Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt seria 600 czy Renault około 120 kM mocy

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 11 marzec 2013 - 11:52

Fendt seria 600 czy Renault około 120 kM mocy No na pewno przedni most i rewers mogą być bardziej wyrobione w ciągniku z ładowaczem no i maska może być bardziej poobdzierana/pogięta (ale to tylko kwestia kosmetyczna). Też słyszałem że za granica tego nie brakuje ale w Polsce to jest jeszcze mało znana marka i trzeba za mniejsze pieniądze sprzedawać przez co mniej zarabia się na nich...

Trochę kiedyś musiałem nagromadzić informacji jak swojego kupowałem bo początkowo stawiałem na Deutz-Fahra ewentualnie Fendta
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt seria 600 czy Renault około 120 kM mocy Dzisiaj, 13:53
  •  

#22 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 11 marzec 2013 - 15:45

Fendt seria 600 czy Renault około 120 kM mocy http://tablica.pl/of...56b01a411;r:;s: troche daleko ale całkiem niezły. Ja posiadam renówke 4 cylindry z turem jako pomocniczy i jestem bardzo zadowolony. Jak kupowałem to brałem valmeta pod uwage, ale z uwagi namałą popularność wybrałem renie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 12 marzec 2013 - 12:18

Fendt seria 600 czy Renault około 120 kM mocy Myślę iż dokonałeś właściwego wyboru jeśli chodzi o pomocnika który ma pracować z ładowaczem. Wg mnie Valmety z serii 6000 i 8000 średnio do takiej pracy się nadają ze względu na duże gabaryty silnik nad osią przez co maska jest dłuższa (to co zaleta jest w polu może być wadą w obejściu) niż w Renault. Co prawda tej niedogodności nie ma w serii 100 i 065 ale znowu one nie posiadają rewersu co w Renault jest praktycznie każdym ;)
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Dodaj odpowiedź