Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault 8534 PODNOŚNIK

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bulisb

bulisb

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 26 luty 2013 - 16:38

Renault 8534 PODNOŚNIK Witam Wszystkich i od razu przechodzę do problemu podnośnika który podnosić podnosi jak i opuszcza wporządku jednak jak podniesie do zadanej wysokości to szarpie tak jakby opuszczał i podnosił z dużą częstotliwością. Dodam również że przy wyłączonym zapłonie podnośnik trzyma, stan oleju też ok.Wszystkich zorientowanych proszę o wskazówki. Pozdrawiam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault 8534 PODNOŚNIK Dzisiaj, 21:30
  •  

#2 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 26 luty 2013 - 17:54

Renault 8534 PODNOŚNIK też miałem ten problem i nie zdołałem go naprawić do dziś nie wiem co tam było ..... jak szarpał to aż przod podskakiwał ..... troche niwelowała wajcha do ustawien głębokości stałej pracy gdy ustawiłem specyficznie jej położenie ..... też gdy był gruber podczepiony i podniesiony używałem wajchy do np wywrotu przyczepy i wtedy ustępowało ale trzymałem tylko troszke na prubę ...... z tyłu ciągnika był zamontowany na 4 sruby na imbus taki rożdzielacz hydrauliczny z rączką jak by do zamukania dyszy przekręcał sie troche w prawo i lewo ... po wymontowaniu były spręzynki kulka w srodku i była zapchana jedna dysza po odebchaniu dyszy troche pomogło ale i tak drgało ..... chciałem wtedy zainstalować akumulator chydrauliczny aby niwelował drgania lecz poszedł ciągnik na spęd i dzięki bogu!

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1240 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 12 wrzesień 2013 - 21:17

Renault 8534 PODNOŚNIK Być może nie tą wajchą podnosisz, bo są dwie.
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share romek2211

romek2211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 wrzesień 2013 - 12:42

Renault 8534 PODNOŚNIK Witam,jeżeli ktoś potrzebuje części lub pomocy w naprawie ciągników Renault,Deutz,Case,John Deere,Massey Ferguson zapraszam najlepiej kontakt telefoniczny z powodu braku czasu..Prowadzimy sklep z częściami nowymi i używanymi oraz serwis tych marek.Pozdrawiam i zapraszam. tel:518 859 975