przy targach, dasz z 20 zł i wszyscy zadowoleni ;)

#87 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 marzec 2013 - 21:37

AgroFoto podbija Agrotech 2013 no ja w tamtym koku tak samo... mam nadzieje ,ze w tym roku uda się tą samą miejscówkę złapać... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#88 Share makbet007

makbet007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 01:07

AgroFoto podbija Agrotech 2013 jeśli można się dopisać jeszcze to ja też będę w sobotę z 2 kolegami

#89 Share stojar

stojar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 06:44

AgroFoto podbija Agrotech 2013 W tym roku dojazd do targów dla jadących od Piotrkowa / S7 będzie już nową drogą, już są odpowiednie oznaczenia :) ( WJAZD TYLKO NA TARGI :))
Nam nadzieję,że dzięki temu troszku się "rozkorkuje" :P
A co do parkingu ta ja zostawiam autko pod firmą 5 min spacerkiem :P i za friko :)

Edytowany przez stojar, 06 marzec 2013 - 06:46.

#90 Share traktorzystac330

traktorzystac330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 19:04

AgroFoto podbija Agrotech 2013 My w tamtym roku parkowaliśmy na tej nowej drodze co na Łódź podajże leci , juz nie pamietam :P
Parkuje sie gdzie jest miejsce i tyle :D
Mam pytanie , bo na starej mapie targów Agro tech 2012 , jest wszystko ładnie , ale z której strony bedzie to spotkanie ?
Od Bramy 4 ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 06 marzec 2013 - 20:03

AgroFoto podbija Agrotech 2013 Ja dwa lata temu parkowałem TICO pod słupem "V" bliziutko targów w rowie :D Wtedy jak pamiętam tabliczka informująca o targach była tylko w miejscu zjazdu z ul. Łódzkiej ...

P.S. Ja sobie zaaplikuję przerobioną tabliczkę imienną na "agrofoto" na tylnej szybie auta - będzie widać kto jedzie :lol: :ph34r:

Edytowany przez pawlus224, 06 marzec 2013 - 20:07.

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#92 Share Scisly1232

Scisly1232

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 20:35

AgroFoto podbija Agrotech 2013 Jak można to ja się jeszcze dopiszę- będę w piątek z czterema osobami.

#93 Share stojar

stojar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 06:51

AgroFoto podbija Agrotech 2013

@stojar, faktycznie nie byłem jakiś czas w Kielcach, studiowałem tam i mam dość tego miasta :D , ale jak jeszcze kończyłem studia to miasto było rozkopane, lepiej było zostawić samochód i iść na piechotę.
Ja w sobotę nie dam rady, za dużo mam roboty, bedę w niedzielę.

No ja też w sobotę raczej się nie wyrobię, trzeba będzie albo w piątek po robocie albo w niedzielę :)
A co do Ck to też nie jest moje ukochane miasto :P tym bardziej,że robię na Łódzkiej rzut beretem od targów :) i co wystawa to się stoi:( w korkach, no ale jak już skończą budowę nowej drogi to powinno być ok

Panowie zwracajcie uwagę na znaki, bo bezpośredni zjazd z Łódzkiej w Zakładową już nie istnieje,
jadący od centrum muszą skręcać na światłach obok makro w Transportowców, a jadący od Piotrkowa/S7 nowym zjazdem z Łódzkiej przed wybudowanym wiaduktem , przeoczyć oznaczenia będzie ciężko, jeśli korki będą takie jak w zeszłym roku to się po prostu nie da:P, no ale bądźcie uważni

Edytowany przez stojar, 07 marzec 2013 - 06:52.

#94 Share traktorzystac330

traktorzystac330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 15:11

AgroFoto podbija Agrotech 2013 No Panowie pogoda nam sie popsuła na Agro Tech :(

#95 Share rolnik228

rolnik228

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 15:37

AgroFoto podbija Agrotech 2013 Ja jestem chętny na piątek z kolega czyli 2 osoby

#96 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 07 marzec 2013 - 16:24

AgroFoto podbija Agrotech 2013 Dziś się dowiedziałem że w sobote bede na targach
Case <3

#97 Share ursus5714

ursus5714

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Pracuje w PGE i razem z bratem pomagam rodzicom w prowadzeniu 25 ha gospodarstwa

Napisany 07 marzec 2013 - 18:57

AgroFoto podbija Agrotech 2013 Ja też jestem chętny, na niedzielę :)

#98 Share agrofoto

agrofoto

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 2931 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 20:01

AgroFoto podbija Agrotech 2013 Uwaga już od jutra możecie spotkać się z nami na targach Agrotech w Kielcach. Wszystkich biorących udział w akcji "Agrofoto podbija Agrotech 2013" zapraszamy na nasze stoisko znajdujące się na zewnątrz hali B (ZB-46) o godzinie 10:15. Jeżeli zobaczycie ciągnik a przy nim dużą flagę to najprawdopodobniej będziemy to my!

Pozostałych zaś zapraszamy każdego dnia targów o godzinie 13 na stoisko Farmtracka (A-5).

Edytowany przez agrofoto, 07 marzec 2013 - 20:03.

#99 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 08 marzec 2013 - 17:33

AgroFoto podbija Agrotech 2013 Jak tam pierwszy dzień targów? Było coś ciekawego? Dużo grup z af udało się zrobić? I jak spotkanie i niespodzianki? :D
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 08 marzec 2013 - 18:39

AgroFoto podbija Agrotech 2013 Byłem ze znajomymi na stoisku farmtrac-agrofoto o godzinie 13.00 i nie było żadnego spotkania.
Ogólnie ok dużo zwiedzających dużo wystawców każdy znajdzie coś dla siebie choć osobiście nie znalazłem stoiska Lemkena.